Sari la conținut

💖MIRA💖Skinny🌸 0738511283 🌸


Mira1

Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

    Vizitat ieri pe Emma și am văzut-o și pe noua ei colegă Mira, care este o fată foarte frumoasă cu un chip și niște ochi foarte frumoși chiar dacă era puțin somnoroasa.Am stabilit cu ea o întâlnire pt azi și acțiunea a decurs cam asa ,făcut duș mers în cameră și început din partea ei cu un ON lent și cu o mișcare a limbii foarte foarte bună, continuat cu 69 urmat de NP, unde e destul de strâmtă eu am simtit-o foarte bine ,geme frumos schimbat 2 poziti și terminat primu nr.            Al 2 număr a fost doar ON unde la fel ca la primu mișcarea ei de limbă e nebunie.    Felicitări Mira pt acțiunea din dormitor și atitudinea pro client. De revenit ,eu sigur voi reveni ,poate chiar la un trio 

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Heaven
  • Oras:Heaven
1 hour ago, Victor87 said:

    Vizitat ieri pe Emma și am văzut-o și pe noua ei colegă Mira, care este o fată foarte frumoasă cu un chip și niște ochi foarte frumoși chiar dacă era puțin somnoroasa.Am stabilit cu ea o întâlnire pt azi și acțiunea a decurs cam asa ,făcut duș mers în cameră și început din partea ei cu un ON lent și cu o mișcare a limbii foarte foarte bună, continuat cu 69 urmat de NP, unde e destul de strâmtă eu am simtit-o foarte bine ,geme frumos schimbat 2 poziti și terminat primu nr.            Al 2 număr a fost doar ON unde la fel ca la primu mișcarea ei de limbă e nebunie.    Felicitări Mira pt acțiunea din dormitor și atitudinea pro client. De revenit ,eu sigur voi reveni ,poate chiar la un trio 

@Victor87 iti multumesc mult pentru clipele petrecute impreuna 💋

Te asteptam cu drag si pentru trio 🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Heaven
  • Oras:Heaven
3 hours ago, andreiandrew said:

Lupul e cea mai buna alegere, cum zicea inspirat Mira mai sus.. Conform povestii, el o “mananca toata”.. 🙂 Si eu o sa fiu unul dintre lupii din povestea asta.. Te pup, Mira!😘

Te astept 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Heaven
  • Oras:Heaven
27 minutes ago, Victor87 said:

     Mulțumesc Mira pt experienta avută cu tine si Emma în seara aceasta și probabil că dacă te reintorci cu Emma repetam experienta din seara aceasta. Seară frumoasă în continuare 

🤗 Si pentru noi a fost o experienta placuta 🥰

😘😘 Te mai asteptam oricand 🥰🥰

💋 Te pup @Victor87 💋

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 hour ago, Mira1 said:

Nu te-ai uitat tu unde trebuia 😂😂☺️

Touche! Bravo!! 

Măi, adevărul este că nu mă pot uita foarte mult la tine. Ești prea frumoasă și mă intimidez... Știi tu... :)

Caut și eu nod în papură până-mi fac curaj să-mi iau revanșa față de tine 😜

Link spre comentariu

Ce veste minunata la început de an 

Frumoaso sper sa reușesc sa te cunosc de data asta 😋😜😍🥰❤️

Cât ar fi ora împreună cu colega ta Emma❤️? Parca as vrea sa va iau împreună și sa ne distram toți 3 

Va pup frumoaselor 🥰😘❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, alecs30 a spus:

Ce veste minunata la început de an 

Frumoaso sper sa reușesc sa te cunosc de data asta 😋😜😍🥰❤️

Cât ar fi ora împreună cu colega ta Emma❤️? Parca as vrea sa va iau împreună și sa ne distram toți 3 

Va pup frumoaselor 🥰😘❤️

Nu ai curaj sa scrii pe topicul lui Crazygirl

  • Haha 1
Link spre comentariu

Of ce colega geloasa ai trebuie sancționată pt 'greseala' asta dar poate ca ar trebui și tu sa fi sancționată ca i ai permis 😜😋😅😅😅 

Vin eu la voi și sa va sanctionez pe amândouă 🥰😋😍😜 

Va pup fetelor 💋💋❤️❤️

  • Haha 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...