Jump to content

💖MIRA💖Skinny🌸 0757529746 🌸

Recommended Posts

• Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Buna seara lume, Am vizitat-o azi pe Mira si am zis sa las o mica recenzie. Dupa o asteptare de vreo 2 luni si ceva(in care am tot asteptat sa vina macar una din putinele fete cu care mai re

💖🥰 Buna dimineata dragilor 🥰💖             💙😇 Disponibila 😇💙                 📲 0757529746 📱  

Salutari  Tocmai ce am plecat de la Mira și vreau sa las câteva cuvinte aici . Mira este o fata foarte frumoasa , sau cel puțin pe gustul meu , skinny da dar cu forme faine ! Este comunicativa și

Vizitat ieri pe Emma și am văzut-o și pe noua ei colegă Mira, care este o fată foarte frumoasă cu un chip și niște ochi foarte frumoși chiar dacă era puțin somnoroasa.Am stabilit cu ea o întâlnire pt azi și acțiunea a decurs cam asa ,făcut duș mers în cameră și început din partea ei cu un ON lent și cu o mișcare a limbii foarte foarte bună, continuat cu 69 urmat de NP, unde e destul de strâmtă eu am simtit-o foarte bine ,geme frumos schimbat 2 poziti și terminat primu nr.            Al 2 număr a fost doar ON unde la fel ca la primu mișcarea ei de limbă e nebunie.    Felicitări Mira pt acțiunea din dormitor și atitudinea pro client. De revenit ,eu sigur voi reveni ,poate chiar la un trio 

• Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
1 hour ago, Victor87 said:

Vizitat ieri pe Emma și am văzut-o și pe noua ei colegă Mira, care este o fată foarte frumoasă cu un chip și niște ochi foarte frumoși chiar dacă era puțin somnoroasa.Am stabilit cu ea o întâlnire pt azi și acțiunea a decurs cam asa ,făcut duș mers în cameră și început din partea ei cu un ON lent și cu o mișcare a limbii foarte foarte bună, continuat cu 69 urmat de NP, unde e destul de strâmtă eu am simtit-o foarte bine ,geme frumos schimbat 2 poziti și terminat primu nr.            Al 2 număr a fost doar ON unde la fel ca la primu mișcarea ei de limbă e nebunie.    Felicitări Mira pt acțiunea din dormitor și atitudinea pro client. De revenit ,eu sigur voi reveni ,poate chiar la un trio 

@Victor87 iti multumesc mult pentru clipele petrecute impreuna 💋

Te asteptam cu drag si pentru trio 🥰

3 hours ago, andreiandrew said:

Lupul e cea mai buna alegere, cum zicea inspirat Mira mai sus.. Conform povestii, el o “mananca toata”.. 🙂 Si eu o sa fiu unul dintre lupii din povestea asta.. Te pup, Mira!😘

Te astept 😘😘😘

27 minutes ago, Victor87 said:

Mulțumesc Mira pt experienta avută cu tine si Emma în seara aceasta și probabil că dacă te reintorci cu Emma repetam experienta din seara aceasta. Seară frumoasă în continuare 

🤗 Si pentru noi a fost o experienta placuta 🥰

😘😘 Te mai asteptam oricand 🥰🥰

💋 Te pup @Victor87 💋

❤️❤️🔥 Dragii mei banateni, vizita mea in acest oras superb a luat sfarsit ❤️🔥❤️

💖 M-ati primit foarte frumos si de aceea o sa revin mereu cu drag 💖

🥰🤗 Pupici 🤗🥰

️ INDISPONIBILA

• Like 1

• Mira1 changed the title to 💖MIRA💖Skinny🌸 0757529746 🌸