Sari la conținut

Discuții generale , glume, amuzament.....etc


Santino

Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă

ce părere aveti ca 85% din anunțurile de pe public24 domnișoarele adoră limbuțele  ? Sunt oare nimfomane sau e la mișto scris că sa iti atragă clienții  ? Bho🤔 ( Ce întrebare am pus si eu😂) părerea mea o stiu dar as vrea sa o aud si pe a voastră stimați futaci🤔

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
11 minutes ago, Santino said:

ce părere aveti ca 85% din anunțurile de pe public24 domnișoarele adoră limbuțele  ? Sunt oare nimfomane sau e la mișto scris că sa iti atragă clienții  ? Bho🤔 ( Ce întrebare am pus si eu😂) părerea mea o stiu dar as vrea sa o aud si pe a voastră stimați futaci🤔

Da de pozele false din 95% din anunturi ce zici🙈

Link spre comentariu
  • Oras:tei
  • Oras:tei

io am senzatia ca e o parola , un nume de cod , care transmite clientului care vvrea sa sune , ca fata e protejata de un grup de pesti care se cunosc intre ei , si daca ii spui prostituatei parola invversa "si eu ador sa dau limbi in pizda " atunci iti ofera numarul gratis , asta ca sa isi imparta prada , sclavele , intre ei , fiecare isi ofera sechestrata gratis colegilor de proxenetissm ????????? 

 

e doar o idee la care reflectez de mult timp , astept pareri !

  • Haha 3
Link spre comentariu
Acum 28 minute, Santino a spus:

ce părere aveti ca 85% din anunțurile de pe public24 domnișoarele adoră limbuțele  ? Sunt oare nimfomane sau e la mișto scris că sa iti atragă clienții  ? Bho🤔 ( Ce întrebare am pus si eu😂) părerea mea o stiu dar as vrea sa o aud si pe a voastră stimați futaci🤔

Eu dau cu pula nu cu limba 😊

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 19 minute, CharonIV a spus:

Da de pozele false din 95% din anunturi ce zici🙈

asta se știe vere, numai eu stiu cate perechi de pantofi am tocit de la drumuri expres dus-întors 😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
1 oră în urmă, Santino a spus:

ce părere aveti ca 85% din anunțurile de pe public24 domnișoarele adoră limbuțele  ? Sunt oare nimfomane sau e la mișto scris că sa iti atragă clienții  ? Bho🤔 ( Ce întrebare am pus si eu😂) părerea mea o stiu dar as vrea sa o aud si pe a voastră stimați futaci🤔

Santi dacă ne lasă cucu ne ducem cu limba :)) părerea ta o știi 😀😀😀 

Ai băgat botul la savarina?😋😛😛

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
Acum 48 minute, Santino a spus:

asta se știe vere, numai eu stiu cate perechi de pantofi am tocit de la drumuri expres dus-întors 😂

Pai nu te mai duce la întâmplare. Aici vezi direct live și adevărat. Sau poate greșesc și ești vreun futack 😂😂😂 și vrei sa nu pierzi nimic din ceea ce vine în oras

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
13 hours ago, Santino said:

ce părere aveti ca 85% din anunțurile de pe public24 domnișoarele adoră limbuțele  ? Sunt oare nimfomane sau e la mișto scris că sa iti atragă clienții  ? Bho🤔 ( Ce întrebare am pus si eu😂) părerea mea o stiu dar as vrea sa o aud si pe a voastră stimați futaci🤔

Eu ador limbile de la adidas ! Va atrag ? 😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 12 ore, Kinderull a spus:

Ai băgat botul la savarina?😋😛😛

Ca un aspirator de ultima generație 😋

Acum nu imi spune ca tu nu faci de astea ca nu mai stai de vorbă cu mine daca esti neserios 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
Acum 17 minute, Sofia91 a spus:

Era o gluma 🤦🏻‍♀️ cred ca nu ai băut cafeaua și ești nervos.

Nu beau cafea 😀😀😀

"Nu beau nu fumez nu vreau cancer în gat 😄😄😄"

M_ai luat mai tare și m_am pierdut !

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...