Sari la conținut

Discuții generale , glume, amuzament.....etc


Santino

Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 1 minut, carucuboi a spus:

e o liniște pe MH de se scorojesc pereții

Activați pe Mihail  pe topicul lui Maria cu masajul și sa vezi atunci ce nu te mai plictisești 😂

Serios acum omul are ceva probleme la mansardă 🙄

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 8 minute, carucuboi a spus:

Da  măi,  joey dar ea zice că mâna asta a ei se simte mult mai bine decât sexul normal ?!?!😅😅,

o avea mâinile aurite !!

Are pe draq frate,  prosteala sa va atragă pe voi😂

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 3 minute, carucuboi a spus:

Daca Ai ști ce criterii de selecție drastice are ,....

zici că își caută iubit.

😅😅😅

sa îl ia  pe Mihail ăla și asa scăpați de amandoi😂😂😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

De mă frățică, voi ia-ți dat apă la moară. Am încercat și eu o dată, dar când am văzut câte pretenții are am lăsat-o baltă. Sunt fete mult mai bune care fac treabă excelentă pe bani mai puțini decât maseoza pulii. Vine mâine Alexandra în Tg Jiu, dacă ai timp și chef cred că toți de aici ți-o recomandăm.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator anonim2017
Reputație: 0
8 hours ago, carucuboi said:

Nu îl ia ,

sa vezi ce se gudura toată și aplauda când îl critică careva pe ăla ...

Sau îl ia daca cineva îi face intrarea , e ahtiata după recenzii de calitate . 

Daca as fi ajuns la ea îi făceam o recenzie marca caru' de mă pomeneau și nepoții ei !!

🤣🤣😅😅

Lasă frate, capul sus. Ce dracu, gândește-te așa, așa la câte femei și futut tu, nu merita nici să pomenești macar o martaloaga cu standarde de diva care face ce? Doar laba pe bani? 

Macar de arată Dumnezeu dar nici macar. 

Mult respect, să știi că m-am luat de tine pe aici doar sa te "întăresc" un pic.

Dă-o dracu de super maseuza, că poate daca ii pui 1000 pe masa pune și curul la bătaie. 

Capul sus 🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 10 ore, anonim2017 a spus:

Lasă frate, capul sus. Ce dracu, gândește-te așa, așa la câte femei și futut tu, nu merita nici să pomenești macar o martaloaga cu standarde de diva care face ce? Doar laba pe bani? 

Macar de arată Dumnezeu dar nici macar. 

Mult respect, să știi că m-am luat de tine pe aici doar sa te "întăresc" un pic.

Dă-o dracu de super maseuza, că poate daca ii pui 1000 pe masa pune și curul la bătaie. 

Capul sus 🤣🤣

Si pe.mai putin ...dar cine ...nu intelege ....nu intelege ...hai sa ne dam.cu parerea si despre Carmina Olimpia Cotfas ...este Miss Universe Romania ...de futut nu am.futut o niciunul 😂😂😂

PS : liniste pe.Mh... asa se vrea ....😂😂😂" cand nu e banii ...nu e"  😂😂😂

Fete ar fii 😉😉😉

Recenzii de la.mine o sa fie ...cand il va primi Maria ...pe Mihai ...sau ...

La masaj 😂😂😂

Numai bine 

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 25 minute, povestitorul a spus:

Si pe.mai putin ...dar cine ...nu intelege ....nu intelege ...hai sa ne dam.cu parerea si despre Carmina Olimpia Cotfas ...este Miss Universe Romania ...de futut nu am.futut o niciunul 😂😂😂

PS : liniste pe.Mh... asa se vrea ....😂😂😂" cand nu e banii ...nu e"  😂😂😂

Fete ar fii 😉😉😉

Recenzii de la.mine o sa fie ...cand il va primi Maria ...pe Mihai ...sau ...

La masaj 😂😂😂

Numai bine 

iai abandonat de tot😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator anonim2017
Reputație: 0

Sper doar că băiatul ăla de pe topicul Mariei face mișto, altfel e trist.

N-am văzut de când sunt atâtea drame pentru un hand job.

Parcă m-ați făcut și pe mine curios, unde pune fata aia mâna o creștere poate cu 10 cm 🤣🤣 de e așa bătaie acolo pe topic?

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 14 minute, anonim2017 a spus:

Sper doar că băiatul ăla de pe topicul Mariei face mișto, altfel e trist.

N-am văzut de când sunt atâtea drame pentru un hand job.

Parcă m-ați făcut și pe mine curios, unde pune fata aia mâna o creștere poate cu 10 cm 🤣🤣 de e așa bătaie acolo pe topic?

teatru ieftin dar se pare ca își atrage clienții ca am văzut ca nu e singurul ăla care striga pe acolo sa răspundă pe instagram fata 😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 12 minute, Santino a spus:

teatru ieftin dar se pare ca își atrage clienții ca am văzut ca nu e singurul ăla care striga pe acolo sa răspundă pe instagram fata 😂

Aici ...arunci pe mine ... 😂😂😂

Baiatul ala ... serios... chiar are probleme....si ce am scris despre el este total adevarat . 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 3 minute, povestitorul a spus:

Aici ...arunci pe mine ... 😂😂😂

Baiatul ala ... serios... chiar are probleme....si ce am scris despre el este total adevarat . 

ba frate @povestitorul ce sa am cu tine,  doar nu ești singurul ce a vizitat-o pe fata asta cu masajul pulii mele 😂  am zis ca teatru ieftin face țăcănitul ăla și se pare ca la fata i prinde bine ca tot mai multă prostime e intrigantă sa o cunoască 😂

Te salut

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 7 minute, Santino a spus:

ba frate @povestitorul ce sa am cu tine,  doar nu ești singurul ce a vizitat-o pe fata asta cu masajul pulii mele 😂  am zis ca teatru ieftin face țăcănitul ăla și se pare ca la fata i prinde bine ca tot mai multă prostime e intrigantă sa o cunoască 😂

Te salut

Am.cerut si eu , insta ei ...ca eram blocat ...ai acum.am.vazut ca il are schimbat ...

Si de asta am crezut ca faci referire si la.mine ...

O ajuta ...si Mihai ...dar si recenziile cred ca i au prins bine ...mai ales cele din ultima.vreme. si culmea ....majoritarea sunt multumiti ...printre ei ma numar si eu ... 

Inca un lucru in plus ...a cerut la toti care o viziteaza recenzie ...da dovada ca stie sa iti administreze ...bine afacerea ...cred ca multe fete ar trebui sa ii i a exemplu 😉😉

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 5 minute, povestitorul a spus:

..a cerut la toti care o viziteaza recenzie ...

am citit undeva pe topicul ei sau nu mai știu unde nu vreau sa greșesc dar a spus un user ca cine merge la ea și nu-i face recenzie pozitivă nu îl mai primește a doua oare😂

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Chiar acum, Santino a spus:

am citit undeva pe topicul ei sau nu mai știu unde nu vreau sa greșesc dar a spus un user ca cine merge la ea și nu-i face recenzie pozitivă nu îl mai primește a doua oare😂

Ea , a cerut ...si da ...a doua oara este blocat 😂😂...eu am.fost blocat de doua ori si acum tot blocat sunt 😂😂

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 3 minute, Santino a spus:

am citit undeva pe topicul ei sau nu mai știu unde nu vreau sa greșesc dar a spus un user ca cine merge la ea și nu-i face recenzie pozitivă nu îl mai primește a doua oare😂

de asta mă și gândesc,  ca am văzut ca sunt mulți ce plâng ca ia blocat pe instagram și nu le mai răspunde,  poate ca nu au lăsat recenzie draq cine știe 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 2 minute, povestitorul a spus:

Ea , a cerut ...si da ...a doua oara este blocat 😂😂...eu am.fost blocat de doua ori si acum tot blocat sunt 😂😂

înseamnă că nu are toate țiglele pe casă nici ea

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 1 minut, carucuboi a spus:

Daca ar ști maseuza că i

 s-a dus vestea și la Gorj !!😁😁, ar creste pipota in ea !!🤣🤣😅😅

îți dai seama,  și asa suferă de publicitate se pare 😂

Link spre comentariu
Vizitator anonim2017
Reputație: 0

I-au dat prea multă atenție și de asta. Că dacă nu erau în limbă pe topicul ăla nu mai era ea așa selectivă.

Până la urmă voi vă duceți la masaj nu sa o luați de nevastă 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 4 ore, pizdosul99 a spus:

Salut cauta-ti pe urmatoarea duduie  tik-tok

lidiaalfredo. Ca tot se discuta intr-un timp pe aici sa facem niste pesti celebri!

O stiu de mult pe fatuca. Mediocra. Cred ca atunci cand am fost la ea (acum ceva ani pe la MH) era la inceput. A fost mult timp pe aici si MH...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...