Sari la conținut

Discuții generale , glume, amuzament.....etc


Santino

Postări Recomandate

  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
Acum 2 minute, Kinderull a spus:

Te_am sunat nu raspunzi ?

probabil era ocupată scz iar când sunt ocupată nu răspund la telefon iti dai seama, tine de bun simț față de cel ce este la mine iar înapoi nu sun ca nu vreau sa fac probleme 😉

Imi poți scrie pe whatap și daca vrei sa vii te aștept cu drag😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
Acum 4 minute, BrunetaXXX a spus:

probabil era ocupată scz iar când sunt ocupată nu răspund la telefon iti dai seama, tine de bun simț față de cel ce este la mine iar înapoi nu sun ca nu vreau sa fac probleme 😉

Imi poți scrie pe whatap și daca vrei sa vii te aștept cu drag😘

Verifica telu !😅😅😅😅

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
2 hours ago, Santino said:

Vin sărbătorile vin , fetele vesele nu mai vin😂 ,doar ne-au intărâtat si așa ne-au lăsat 🙈

Din păcate eu nu o sa mai vin niciodată în Târgu Jiu din mai multe motive. Va pup pe cei care chiar au fost domni,cel puțin tu @Santino ești bomboana de bărbat chiar dacă nu am avut ocazia sa ne cunoaștem.🥰

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 1 minut, Sofia91 a spus:

Din păcate eu nu o sa mai vin niciodată în Târgu Jiu din mai multe motive. Va pup pe cei care chiar au fost domni,cel puțin tu @Santino ești bomboana de bărbat chiar dacă nu am avut ocazia sa ne cunoaștem.🥰

era de așteptat la cum ai fost hăituită pe aici de niste idioți frustrați si te înțeleg sa stii😷

nu esti singura care evită orașul nostru sa știi,  mai stiu fete🤦‍♂️

cat despre întâlnirea noastră,  sunt încrezător că se vor alinia planetele cândva si ne vom intâlni noi pe undeva printr-un oraș pe unde activezi 🤗😘😜

te pup

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
8 minutes ago, Santino said:

era de așteptat la cum ai fost hăituită pe aici de niste idioți frustrați si te înțeleg sa stii😷

nu esti singura care evită orașul nostru sa știi,  mai stiu fete🤦‍♂️

cat despre întâlnirea noastră,  sunt încrezător că se vor alinia planetele cândva si ne vom intâlni noi pe undeva printr-un oraș pe unde activezi 🤗😘😜

te pup

Păcat ca unii dintre voi chiar sunteți mișto, mai nou la ARR se afla codul deși se schimbă săptămânal dau peste femei vin în grup de 5 6 din câte am înțeles. Răutate ca la noi oltenii și șmecheri cu burta goală nu o sa mai vad. Sa se înțeleagă ca nu pe toți ii bag în aceeași oală! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
1 hour ago, sorina80 said:

Off Sofyy si eu care credeam ca te revăd inainte de sarbatori! 

Când aveți smecheri cu burta goală prin oraș... de știu sa amenințe

Link spre comentariu
Acum 3 minute, Sofia91 a spus:

Când aveți smecheri cu burta goală prin oraș... de știu sa amenințe

Te au văzut ca pe un posibil pericol pentru ei😂 orcum în orice caz sunt mulți de-ăștia și nu doar la noi în oraș dacă cumva o sa te răzgândești cumva cândva noi olteni te așteptăm pe la noi😘

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 1 minut, Futaku25CM a spus:

Te au văzut ca pe un posibil pericol pentru ei😂 orcum în orice caz sunt mulți de-ăștia și nu doar la noi în oraș dacă cumva o sa te răzgândești cumva cândva noi olteni te așteptăm pe la noi😘

Adevărat si foarte frumos spus, bravo👏

stimă si respect @Futaku25CM

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
5 minutes ago, Futaku25CM said:

Te au văzut ca pe un posibil pericol pentru ei😂 orcum în orice caz sunt mulți de-ăștia și nu doar la noi în oraș dacă cumva o sa te răzgândești cumva cândva noi olteni te așteptăm pe la noi😘

Dar nu am zis ca doar la Târgu Jiu sunt asa. Posibil pericol pentru ce ? Ca doar nu mănânc din gradina lor 😂

Link spre comentariu
Acum 19 minute, Sofia91 a spus:

Dar nu am zis ca doar la Târgu Jiu sunt asa. Posibil pericol pentru ce ? Ca doar nu mănânc din gradina lor 😂

Ai și tu dreptate dar asa e csf nai csf dacă pe uni nu-i duce capu trec la amenințări și alte alea drept exemplu pumni mei minte nu are😂(Florin Minune) radem glumim dar din cauza urora ca ăștia nu vin și pe la noi fete calimea (măcar poze reale) nu toate nespalatele ăstora care știu doar sa amenințe și ei sunt vai pula lor😂iar am scris ditamai romanu😂 orvim sofi pari a fi fata de treaba noi te așteptăm orcand😊😊😘😘❤️❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
31 minutes ago, Santino said:

😂😂😂😂😂 baftă băieți

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...