Sari la conținut

De ce?


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București
6 minutes ago, fardugol said:

Chiar astăzi, Andrei a procedat corect și a avut parte de un final fericit.

Corect era să se spele el bine din prima și la fel de corect putea ea să-l poftească afară, nu încă o dată la duș...

Link spre comentariu
Vizitator fardugol
Reputație: 0
Acum 2 minute, eturit a spus:

Corect era să se spele el bine din prima și la fel de corect putea ea să-l poftească afară, nu încă o dată la duș...

Eu făceam o comparație cu ce i s-a întâmplat Brunetei168,

Cum a reacționat unul față de calălalt.

Și tu ai dreptate. - dacă puneai un „Mai” înainte, era mai corect.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
5 minutes ago, fardugol said:

Eu făceam o comparație cu ce i s-a întâmplat Brunetei168,

Cum a reacționat unul față de calălalt.

Și tu ai dreptate. - dacă puneai un „Mai” înainte, era mai corect.

Nu știu ce să zic... Nu prea iese faza cu spălatu', cum o să fie la alte cele? "Haide, mă, că merge așa!"

Link spre comentariu
Vizitator fardugol
Reputație: 0

 

Acum 15 minute, eturit a spus:

Nu știu ce să zic... Nu prea iese faza cu spălatu', cum o să fie la alte cele? "Haide, mă, că merge așa!"

 Da, 

eturit

macedal

danedinadana

kepolur

Am uitat pe cineva?

😋

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
2 minutes ago, fardugol said:

 

 Da, 

eturit

macedal

danedinadana

kepolur

Am uitat pe cineva?

😋

Da, ai uitat... vreo 3-4 conturi. E forumu' motanului, regulile lui, n-am contestat banarea conturilor... D-aia nu s-a spălat Andrei bine? "Băi, ce conturi a avut în trecut @eturit?"

  • Haha 1
Link spre comentariu
4 hours ago, Bruneta168 said:

Eu m-as împăca cu un refuz sau mai multe …. Când e Nu e Nu , iar decât sa-mi zici povesti , mai bine îmi spui in fata ….
 

Nu toata lumea e ca tine. Sa te impaci nu e tot una ca iti si convine.

 

1 hour ago, Indecisu said:

Nu s-au dus, crede-ma. Esti prea slab atunci 😀 Daca iti scriu inseamna ca stiu ce zic. Doar ca ne cunoastem mai bine , atata tot.

Insa partidele de sex sunt mult mai excitante acum.

Nu te supara pe mine.

Mergi pe sarma ghipata

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
Acum 9 ore, ruxysenzuala a spus:

Bună seara! Mă bucur mult că sa atins acest subiect @Bruneta168" chiar mai nimerit".

Sunt de părere că cel ce nu acceptă un refuz are ceva frustrări. 

Sigur a făcut și el asta la viața lui de curvar ucenic, așa de distracție nu chiar că nu ia plăcut tipa. 

Mulți se distrează pe acest lucru, nu știu însă Karma. 

Dar acum cu siguranță o cunosc, este o vorbă din popor, "Cine râde la urmă, râde mai bine". 

 

Oh... Eu stiam ca cine rade la urma e retardat 🤣

Wow, ce topic. Ma inclin. 

D'accor'. Miezul e autoeducatia, prostia cu "educatia noastra", e asa gen, cam din ce plansa faci parte, ce fel de traditii are poporul tau etc, dar la urma urmei tu alegi ce plm vrei sa gandesti, simti sau sa faci in viata. Anything can be tragic or magic. 

Refuzuri? Baietii nu accepta un refuz si-i afecteaza emotional, barbatii il ironizeaza (nu ma refer la varsta, ci la modul de a vedea lucrurile)

Dar fetele/ femeile nu au habar ce-i ala refuz. Daca exista o femeie care manevreaza un refuz cu calm si/ sau indiferenta, tot nu au habar ce-i ala refuz, pentru ca o femeie nu asimileaza valoarea la fel ca un barbat, de-asta statistic exista mai multi nebuni decat nebune. 

In concluzie, fiind refuzat toata viata, ajungi sa innebunesti 🤣🤣🤣 

Welcome to this garbage society, we have the most delicious cookies 💜

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Vedeți cum unii dintre voi încercați gen sa ma enervați ? Poate ca pana acum un an făceam spume cum faceți unii :))) dar acum nu mai tine vrăjeala aia ieftină de 2 lei ! Dacă sunt nervoasa , sug ceva și îmi trece :)))))) va dati seama ce am declanșat in voi :) încă mai aștept păreri ! E duminica , intru mai târziu ! Sa aveți o duminica frumoasa și mai lăsați in pula voastră răutate și invidia ❤️❤️❤️

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
8 minutes ago, curvarbatran said:

Eu cred ca si mesajul asta e scris la nervi dar nu recunosti. Vad ca esti tare nervoasa asa ca te astept la Constanta ca sa te scap de nerv8 ;)

Înseamnă ca nu sti când am nervi :) 

p.s are cine sa ma calmeze :) găsesc eu și prin București ! Pup tare ❤️

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Deci sa înțeleg , ca voi când va scrieți frustrările aici , sunteți supărați pe viața :) ok, am înțeles :)))) ce răutăcioși sunteți 😂😂😂 , oricum eu va iubesc așa cum sunteți ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
1 hour ago, Bruneta168 said:

Vedeți cum unii dintre voi încercați gen sa ma enervați ? Poate ca pana acum un an făceam spume cum faceți unii :))) dar acum nu mai tine vrăjeala aia ieftină de 2 lei ! Dacă sunt nervoasa , sug ceva și îmi trece :)))))) va dati seama ce am declanșat in voi :) încă mai aștept păreri ! E duminica , intru mai târziu ! Sa aveți o duminica frumoasa și mai lăsați in pula voastră răutate și invidia ❤️❤️❤️

 Să sugi o acadea să îți treacă Ana  🍭

 

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
1 oră în urmă, Bruneta168 a spus:

Deci sa înțeleg , ca voi când va scrieți frustrările aici , sunteți supărați pe viața :) ok, am înțeles :)))) ce răutăcioși sunteți 😂😂😂 , oricum eu va iubesc așa cum sunteți ❤️

Uneori suntem  mai suparati, alteori mai exuberanti si plini de energie.

Vremuri grele....dar vine soarele după furtuna. Fii tu insati, cu bune si cu rele ! Iubeste-i si accepta-i pe ceilalți așa cum sunt! Iubeste-te pe tine si accepta-te așa cum ești !

Sa ii acceptam pe clonatii minusatori, au si ei rolul lor !☺🤗😋

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
28 minutes ago, disjokey said:

 Să sugi o acadea să îți treacă Ana  🍭

 

Sug altceva , nu-mi plac acadelele , strica dantura :) ce sa-mi treacă ? Ciclu ? Sau iubirea fata de voi ?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
26 minutes ago, constiinta said:

Atunci adresa de fb cu pozele tale era facuta de un "prieten"?

Te inteeb amical nu am nimic cu tine.

Dacă tu ai fb -ul meu , înseamnă ca cine ma adora și l-a făcut sa fie , sa ma aibă virtual , dacă astfel nu :) . Pai ce sa ai cu mine? Nu ne împărțim bărbați :)) 

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0
24 minutes ago, derwall said:

Uneori suntem  mai suparati, alteori mai exuberanti si plini de energie.

Vremuri grele....dar vine soarele după furtuna. Fii tu insati, cu bune si cu rele ! Iubeste-i si accepta-i pe ceilalți așa cum sunt! Iubeste-te pe tine si accepta-te așa cum ești !

Sa ii acceptam pe clonatii minusatori, au si ei rolul lor !☺🤗😋

Eu nu am treaba cu clonele , sunt și ele oameni :) eu sunt așa cum vreau sa fiu , și ma iubesc așa cum sunt eu ;) 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...