Sari la conținut

De ce?


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
17 hours ago, CharonIV said:

Pe mine nu ma deranjeaza ca au pe cineva ,mi se pare stupid ca un cacat al societatii se bucura de banii mei in locul ei:)

Nu mai trăim acum 20 de ani sa fim pestite, ne futem de buna voie și nesilite de nimeni :) 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Actualul , fostul, viitorul meu iubit , m-a părăsit acum câteva zile , pe motiv ca nu vreau sa termin cu forumul :) probabil ma va lua la pula când o sa vadă ca nu stau potolită , dar vine el înapoi , doar ma iubește :) și eu , maxim !  Te aștept iubirea vieții mele ❤️ Sti unde ma găsești ! 

Link spre comentariu
11 minutes ago, Bruneta168 said:

Dacă tu ai fb -ul meu , înseamnă ca cine ma adora și l-a făcut sa fie , sa ma aibă virtual , dacă astfel nu :) . Pai ce sa ai cu mine? Nu ne împărțim bărbați :)) 

Nu te adora. E doar obsedat de identitatile reale ale oamenilor. Viata lui e pe forum

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu rad cu voi , facem o gluma sa mai treacă timpul si voi îmi reproșați de fb, de peste :) pai dacă as avea peste , ar da faliment cu mine :)) sunteți unii care ma știți de 3 ani si m-ați cunoscut 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
13 minutes ago, Bruneta168 said:

Dacă tu ai fb -ul meu , înseamnă ca cine ma adora și l-a făcut sa fie , sa ma aibă virtual , dacă astfel nu :) . Pai ce sa ai cu mine? Nu ne împărțim bărbați :)) 

Eee nu 

=))

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Just now, JocelynEon said:

Eu? Niciodată! Eu vreau cu totul altceva când vine vorba de tine. 🙈🙈🙈

PS: Nu vreau să te invit la cafea sau să te cer! 🤪🤪🤪 😂😂😂

Tre sa gândești economic ,bei cafeaua direct la ea🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 3 minute, Bruneta168 a spus:

Actualul , fostul, viitorul meu iubit , m-a părăsit acum câteva zile , pe motiv ca nu vreau sa termin cu forumul :) probabil ma va lua la pula când o sa vadă ca nu stau potolită , dar vine el înapoi , doar ma iubește :) și eu , maxim !  Te aștept iubirea vieții mele ❤️ Sti unde ma găsești ! 

Actual, fost, viitor? poti sa te hotarasti? Daca este actual si stie ce faci, este peste. Daca este fost, inseamna cu nu i-a convenit ai este ok. Daca este viitor, iti doresc tot binele din lume!!

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Just now, JocelynEon said:

Eu? Niciodată! Eu vreau cu totul altceva când vine vorba de tine. 🙈🙈🙈

PS: Nu vreau să te invit la cafea sau să te cer! 🤪🤪🤪 😂😂😂

Inima mea este la altcineva , chiar dacă nu mai suntem împreuna ! De ieșit , nu prea ies , cafeaua o beau acasă , pe balcon , iar de cerut , am fost cerută de multe ori , dar nu vreau sa ma mai mărit ! Am fost , știu cum este :) eu sunt un diamant 😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Just now, gallo said:

Actual, fost, viitor? poti sa te hotarasti? Daca este actual si stie ce faci, este peste. Daca este fost, inseamna cu nu i-a convenit ai este ok. Daca este viitor, iti doresc tot binele din lume!!

Pestele nu îți aduce bani 🤪🤪🤪 pestele îți ia bani :) 

Link spre comentariu
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
2 minutes ago, Bruneta168 said:

Sti tu ceva ? Hai sa fim sinceri unii cu alții , vin sărbătorile , sa fim mai buni :) 

p.s nu-mi plac sărbătorile :) 

Zii, fi sinceră cu conștiința ta 

😁

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
2 minutes ago, constiinta said:

Daca se trateaza doar ca e plin de boli ai la pula si la cap

Dacă sti tu ceva , înseamnă ca și tu ești bolnava :) uite cât de acra ești :) nici nu-ti mai răspund :)) du-te și ia-l de mânuță și aruncați -va , sa nu îmbolnăviți și pe alții 😜

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...