Sari la conținut

Delia 0738521979


Postări Recomandate

  • Oras:Reșița
  • Oras:Reșița

Eu am fost. Răspund cu întârziere pentru că abia acum mi am dat seama cât de utile sunt recenziile altor colegi.

E o fată simpatică la față, cam 1,60 înălțime, mi s a părut că e puțin mai rafinată decât ce am întâlnit până acum, foarte amabilă și vorbăreață. 

M a invitat direct la ea in cameră iar in momentul in care s a dezbrăcat am văzut că are burtică ceea ce nu prea mi a plăcut dar a compensat cu atitudinea și am platit o oră fiind convins că o să ne înțelegem de minune.

După vreo 20 de minute de oral și normal m a întrebat ce pastile iau pentru că nu mă mai termin. Asta nu mi a picat bine. După încă vreo 5 minute de futai incepe să mă acuze că nu vreau să îmi dau drumul, că mă tot opresc când îmi vine. După alte câteva minute îmi spune că vrea să luăm o pauză și citez: "Doar nu crezi că mă fuți o oră? Îți mai fac oral, îți fac masaj dar nu mă fuți o oră"

În secunda următoare m am îmbrăcat și am plecat. 

Eu nu mai revin la ea

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita
La 11.12.2021 la 21:20, Thor69 a spus:

Eu am fost. Răspund cu întârziere pentru că abia acum mi am dat seama cât de utile sunt recenziile altor colegi.

E o fată simpatică la față, cam 1,60 înălțime, mi s a părut că e puțin mai rafinată decât ce am întâlnit până acum, foarte amabilă și vorbăreață. 

M a invitat direct la ea in cameră iar in momentul in care s a dezbrăcat am văzut că are burtică ceea ce nu prea mi a plăcut dar a compensat cu atitudinea și am platit o oră fiind convins că o să ne înțelegem de minune.

După vreo 20 de minute de oral și normal m a întrebat ce pastile iau pentru că nu mă mai termin. Asta nu mi a picat bine. După încă vreo 5 minute de futai incepe să mă acuze că nu vreau să îmi dau drumul, că mă tot opresc când îmi vine. După alte câteva minute îmi spune că vrea să luăm o pauză și citez: "Doar nu crezi că mă fuți o oră? Îți mai fac oral, îți fac masaj dar nu mă fuți o oră"

În secunda următoare m am îmbrăcat și am plecat. 

Eu nu mai revin la ea

 

Ms de recenzie. Altădată iei o finalizare și dacă e ok continui, dacă nu ii dai la muie. Niște penale ordinare

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
  • Oras:Reșița
  • Oras:Reșița
Acum 22 ore, statistics a spus:

Ea este pentru că am numărul jurnal apeluri la începutul lui decembrie când a fost la Reșița

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...