Sari la conținut

Neww ❤😜Prima oară la tine in oraș Andrea si Cristina!0747372143


Rebeeeca

Postări Recomandate

  • Oras:Alba iulia
  • Oras:Alba iulia
Acum 18 minute, ExtraLuv a spus:

Pe publi24 vad ca faceți total. Acceptați si rolu de submsiva? Sclave într-un cuvânt frumos…

Total insemna :finalizarea  orala, anal ,oral fără, show  leizby ,jucari, dominare din partea noastra, uro. 

Link spre comentariu
1 hour ago, Rebeeeca said:

Total insemna :finalizarea  orala, anal ,oral fără, show  leizby ,jucari, dominare din partea noastra, uro. 

Normalul se face cu aceiasi gumita?Daca da va fac o vizita,am Eu asa o mica fantezie sa va pun caprita pe amandoua si sa va penetrez pe la spate cand pe una cand pe celalalta 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dej
  • Oras:Dej
Acum 42 minute, maninblack20 a spus:

Normalul se face cu aceiasi gumita?Daca da va fac o vizita,am Eu asa o mica fantezie sa va pun caprita pe amandoua si sa va penetrez pe la spate cand pe una cand pe celalalta 

Si eu. Dar m au tot refuzat până am renunțat. Dacă acceptați mă bag 😊🙃

Link spre comentariu
Vizitator ExtraLuv
Reputație: 0
Acum 2 ore, Rebeeeca a spus:

Total insemna :finalizarea  orala, anal ,oral fără, show  leizby ,jucari, dominare din partea noastra, uro. 

Păcat, am si eu fantezia aia sa va pun in genunchi pe amândouă si sa va “ dresez “ va pup 

Link spre comentariu
14 minutes ago, Rebeeeca said:

Nu facem cu acelaș prezervativ ,multumim

Pacat,pierdeti mult pe seama asta,daca va stiti curate amandoua Si cu analizele la zi Eu chiar nu vad nici o problema in a o face cu acelasi prezervativ,pana la urma va cunoasteti banuiesc daca lucrati impreuna,Dar este alegerea voastra Si o respectam,doar ca,cu siguranta nu prea o sa aveti success ca si duo,individual nu comentez ca nu va cunosc,daca ar fi in conditiile in care am cerut Eu v-as vizita de cateva ori pe saptamana si cu siguranta sunt foarte multi ca mine,o zi buna va doresc

Link spre comentariu
  • Oras:Alba iulia
  • Oras:Alba iulia
Acum 2 minute, maninblack20 a spus:

Pacat,pierdeti mult pe seama asta,daca va stiti curate amandoua Si cu analizele la zi Eu chiar nu vad nici o problema in a o face cu acelasi prezervativ,pana la urma va cunoasteti banuiesc daca lucrati impreuna,Dar este alegerea voastra Si o respectam,doar ca,cu siguranta nu prea o sa aveti success ca si duo,individual nu comentez ca nu va cunosc,daca ar fi in conditiile in care am cerut Eu v-as vizita de cateva ori pe saptamana si cu siguranta sunt foarte multi ca mine,o zi buna va doresc

Nu vreau sa iti dau un răspuns științific  medical  iti inteleg si alegerea ta Ne cunoaștem  suntem si cu analizele la zi dar din pacate si schimbarea PH-ului  poate duce la consecințe !

Link spre comentariu
  • Oras:Alba iulia
  • Oras:Alba iulia
Acum 29 minute, Baddboykills a spus:

Plm, nici acum nu am aflat imca locatia, deja sunt la deichman sa iau cort pentru 3 persoane si o patura in plm

Ai de mine ,numai  spune!!  Si pe aici pe forum scrie locația  exactă  si eu nu cred ca cine nea  scris sau sunat si intrebat nu i-am spus locația!!! 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 20 minute, Rebeeeca a spus:

Ai de mine ,numai  spune!!  Si pe aici pe forum scrie locația  exactă  si eu nu cred ca cine nea  scris sau sunat si intrebat nu i-am spus locația!!! 

Serios, ultimul vocal a-l tau a fost "imediat iti zic locatia", nu mancati cacat cu mine ca iese urat, doar va avertizez!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 14 minute, danutzzzzzzzz a spus:

eterna strada galati

Lasa sa raspunda ele, in germania la club nu trebuiau sa raspunda, aici trebuie, oricum stiam locatia dinainte sa ajunga in cluj. Mai lasati etnobotanicele ca va dauneaza grav creierului fetelor.

Link spre comentariu
  • Oras:Alba iulia
  • Oras:Alba iulia
Acum 49 minute, Baddboykills a spus:

Lasa sa raspunda ele, in germania la club nu trebuiau sa raspunda, aici trebuie, oricum stiam locatia dinainte sa ajunga in cluj. Mai lasati etnobotanicele ca va dauneaza grav creierului fetelor.

Spre mirarea ta am lucrat  prin elvetia nici de cum germania !

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Au venit si obositele astea cu aere de litoral străin pe la noi prin Cluj!!! Au venit, au venit le-am primit sau le-ați primit frumos!! Si ele va iau sau ne iau de gâște proaste sau de fraierii pe inteles ....se lasa curtate, intrebare,  sclavite parca is ceva dive plm!! Nu vedeti ca o dau prostește  ne iau la mișto...Asa greu e sa va dati seama! Eu le zic sa mai lase artele si basinile de dive..Si daca vreau sa faca treaba la cj!! Plm sa puna si niste poze pt toata lumea daca nu sa ne suga din mers pe toti si sa meargă de unde plm au venit!! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 4 ore, muresanandrei a spus:

Au venit si obositele astea cu aere de litoral străin pe la noi prin Cluj!!! Au venit, au venit le-am primit sau le-ați primit frumos!! Si ele va iau sau ne iau de gâște proaste sau de fraierii pe inteles ....se lasa curtate, intrebare,  sclavite parca is ceva dive plm!! Nu vedeti ca o dau prostește  ne iau la mișto...Asa greu e sa va dati seama! Eu le zic sa mai lase artele si basinile de dive..Si daca vreau sa faca treaba la cj!! Plm sa puna si niste poze pt toata lumea daca nu sa ne suga din mers pe toti si sa meargă de unde plm au venit!! 

is 2 tiganci naspa.. iti zic din surse sigure .. daca nu ma crezi du-te la ele si convinge-te singur

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Fetelor.....v-ati facut prost intrarea!! Cu aere de elvetia!! Discretia in primul rand nu povesti de elvetia , servicii bune cateva poze ca sa treziți interesul futacilor. Dar prostia va luato inainte😂😂 asa ca puteti pleca linistite inapoi in elvetia de unde ati venit ...bătrânii va asteapta cu cururile cacate..😂😂😂😋😋 dati cu mătura fetelor!!😝😝😝😜😛

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...