Sari la conținut

Neww ❤😜Prima oară la tine in oraș Andrea si Cristina!0747372143


Rebeeeca

Postări Recomandate

  • Oras:Alba iulia
  • Oras:Alba iulia

Buna  ,suntem 2 fete  Andrea si cristina 23 si 25 de ani nou  venite la tine in oras (pt prima oară în cluj)                                                               Noi vă vom oferi urmatoarele servicii :
* FK(in functie de igiena)
*DFK
*GFE
*PSE
*ON/OP(in functie de igiena)
*NP(fara discutii si negocieri)
      -orice propunere va duce automat la blocarea persoanei.
*ANAL(extra 100 lei)
*BALLS LICKING
*SM(Soft,giving)
*SPANKING(Soft)
*69
*CUNNILINGUS
*CUPLURI(Pret dublu fata de tariful perceput pe ora)
*SHOW LESBI REAL  de top!!!!
PRET 1H(2 FINALIZARI) -500 RON
PRET 30MIN(1 FINALIZARE)-300 RON
Daca mai aveti mici fantezii ori alte intrebari nu ezitati sa sunati la nr. din titlu.😉😉😉.
Va pupa Andreea si Cristina si va asteapta cu mare nerabdare si pofta de nebunii 🙈🙈🙈
 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alba iulia
  • Oras:Alba iulia
1 oră în urmă, Baddboykills a spus:

Sa inteleg ca la solo percutia nu percutati? Adica daca bati sa bati doua tobe ce plm, hai cu pozele sa vad si eu ce prezentati la preturile astea🤦‍♂️

Nu stiu ce ti se pare exagerat  in preturi  pt amândouă  .Nu avem momentan cont plătit sa putem pune poze nu ne prea pricepem bine nu am lucrat in romania  este primă oară pt noi scriene pe wats si iti trimitem poze. Mersi de înțelegere 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 53 minute, Rebeeeca a spus:

Nu stiu ce ti se pare exagerat  in preturi  pt amândouă  .Nu avem momentan cont plătit sa putem pune poze nu ne prea pricepem bine nu am lucrat in romania  este primă oară pt noi scriene pe wats si iti trimitem poze. Mersi de înțelegere 

Unde am scris eu ca pretul e exagerat?! A doua intrebare, separate intrati? Intreb pentru un prieten.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Hai ca scriu eu, vad ca voua va este rusine, fetele intra si separat, ar fi 250 de lei ora, deduc ca 150 finalizarea, in poze fetele arata bine, sani cam micuti dar obraznici,  locatie prin zona iulius una din cele 3 binecunoscute, cred ca am sa fiu primul la ele🙋‍♂️

Link spre comentariu
  • Oras:Alba iulia
  • Oras:Alba iulia
Acum 1 oră, Baddboykills a spus:

Hai ca scriu eu, vad ca voua va este rusine, fetele intra si separat, ar fi 250 de lei ora, deduc ca 150 finalizarea, in poze fetele arata bine, sani cam micuti dar obraznici,  locatie prin zona iulius una din cele 3 binecunoscute, cred ca am sa fiu primul la ele🙋‍♂️

Bun te asteptam 🤣😘

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 8 ore, Rebeeeca a spus:

Buna  ,suntem 2 fete  Andrea si cristina 23 si 25 de ani nou  venite la tine in oras (pt prima oară în cluj)                                                               Noi vă vom oferi urmatoarele servicii :
* FK(in functie de igiena)
*DFK
*GFE
*PSE
*ON/OP(in functie de igiena)
*NP(fara discutii si negocieri)
      -orice propunere va duce automat la blocarea persoanei.
*ANAL(extra 100 lei)
*BALLS LICKING
*SM(Soft,giving)
*SPANKING(Soft)
*69
*CUNNILINGUS
*CUPLURI(Pret dublu fata de tariful perceput pe ora)
*SHOW LESBI REAL  de top!!!!
PRET 1H(2 FINALIZARI) -500 RON
PRET 30MIN(1 FINALIZARE)-300 RON
Daca mai aveti mici fantezii ori alte intrebari nu ezitati sa sunati la nr. din titlu.😉😉😉.
Va pupa Andreea si Cristina si va asteapta cu mare nerabdare si pofta de nebunii 🙈🙈🙈
 

Pe unde ați mai activat?

P.S.: întrebare din public.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 13 minute, Rebeeeca a spus:

Poze trimitem pe whatsapp si facem confirmare video la cerere. Pupici cu lipici 🥰😘

Publicul care n-are whatsapp e dezamăgit.

Link spre comentariu

Sunt pe Galati, zona Iulius Mall.

Vorbeste in soapta fata, am intrebat daca merg si separat, raspunsul a fost da, intelegeam cu greu ce spunea, dar cred ca a zis ca in deplasare merg doar impreuna, nu sunt sigur.

Apoi cand am intrebat ce servicii ofera mi-a inchis.

Vocea parea OK, destul de sexy.

Link spre comentariu
  • Oras:Dej
  • Oras:Dej
Acum 7 ore, ionion2018 a spus:

Sunt pe Galati, zona Iulius Mall.

Vorbeste in soapta fata, am intrebat daca merg si separat, raspunsul a fost da, intelegeam cu greu ce spunea, dar cred ca a zis ca in deplasare merg doar impreuna, nu sunt sigur.

Apoi cand am intrebat ce servicii ofera mi-a inchis.

Vocea parea OK, destul de sexy.

Acum îmi amintesc.  Au fost si in Bistrița.  Fata a vorbit in șoaptă,  abia am înțeles.  Nu mi dau seama de ce procedează așa. Eu am spus pas

Link spre comentariu
  • Oras:Alba iulia
  • Oras:Alba iulia
1 oră în urmă, mititean a spus:

Acum îmi amintesc.  Au fost si in Bistrița.  Fata a vorbit in șoaptă,  abia am înțeles.  Nu mi dau seama de ce procedează așa. Eu am spus pas

Nu a vorbit nimeni in șoaptă asa vb colegă mea mai încet 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...