Sari la conținut

0734825904 EVITATI


Postări Recomandate

buna seara, vin cu un nou topic data asta negativ

sun la taratura asta, sun cu 30min inainte si iii zic ca merg, ajung acolo ma pune sa stau 10min, astept apoi intru in casa, loc cat de cat ok, buld traian nr 4 spate karafe, mergem in dormitor:

pune prez suge ce suge si ma pun peste ea, fut 2-3min schimb pozitia, la telefon a zis ca face si anal, bag putza mea umpic in cur la ea si se trage, urla ca o doare alea alea, bine, fut iarasi in pizda  capra vreo 2min si zice ca se urca ea pe mine, se freaca de cateva ori si se ridica, mai freaca putin cu mana si pleaca de langa mine, zice ca a expirat timpu, toata faza asta cat s-a intamplat ce v-am zis a durat cu indulgenta 7 minute.

evitati

achitat 150lei.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
1 oră în urmă, pasarila22 a spus:

buna seara, vin cu un nou topic data asta negativ

sun la taratura asta, sun cu 30min inainte si iii zic ca merg, ajung acolo ma pune sa stau 10min, astept apoi intru in casa, loc cat de cat ok, buld traian nr 4 spate karafe, mergem in dormitor:

pune prez suge ce suge si ma pun peste ea, fut 2-3min schimb pozitia, la telefon a zis ca face si anal, bag putza mea umpic in cur la ea si se trage, urla ca o doare alea alea, bine, fut iarasi in pizda  capra vreo 2min si zice ca se urca ea pe mine, se freaca de cateva ori si se ridica, mai freaca putin cu mana si pleaca de langa mine, zice ca a expirat timpu, toata faza asta cat s-a intamplat ce v-am zis a durat cu indulgenta 7 minute.

evitati

achitat 150lei.

În spate la karafe ma ghidat și pe mine și ma pus să stau 10 min eu la astea care mă pun să aștept după ce îmi dau adresa nu mai mă duc mai bine aștept să vină în oraș fete la care am fost sau trag câte o vizită la Barbie .Îmi pare rău de ce ți s-a întâmplat colegu. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator bolundau
Reputație: 0
11 hours ago, pasarila22 said:

buna seara, vin cu un nou topic data asta negativ

sun la taratura asta, sun cu 30min inainte si iii zic ca merg, ajung acolo ma pune sa stau 10min, astept apoi intru in casa, loc cat de cat ok, buld traian nr 4 spate karafe, mergem in dormitor:

pune prez suge ce suge si ma pun peste ea, fut 2-3min schimb pozitia, la telefon a zis ca face si anal, bag putza mea umpic in cur la ea si se trage, urla ca o doare alea alea, bine, fut iarasi in pizda  capra vreo 2min si zice ca se urca ea pe mine, se freaca de cateva ori si se ridica, mai freaca putin cu mana si pleaca de langa mine, zice ca a expirat timpu, toata faza asta cat s-a intamplat ce v-am zis a durat cu indulgenta 7 minute.

evitati

achitat 150lei.

bai da ce creaturi pe aici. astea asa ar merita futute fara pula de sa le vina mintea la cap. succes in continuare

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...