Sari la conținut

Denisa 0726509974


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut,

M am programat la domnisoara prin apel...nu folosește whatsapp...

Locație 8 > balcescu residence...celebru deja printre curvari:)))

Aspect : 7.5 mi a plăcut...sâni măricei siliconati,  fund ai pe ce pune mana...pasarica puțin motata...drăguțica la fata

On; 7.5 un oral ok dar se putea și mai bine....mai multa atenție la bilute,  mai umed...prima întâlnire...data viitoare va fi mai bine

Np: 8 se vede mișto pe la spate....trebuie sa revin pt anal:)

Recomandare: eu mai revin ....150 fin....un preț ok si o fata ok....păcat ca nu prea sta în Pitești...

 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-

Salutare ! :wave:
 

Vizitat @Denisaaa04! 👩‍🦰

Programare prin apel vocal :telephone , reusit dupa mai multe incercari , probabil era ocupata 🚫 , am cazut la intelegere 🤝  din prima , si m-am pus la drum 🏎️💨.

Locatie Argintex 📍.

O data ajuns , mi-a deschis usa Denisa :girly:date , o fata blonda 👩‍🦰 , inaltime as zice undeva la 1.70 , sani siliconati , fund bombat ceva tatuaje .

In locatie cu @Irinaaaaa19 , una din preferatele mele 👀😍. (Am vrut sa ii testez marfa 👩‍🦰 , a nu se intelege gresit 👃) 😂

Cateva vorbe de cunoastere , apoi mers la 🚿 , pentru refresh .

Ajuns in camera de joaca 🎳🎯 , Denisa a preluat controlu' 🎮 cu un oral bun 🍭 , umed ️ , atentie la sateliti 🛰️🛰️
Am preluat stafeta , 🍑👅, igiena 🔟 , aici ea trebuie sa ofere feedback 🙄.

Am trecut la normal , am ales misionar :feet , ceva gemete , se juca cu sanii , in timp ce eram la aparat :moil , o prestatie buna per total .

Finalizare :jerkoff.

Mers la dus 🛁 , din nou , sa nu mai consum acasa 😂🙄 , echipat 👖👕👟 , 🏎️💨 plecat .

 

O fata draguta , cu servicii bune , atitudine adecvata si igiena impecabila . 😎

O pup :*
 

Bafta! B)
 

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Inimioara 1

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu

E ce trebuie fata.am fost si am optat pt normal si anal pt prima vizita.face un oral bun si nu e pe graba.la anal ce sa va zic...merge in toate pozitiile lucru mai greu cu altele.se misca bine rau si mie mi a placut.o sa revin pt ca as vrea si o fin oral...sa vad cum este la ea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...