Sari la conținut

Ela 0761998069 ! 100% reala !


Ela06

Postări Recomandate

  • Telefon: 0761998069
  • Oras:Satu mare
  • Telefon: 0761998069
  • Oras:Satu mare

Bună dragi sătmăreni! Numele meu este Ela, sunt o brunetă de 26 de ani cu forme (160, 65 kg), care abia așteaptă să vă cunoască. Ajung la voi în oraș, pentru prima dată, la recomandarea Leylei, care spune că oameni minunați ca voi ea nu a mai întâlnit. Așa că am zis sa vă fac o vizită pentru aproximativ 2 săptămâni, începând cu data de 2 decembrie până pe 18 decembrie. Voi locui în același apartament în care a locuit prietena mea (Cartierul Carpați II, strada Alecu Russo).   

150 lei - 30 min / oral protejat, normal protejat, 69, diferite poziții, sărutări corporale, masturbare reciproca, sex între sâni ⚜️

250 lei - 60 min / oral protejat, normal protejat, 69, diferite poziții, sărutări corporale, masturbare reciproca, sex între sâni  ⚜️
🔱 French kiss, în funcție de chimia dintre noi 🔱

❇️ EXTRA ❇️

️ 100 lei - squirting abundent
️ 50 lei - dominare soft
️ 50 lei - oral neprotejat (dacă corespunde igiena ) + finalizare corporală
️ 50 lei - finalizare orală
️ 50 lei - finalizare facială
️ 50 lei - strap-on

💢 Singură în locație 💢

Cum și pentru voi igiena este importantă așa este și pentru mine, așadar veti avea la dispoziție prosoape curate și acces la dus. 
De asemenea nu lucrez cu oameni în stare de ebrietate  sau sub influența altor substanțe, cu bile sau alte minunății, nici persoane sub 18 ani, nici cupluri. Programarea  se face cu cel puțin 30 de minute înainte , iar în caz că intervine ceva doresc sa fiu anunțată (nu deranjez înapoi). Programarile se pot face telefonic sau pe whatsapp. 
0761998069

Doar în locația mea, atât timp cât am o locație super curată în care avem tot ceea ce este necesar pentru o întâlnire reușită, nu am de ce să mă deplasez 💋

Program : 09:00 - 22:00 . În fiecare zi .
 

 

253231E4-75B7-40EA-93B0-9D2FBCE4C818.jpeg

9AC8C202-DBF4-4F6E-BF5C-2C1188AE74F4.jpeg

F4240C7D-D3A1-4083-B8E0-ECA71397182A.jpeg

B66ABDC7-3A98-4D65-836E-D35D5175C53C.jpeg

9AE9D271-EF3E-45D5-9AA6-119B638318B5.jpeg

  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761998069
  • Oras:Satu mare
  • Telefon: 0761998069
  • Oras:Satu mare
Acum 5 minute, _sahy_ a spus:

Bun venit ... Ela! 🌹

leeeeeeyllaaaaaaaa! asa e? ne trimiti o amazoana bruneta, pana te intorci tu?...😋(scuze .. voiam doar sa ma conving..🤭)...

sedere placuta..!si cand credeam ca am scapat de urcat etaje..🤣

Te aștept cu drag , și da @lsegerzade mi-a spus sa va aleg pe voi ca sunteți aparte 🙊 

  • Like 1
Link spre comentariu

asa ti-a zis leyla? hmmm ..  tot nu ne-ai uitat @lsegerzade.. 🥰..

nici noi..unii ..

va fii colega ta ( in lipsa).. .. dar daca o s-o indragim mai tare pe ea, decat pe tine, ce te faci? eeehhh?..vii sa-ti recuceresti titlul?.. 🤪te provoc .. imi place periculos..😁😋..

imediat vine craciunul! ai "bradutz"? 🤭🤣🤦‍♂️🙊..

🌹😘🤗

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu mare
  • Oras:Satu mare
Acum 15 ore, Ela06 a spus:

Bună dragi sătmăreni! Numele meu este Ela, sunt o brunetă de 26 de ani cu forme (160, 65 kg), care abia așteaptă să vă cunoască. Ajung la voi în oraș, pentru prima dată, la recomandarea Leylei, care spune că oameni minunați ca voi ea nu a mai întâlnit. Așa că am zis sa vă fac o vizită pentru aproximativ 2 săptămâni, începând cu data de 2 decembrie până pe 18 decembrie. Voi locui în același apartament în care a locuit prietena mea (Cartierul Carpați II, strada Alecu Russo).   

150 lei - 30 min / oral protejat, normal protejat, 69, diferite poziții, sărutări corporale, masturbare reciproca, sex între sâni ⚜️

250 lei - 60 min / oral protejat, normal protejat, 69, diferite poziții, sărutări corporale, masturbare reciproca, sex între sâni  ⚜️
🔱 French kiss, în funcție de chimia dintre noi 🔱

❇️ EXTRA ❇️

️ 100 lei - squirting abundent
️ 50 lei - dominare soft
️ 50 lei - oral neprotejat (dacă corespunde igiena ) + finalizare corporală
️ 50 lei - finalizare orală
️ 50 lei - finalizare facială
️ 50 lei - strap-on

💢 Singură în locație 💢

Cum și pentru voi igiena este importantă așa este și pentru mine, așadar veti avea la dispoziție prosoape curate și acces la dus. 
De asemenea nu lucrez cu oameni în stare de ebrietate  sau sub influența altor substanțe, cu bile sau alte minunății, nici persoane sub 18 ani, nici cupluri. Programarea  se face cu cel puțin 30 de minute înainte , iar în caz că intervine ceva doresc sa fiu anunțată (nu deranjez înapoi). Programarile se pot face telefonic sau pe whatsapp. 
0761998069

Doar în locația mea, atât timp cât am o locație super curată în care avem tot ceea ce este necesar pentru o întâlnire reușită, nu am de ce să mă deplasez 💋

Program : 09:00 - 22:00 . În fiecare zi .
 

 

253231E4-75B7-40EA-93B0-9D2FBCE4C818.jpeg

9AC8C202-DBF4-4F6E-BF5C-2C1188AE74F4.jpeg

F4240C7D-D3A1-4083-B8E0-ECA71397182A.jpeg

B66ABDC7-3A98-4D65-836E-D35D5175C53C.jpeg

9AE9D271-EF3E-45D5-9AA6-119B638318B5.jpeg

🥰🥳😍esti binevenită în sat!🌹😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu mare
  • Oras:Satu mare
Acum 14 ore, _sahy_ a spus:

Bun venit ... Ela! 🌹

leeeeeeyllaaaaaaaa! asa e? ne trimiti o amazoana bruneta, pana te intorci tu?...😋(scuze .. voiam doar sa ma conving..🤭)...

sedere placuta..!si cand credeam ca am scapat de urcat etaje..🤣

Chiar asa sahy...etajeleee🙉🤦‍♂️😂😜

Link spre comentariu
Acum 4 minute, raduhot a spus:

Chiar asa sahy...etajeleee🙉🤦‍♂️😂😜

eeehhh, conditie fizica!🤭

eu nu am nevoie, am destula, dar stiii.....tot am gasit un motiv de-a le urca!!.. ...si nu facand o usoara asociere, cu prietena ellei!!

bull, sunt prietene, dar mergand la ella, vom da de ella, de serviciile ei.. nicidecum  de ..."amintiri"..  2 persoane diferite, asadar o noua experienta..

leyla ne-a facut un serviciu, recomandand satmarul ellei, nu recomandand pe ella, satmarului! sper ca ati prins ideea!..  te pup ella!😘🌹

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
16 hours ago, lsegerzade said:

Te pup 💋💋💋 și sper sa te simți ca acasă cum m-am simțit eu 💖

Te pup Leyla și te aștept cu drag la Satu Mare. Și acum ma pufnește râsul ca și atunci când terminam acțiunea, când îmi amintesc ce plăcut era... 😍😍😍

Sărbători fericite îți doresc ❤️❤️❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Hai să spargem gheața. Am fost azi sa ii fac o vizită la domnița asta in timp ce imi era masina la service am facut o revizie tehnica la ala micu. Inspector de revizie Ela06.

Am ramas placut surprins si chear multumit de revizie si o recomand tuturor 

Este o fata frumoasa cu bun simț si nu mam simțit deloc grabit sau forțat. Chear a meritat revizia tehnica😂😂😂

Aspect 10 din partea mea.

Oral 10 face tot ce ii ceri fara mofturi si figuri, oral umed si adanc.

Locatie bine cunoscută curată si prosop curat.

Eu ii multumesc si sper sa o mai revad.

O zi frumoasă futacioşi

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
1 hour ago, bull26 said:

Hai să spargem gheața. Am fost azi sa ii fac o vizită la domnița asta in timp ce imi era masina la service am facut o revizie tehnica la ala micu. Inspector de revizie Ela06.

Am ramas placut surprins si chear multumit de revizie si o recomand tuturor 

Este o fata frumoasa cu bun simț si nu mam simțit deloc grabit sau forțat. Chear a meritat revizia tehnica😂😂😂

Aspect 10 din partea mea.

Oral 10 face tot ce ii ceri fara mofturi si figuri, oral umed si adanc.

Locatie bine cunoscută curată si prosop curat.

Eu ii multumesc si sper sa o mai revad.

O zi frumoasă futacioşi

 

Ms colegul. Sper că ajung luni pe la tine Ela. De la ce oră lucrezi? 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761998069
  • Oras:Satu mare
  • Telefon: 0761998069
  • Oras:Satu mare
Acum 55 minute, Vasile98765 a spus:

Ms colegul. Sper că ajung luni pe la tine Ela. De la ce oră lucrezi? 

Te astept cu drag! Incep la ora 9 😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761998069
  • Oras:Satu mare
  • Telefon: 0761998069
  • Oras:Satu mare

Dragii mei, țin să vă anunț că mai sunt în oraș până vineri, 17.12, inclusiv. Programările se fac pe whatsapp sau telefonic în intervalul orar 9-22. Vă "super" pupăcesc! 🥰😘🤗

IMG-20211211-WA0010.jpg

  • Inimioara 4
Link spre comentariu

salutare

revin dupa o perioada de stand-by, manat ca de fiecare data, de curiozitate. de data asta curiozitatea a fost daca ochii aia sunt la fel de sclipitori si-n realitate..si da! sunt!
curios si de orice mica tangenta cu privire la o prietena draga noua...
asadar, vazand domnisoara, si datorita cui, a ales orasul nostru, stiam ce urmari vor fii.
de data asta, a fost  diferit! legatura am purtat-o prin PM, pentru mine neavand nici o importanta, doar faptul ca comoditatea relationarii a fost mai facila.

am stabilit cateva detalii privind programarea, iar cand a sosit timpul, m-am infatisat la adresa.
etajele n-au fost atat de obositoare, si totusi ajuns sus, deja gafaiam..imi trag sufletul pret de cateva secunde, timp in care aud 'toc-toc-toc'.. (noise of heels)cred....

de dupa usa apare o domnita draguta foc.. cu ochelari pe nasuc, ca o studenta perversa, micuta de statura, cu forme...nu e pentru amatorii de slim.
m-am zapacit, ca toate cunostintele feminine in momentul respectiv, parca isi propusesera sa saboteze date-ul.. ii fac cunostinta telefonului meu cu al ei..si le lasam sa faca 'schimb de RAM-i' in bucatarie, dupa care ne indreptam spre o ambianta mai obscura, cu multe luminite si 'puricei' colorati, ce dansau pe pereti..
schimbam cateva impresii, e vorbareata, glumeata, dar ne dam seama ca cautam amandoi o alta placere mai mare, decat cea a conversatiei.. scapam de textile, tusti in pat!
Nu-mi dau seama daca a gasit ea o jucarie pe placul ei, dar proba orala s-a desfasurat cu prelungiri, in vreo 3 etape..cu o tehnica foarte faina, umed, deep... n-aveam motiv sa nu-mi etalez si eu indemanarea orala, ceea ce am si facut... m-am descurcat? aflu eu, data viitoare!😋
cosmetizam cu mici saruturi, pana o dam in lucruri mai serioase..
...'esti captivanta, simpatica si haioasa, cand vorbesti, dar prin 'tacerea ta',  faci ceva 'divin'...

nu ne-am propus o pozitie anume, misionar, intamplandu-se pur si simplu..
lubrefiere naturala, implicare si traire 100%.
a fost suficient sa realizez ca sunt mai 'grabit' decat ea cu cateva minute... o continuare a placerii, din pacate, nu-i vedeam rostul, punand in primul rand escapadele mele pe intensitatea lor si nu pe longevitatea si numarul lor..
revenindu-ne ritmul cardiac incet la normal, ne indreptam in zona de 'sueta', unde ne luam la o tigara, descoperind putin si oamenii nu doar trupurile lor..  
frumos, placut, erotic, intens... de mult nu am mai trait asta..satul fiind de sex mecanic (nu fast fuck, ci acel sex care iti aminteste la fiecare reactie, ca e de fapt un serviciu platit)..unii va veti aminti ceea ce insinuez.. Z.
de revenit? primul pas, tu ella, va trebui sa-l faci, intorcandu-te la noi, de cate ori vei avea ocazia, asta daca te-ai simtit bine la noi..eu cu siguranta voi revenii.am lasat lucruri neterminate..😁
ON-10/ NP-ea 10!..😊.igiena, atitudine, implicare, comunicare- 10. GFE-10..ochii - 10*

Recomand*

  • Like 2
  • Minus 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
Acum 58 minute, _sahy_ a spus:

trebuie sa te intorci.. ! musai sa-ti mai vad 'licuriciul' din ochi!... sarbatori frumoase!🌹🤗😘


Bro’ nu am nimic cu up urile dar ma uitam oacheș așa cred ca e mai simplu sa ii ceri pe whats upp , nush zic și eu , 3 postări una după alta , și dansa nici nu sa încumetat sa ți răspundă … nah zic și eu ce dracu suntem cam batrani pe aceasta platforma , dacă nu erai albastru ziceam ca ești 🐠 noroc ca ești membru de vaza al acestei societăți sătmărene , hai te rog eu fain , cere-i in pm

ca e mai fain așa , te rog eu nu te supăra , dar era sa zic ma ce naiba ii pe la Ela , de e așa ridicată pagina și când colo … nici ,  nici poza … zic și eu hai seara făina sărbători fericite !!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...