Sari la conținut

Ela 0761998069 ! 100% reala !


Ela06

Postări Recomandate

bro' si eu consider sa dau up la o fata de pe a 3 -a pagina, nu de pe a2-a pozitie , dar nu prea e cazul aici, pentru ca fata nu mai e in zona.... si mai consider  ca am bun simt si respect sa iti raspund succind. . in pauza de la cinema.. ca doar pe doua topice am postat constant aici... asa ca up-ul e in alta parte..nu la mine😁

aici e cu "sarbatori frumoase"!.." fericite" ar trebui sa ne fie vietile, daca am avea timp sa ni le traim pe ale noastre, nu pe ale vecinilor!..

numai bine!

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761998069
  • Oras:Satu mare
  • Telefon: 0761998069
  • Oras:Satu mare

Va "super" mulțumesc pentru găzduire! Sunteți oameni minunați😍! Și sper să ne revedem, ceea ce va fi posibil după sărbători, oricum voi anunța. 

(Sa facem câteva precizări: 

- nu cred că voi posta vreodată vreun content cu sânii complet expuși sau cu alte zone, pentru că nu ma caracterizează și imi place să las loc și de imaginație personală;

- nu sunt atât de vorbăreață public, pentru că în rest sunt prea vorbăreață, cine știe cunoaște;

- nu răspund la orice postare, deoarece poate nu voi avea mereu inspirația sau timpul să o fac și nu vreau să se simtă cineva neglijat și să se creeze alte discuții)

Sărbători așa cum vă doriți și un an nou cât mai bun! 🥰😘🤗

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761998069
  • Oras:Satu mare
  • Telefon: 0761998069
  • Oras:Satu mare

La mulți ani!

Dragii mei, vă anunț că revin la voi în oraș, începând de mâine, 9 ianuarie (dar voi fi disponibilă după ora 14). 

😘🤗

IMG-20220103-WA0067.jpg

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu mare
  • Oras:Satu mare
Acum 3 ore, Ela06 a spus:

La mulți ani!

Dragii mei, vă anunț că revin la voi în oraș, începând de mâine, 9 ianuarie (dar voi fi disponibilă după ora 14). 

😘🤗

IMG-20220103-WA0067.jpg

La mulți ani!

Bine ai revenit!😍

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

Salutare dragi colegi,

Am vizitat domnisoara in cauza , la sugestia unui prieten si trebuie sa va imparatasesc si voua experienta :

Locatie : cartier Carpati 2, zona retrasa, ferit de ochii lumii, locuri de parcare in fata, in zona blocurilor noi. Apartament super curat, aerisit.

M-a intampinat o domnisoara pe tocuri, plinuta, cu sanii mari, usor spre BBW, staura 1.60 inaltime fara tocuri,imbracata doar intr-un capod negru, fara lenjerie.Am fost primit cu un zambet fermecator cum rar am vazut si o imbratisare , de parca eram prieteni de o viata.

Am stat la o tigara sa ne cunoastem putin si apoi m-am cerut la dus.

Baia super curata cu tot ce ai nevoie, nelipsita de prosopul curat ce ma astepta.

M-am dusat, m-am sters si m-a tras ca o felina in dormitor, unde am inceput sa ne sarutam cu patos, urmat de un oral neprotejat cum am mai intalnit la o singura domnisoara.

Lins,pupat, deep, sloppy ,dar fara prea multe bale in exces fiindca nu imi place si i-am cerut sa fie un semi sloppy. Una peste alta l-a trezit pe piton si am trecut la misionar unde ma tragea in ea in sincron cu mine in timp ce pompam, la inceput soft si apoi continuand in ritmul ei, in final terminand, de imi tremura genunchii si acum 😂

Ne igienizam frumos, mai bagam o pipa si trecem la actul 2:

Lins, pupat, scuipat, jucat, priviri patimase si il trezeste iar pe piton: acum e acum 😁 se aseaza in doggy si incep frumos, elegant,slow motion, mai pe pasiune si maresc ritmul vreo 7-8 min dupa care termin, lasand-o pe ea apoi sa-si revina cu tremurul genunchilor 😜

GFE nu ar trebuii sa mai dau nota, m-am simtit ca la amanta, FK la greu dupa ce si-a cerut voie, dar intotdeauna e loc de mai bine 9,8

ON este a 2 domnisoara pe care am intalnit-o si pune prezervativul cu gura, dau nota 10, fiindca multe nu stiu sa puna prez cu mana, daramite cu mana 🤣 ( dive d-alea de carton in plm,cu tarife de te ia capu' )

NP stramta, da contre, stie ce sa-i faca la organ,  pe deasupra 😈 ii si place ciocaneala 😉... multa ciocaneala, dar de calitate.... 😇

Halatul 300 h - 2 finalizari, depasit timpul cu 10 minute( dus si imbracat de final, servit un pahar de apa)

Nu stiu cat costa nr ca nu m-a interesat decat ora.

Multumesc prietene pentru recomandare, nu dau nume , sa nu las loc de interpretari.

@Ela06 draga, iti multumesc frumos si tie, pentru timpul petrecut si ne vom mai vedea cu siguranta

🌹

Link spre comentariu

ai distrus, ai dat de pământ cu topuri personale, cu preferințe, cu favoritisme, cu tot ce a fost pe SM, pentru mine, până acum..

mi-ai deschis ochii asupra multor aspecte ale individului "sahy"..(shahy..😝). ce n-au reușit să facă mulți în 3 ani, ai făcut tu in 3 ore..."revizie tehnică" permanentă, scrie pe mine..🆘

ești.. SENZAȚIE. ești.. RAI! 😘🌹🤗

stii tu...

 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761998069
  • Oras:Satu mare
  • Telefon: 0761998069
  • Oras:Satu mare

Dragi sătmăreni,

Pentru că timpul petrecut aici a fost unul foarte intens 🔞🔥🔥, m-am gândit să vă anunț că timpul pentru "micile plăceri nevinovate" s-a scurtat... Mai avem la dispoziție o săptămână să ne revedem sau să ne cunoaștem pentru a ne face de cap cu cele mai frumoase fantezii și plăceri!

Mă găsiți în oraș până luni, 07 februarie, inclusiv.

Vă "super" pupăcesc! 💋🤗

IMG-20220103-WA0070.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761998069
  • Oras:Satu mare
  • Telefon: 0761998069
  • Oras:Satu mare
Acum 2 ore, bolundau a spus:

buna Ela ,vino si pe la noi ,pe la Baia Mare

Îți mulțumesc frumos pentru invitație!

Nu ești prima persoană care îmi "sugerează" o vizită la Baia-Mare și de aceea am decis să răspund public. 

Nu plănuiesc să vizitez alte orașe, momentan voi activa doar în Satu-Mare.

Din Baia-Mare sau alte orașe, cine și-a dorit și a avut posibilitatea să mă viziteze, a făcut-o. Ceea ce este valabil pentru oricine, dar posibil doar în Satu-Mare. 

😘🤗

  • Trist 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761998069
  • Oras:Satu mare
  • Telefon: 0761998069
  • Oras:Satu mare
Acum 19 ore, rabbyte a spus:

Mai esti pe la Satu Mare?😘

Da! Voi anunța înainte să plec! 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
1 hour ago, Ela06 said:

Da! Voi anunța înainte să plec! 😘

Bună Ela. Am încercat ieri să iau legătura cu tine pe whats up pentru o programare. Nu mi ai răspuns... 

Apoi nu am mai insistat 

Zi-mi te rog de la ce oră lucrezi? , cum preferi programarea call/mesaj? 

Ptr asta meriți să te pedepsesc 😛😛😛

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761998069
  • Oras:Satu mare
  • Telefon: 0761998069
  • Oras:Satu mare
Acum 47 minute, Vasile98765 a spus:

Bună Ela. Am încercat ieri să iau legătura cu tine pe whats up pentru o programare. Nu mi ai răspuns... 

Apoi nu am mai insistat 

Zi-mi te rog de la ce oră lucrezi? , cum preferi programarea call/mesaj? 

Ptr asta meriți să te pedepsesc 😛😛😛

Bună!

Eu nu răspund dacă trec mai mult de 5 minute, în ideea să nu deranjez... programul meu este același: 9-22. 

Sincer, prefer mesaj pe whatsapp, dar cum iți e ție mai bine. 

Iar în legatură cu pedepsitul... nu știu ce să zic... eu nu pot sa iți fiu "pedeapsă" și aș vrea să nu-mi fi nici tu "pedeapsă"🤗, maxim pot să mă joc puțin cu tine 😈

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
32 minutes ago, Ela06 said:

Bună!

Eu nu răspund dacă trec mai mult de 5 minute, în ideea să nu deranjez... programul meu este același: 9-22. 

Sincer, prefer mesaj pe whatsapp, dar cum iți e ție mai bine. 

Iar în legatură cu pedepsitul... nu știu ce să zic... eu nu pot sa iți fiu "pedeapsă" și aș vrea să nu-mi fi nici tu "pedeapsă"🤗, maxim pot să mă joc puțin cu tine 😈

Nu am insistat după ce au trecut 5 minute, pentru că nu vreau să par disperat. Sunt unele persoane care sună de 10 ori în 5 minute și am văzut cazuri în care domnișoarele le dau block pentru că se sperie de unii ciudați ... De aceea nu sunt insistent

 

Eu am glumit când am zis ca te pedepsesc 😛😛

Atunci ne v-om juca unul cu altul, de a mama și tata 👉👌

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Salutare tuturor 

 

Pentru ca Leyla i-a recomandat la Ela să ne viziteze, am zis să merg pe recomandarea ei și nu am greșit 😍😍

Programare făcută pe whats up ptr ora 14.00, onorată de Ela,urc sus la apartament 

Deschide ușa și surpriză. Foarte plăcută surpriza 😍😍😍

Nu vreau să explic toată acțiunea. A fost de nota 10 și oral și normal. E adevărat că FK e în funcție de chimie și apreciez asta. Dar cred că la noi am încercat aproape tot tabelul lui Mendeleev 😍😍😍😍. Gfe 10

Poziții :ea deasupra, capră, misionar. Toate o senzație maximă

Ambient plăcut, lumini ambientale, oglinzi 

Amenda 200 de lei oral neprotejat cu normal protejat

Am ieșit tot un zâmbet de acolo

Vă o recomand 

Ela îți doresc să stai cât mai mult pe la noi și sper că te ai simțit bine 😊😊

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...