Sari la conținut

💣 Buna sunt Luiza 💣 0738313497


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 10 ore, LuizaXXX a spus:

Bună dimineața disponibilă astăzi mesaj pe Wapp pentru programări ! ❤️

Recenzie nu mai fac  căci am mai făcut.Spun doar că am fost , că mi a plăcut și că este printre fetele foarte bune pe care le avem acum în oraș și că merită vizitată.

Link spre comentariu
Acum 1 oră, spopescu a spus:

Recenzie nu mai fac  căci am mai făcut.Spun doar că am fost , că mi a plăcut și că este printre fetele foarte bune pe care le avem acum în oraș și că merită vizitată.

Nu ai convins o sa mai atragă atenția cu câte o poza. E pudica!!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 11 ore, LuizaXXX a spus:

Hey disponibilă și astăzi 💋

IMG-20220727-WA0000.jpeg

Parca nu sunt ai tăi.Astia sunt puțin lăsați.Nu zic că nu sunt frumoși dar ai tăi sunt și măi frumoși și doar îi țin încă bine minte căci azi am fost la tine.

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:PLOIEȘTI
  • Oras:PLOIEȘTI
Acum 31 minute, spopescu a spus:

Parca nu sunt ai tăi.Astia sunt puțin lăsați.Nu zic că nu sunt frumoși dar ai tăi sunt și măi frumoși și doar îi țin încă bine minte căci azi am fost la tine.

Ce-ai făcut popescule, i-ai făcut pană la sânul drept, te-ai pierdut prea mult printre ei. 😂😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 22 minute, LoverBoy1980 a spus:

Ce-ai făcut popescule, i-ai făcut pană la sânul drept, te-ai pierdut prea mult printre ei. 😂😂😂

Poate greșesc dar așa am eu impresia.Luiza are sfârcurile mai mici, sânii mai rotunzi căci este foarte tânără.Sunt sâni ca de adolescenta ori ăștia păr sâni ai unei femei în jur de 25 de ani sau chiar mai mult.Poza nu e selfie cum fac fetele de obicei.Sunt curios să aud și alte păreri.

Link spre comentariu
  • Telefon: Yahoo mu
  • Oras:Buzau
  • Telefon: Yahoo mu
  • Oras:Buzau
38 minutes ago, spopescu said:

Poate greșesc dar așa am eu impresia.Luiza are sfârcurile mai mici, sânii mai rotunzi căci este foarte tânără.Sunt sâni ca de adolescenta ori ăștia păr sâni ai unei femei în jur de 25 de ani sau chiar mai mult.Poza nu e selfie cum fac fetele de obicei.Sunt curios să aud și alte păreri.

Parerea mea e ca esti un mare lingau

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 19 ore, spopescu a spus:

Poate greșesc dar așa am eu impresia.Luiza are sfârcurile mai mici, sânii mai rotunzi căci este foarte tânără.Sunt sâni ca de adolescenta ori ăștia păr sâni ai unei femei în jur de 25 de ani sau chiar mai mult.Poza nu e selfie cum fac fetele de obicei.Sunt curios să aud și alte păreri.

Sincer, fotografia asta m-a făcut curios sa o cunosc. Acum sper sa nu fie falsă poza.

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 20 ore, spopescu a spus:

Parca nu sunt ai tăi.Astia sunt puțin lăsați.Nu zic că nu sunt frumoși dar ai tăi sunt și măi frumoși și doar îi țin încă bine minte căci azi am fost la tine.

Apasă pe ei tricoul. Ii știu și eu bine. Am poza cu ei🤪🤪. Te pup @LuizaXXX

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 3 ore, Mrwarrior a spus:

Sincer, fotografia asta m-a făcut curios sa o cunosc. Acum sper sa nu fie falsă poza.

Nu este falsă doar că sânii ei sunt mai frumoși adică mai ridicați că în poză.Ea zice că în poză îi apăsa tricoul și probabil că are dreptate.Du te ,e o fată frumoasă doar puțin cam timidă.Cu mine acum este mai relaxată căci am fost de multe ori.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 20 ore, LuizaXXX a spus:

Disponibilă pentru voi băieți!! 🥰❤️!!

Actualizeaza te rugam serviciile si preturile/durata, sunt cateva neclaritati legate de 15 minute si On/Op. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...