Sari la conținut

💣 Buna sunt Luiza 💣 0738313497


Postări Recomandate

Vizitator sinner21
Reputație: 0

Vă salut cu drag,

Am fost în această seară la titulara topicului. Am făcut o programare pe wapp, care a fost respectată. Am ajuns în locație și am fost îndrumat în cameră. Apartamentul era imens, iar camera foarte mare. Am mers să fac un duș, și am fost un pic confuz că nu am văzut gel de duș/săpun lângă cadă. Erau într-un dulap de lângă chiuvetă, noroc că mi-am dat seama. Am mers apoi în cameră și am început primul număr, după am mers la baie pentru un duș și după am fumat o țigară, apoi am început al doilea număr.

Aspect - Fata e drăguță, tânără, are sânii foarte frumoși și fermi, fund mișto, fața e frumușică.

ON - 8 (mi-ar fi plăcut să fie mai lung); ca și tehnică a fost bun, umed, tente de deep

NP - 9

GFE - 9

Cadou: 300 lei pentru o oră

Ciocane Tari!

Link spre comentariu
Vizitator Motoflorin
Reputație: 0

Salutare băieți! Oarecum , mă simt dator față de comunitatea asta cu un fel de recenzie la domnișoara Luiza/ Gabriela 🤔🤔( nu de alta dar sunt cam puține , și cred eu " umflate".)

O să încerc să fiu cat mai Subiectiv. Sunat , ajuns in locația domnișoarei, apartament ok, curat. Aspect:nimic wow o tipă........ ,pardon copilă relativ simpatică , dar fără haz , eu zic că are numai bani in cap 😐😑. Personal cu mine a fost indiferentă,distantă , inhibată , rece aș putea spune cu greu am reușit să fac un mic " click" cu ea. Pentru amatori de GFE , nu este ce trebuie ( deși pe anunțul de Publi, se consideră o fire " tandră")😦.  Complet dezamăgit de acest aspect, o vroiam mai lipicioasă , se pare că nu am avut cu cine . Bruneta e pe sistemul ( venit, futut , plecat). 

În fine treceam la oral neprotejat cu greu😔 care nici ăsta na fost wow, aici notez cu clasicul " mașinuță de cusut" pe care am inceput să-l detest din ce in ce mai mult 😥 fără priviri , fără limbi pe coaie , mediocru ce să mai. Fututul inexistent din considerente personale. Îi lipsește foarte mult acel " vino - ncoa" , pare genul de puștoaică ne ieșită in lume , reținută , închisă în ea☹️☹️ mai are multe de învățat. Igienă personală 9, achitat o oră fără finalizare. Pentru mine personal o experienta aiurea, nimic senzațional , nu prea a fost ce trebuie!!! Numai bine.

Link spre comentariu

Acum 21 ore, Motoflorin a spus:

Salutare băieți! Oarecum , mă simt dator față de comunitatea asta cu un fel de recenzie la domnișoara Luiza/ Gabriela 🤔🤔( nu de alta dar sunt cam puține , și cred eu " umflate".)

O să încerc să fiu cat mai Subiectiv. Sunat , ajuns in locația domnișoarei, apartament ok, curat. Aspect:nimic wow o tipă........ ,pardon copilă relativ simpatică , dar fără haz , eu zic că are numai bani in cap 😐😑. Personal cu mine a fost indiferentă,distantă , inhibată , rece aș putea spune cu greu am reușit să fac un mic " click" cu ea. Pentru amatori de GFE , nu este ce trebuie ( deși pe anunțul de Publi, se consideră o fire " tandră")😦.  Complet dezamăgit de acest aspect, o vroiam mai lipicioasă , se pare că nu am avut cu cine . Bruneta e pe sistemul ( venit, futut , plecat). 

În fine treceam la oral neprotejat cu greu😔 care nici ăsta na fost wow, aici notez cu clasicul " mașinuță de cusut" pe care am inceput să-l detest din ce in ce mai mult 😥 fără priviri , fără limbi pe coaie , mediocru ce să mai. Fututul inexistent din considerente personale. Îi lipsește foarte mult acel " vino - ncoa" , pare genul de puștoaică ne ieșită in lume , reținută , închisă în ea☹️☹️ mai are multe de învățat. Igienă personală 9, achitat o oră fără finalizare. Pentru mine personal o experienta aiurea, nimic senzațional , nu prea a fost ce trebuie!!! Numai bine.

Bună ! Nu te supăra , dar dragoste poți face acasă , nu fac nimic din ce tu mi ai cerut în cameră. Insista-i cu FK fără să plătești , orice îți spuneam eu ,tu trebuia să mă acoperi și să vii cu exemple din viața ta personala. 

La un moment dat ,crede mă că am cedat în ceea ce privește vorbitul pentru ca nu eram deloc pe aceiași măsură de undă ! Ba chiar exagera-i cu vorba! 

Totuși să fim realiști. Nu te cunosc macar 1% , mi ai instalat din prima o parere proasta când mi ai spus că nu te m ai primit nicio fată a doua oară! Și când vine vorba de starea ta care pot spune că erai deprimat , nu pot să te ajut , mai ales dacă nu avem o discuție comună! Recalcitrant, Nu vorbeai (Țipai) , puțin violent până și în primul "Bună" , apelative venite din nimic (Nebunatico) , ( Hai Hopa) 

Pe principiul Oferă Respect ca să primesti Respect! ❤Cât despre îmbrățișarea pe care ți ai dorit o și nu ti am putut oferi , e tot din cauza stări pe care mi ai oferit o !

Cu drag! Și sper să nu porti ranchiună că nu toate suntem ca cele de acasă!

  • Like 1
  • Haha 2
  • Trist 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...