Sari la conținut

💣 Buna sunt Luiza 💣 0738313497


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
La 14.05.2022 la 8:26, LuizaXXX a spus:

BUNĂ DIMINEAȚAProgramul meu de astăzi se va termina la ora 18:30 !

Ca și actualizare pentru servici și preț 

-150 F -25 min

-250 H - 60 min

FK-50 extra

Oral , normal , diferite poziții , masaj de relaxare ! ❤️

Programările se fac pe Wapp! 

0738313497, va aștept cu drag!

 

 

 

Mai multe detalii te rog despre servicii , oralul este protejat sau neprotejat ?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Am ajuns din întâmplare dar nu îmi pare rău.Dimpotriva.De la Karla încoace nu am văzut în Ploiești fata mai frumoasă.Initial nu am vrut sa scriu nimic,căci aș vrea să o păstrez doar pt mine.Am zis însă să nu fiu egoist și s o ajut și pe ea să câștige bani mulți.Trebuie însă să fiți atenți cu ea căci este la început și este timida.Va urez succes,iar cât despre mine sper să mă facă să o uit pe ruxy07 și pe Karla care sunt plecate.

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 2 ore, spopescu a spus:

Am ajuns din întâmplare dar nu îmi pare rău.Dimpotriva.De la Karla încoace nu am văzut în Ploiești fata mai frumoasă.Initial nu am vrut sa scriu nimic,căci aș vrea să o păstrez doar pt mine.Am zis însă să nu fiu egoist și s o ajut și pe ea să câștige bani mulți.Trebuie însă să fiți atenți cu ea căci este la început și este timida.Va urez succes,iar cât despre mine sper să mă facă să o uit pe ruxy07 și pe Karla care sunt plecate.

Frumoasă, frumoasă, dar cum stă cu timpul? tot 15 min pe finalizare cum spun băieții?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 28 minute, Mrwarrior a spus:

Frumoasă, frumoasă, dar cum stă cu timpul? tot 15 min pe finalizare cum spun băieții?

Sincer nu m am uitat la ceas și nici ea nu a zis nimic.Cred că m am încadrat undeva la 20min dar am mai stat de vorbă cât mi a permis mie timpul, căci așa cum am spus vreau să îi devin client fidel.Nu sunt omul care să facă liste cu femei,îmi place să am main trei la care să mă duc des și cum rămăsesem cam in pana,m am bucurat că am dat pește ea.A fost o primă vizita de tatonare și pentru că mi a plăcut am stat puțin să stabilim pentru viitor ce vreau eu și ce poate ea.Mai deoparte voi vedea și bineînțeles voi supune.Deocamdata va recomand să încercați.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 3 ore, sorinph a spus:

10 lei/min?

Eu am fost și la o finalizare și la ora ambele cu Fk.Nu m a grăbit,nu m a cronometrat.Halatul 200cu 300 Fk fiind extra 50.Afara de faptul că este noua și timidă și trebuie încălzită puțin nu am decât laude.Incercati.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
1 hour ago, spopescu said:

Eu am fost și la o finalizare și la ora ambele cu Fk.Nu m a grăbit,nu m a cronometrat.Halatul 200cu 300 Fk fiind extra 50.Afara de faptul că este noua și timidă și trebuie încălzită puțin nu am decât laude.Incercati.

iar te bagi fara sa fii intrebat?

de ce nu raspunde ea?

Link spre comentariu
Vizitator vasile_69_69
Reputație: 0
On 5/30/2022 at 9:18 PM, Malone2022 said:

Nu mai plânge vtm, că ți-am trimis pachet și luna asta. Nu te uită fratele tău, știe că ești vai morții tăi. 

Ete al dracu a primit ajutoarele de la primarie si acu se lauda cu ele

tine le ba acolo ca iti trebuie la iarna dupa ce se termina papadia prostule

Link spre comentariu
  • Oras:PLOIEȘTI
  • Oras:PLOIEȘTI
Acum 11 minute, vasile_69_69 a spus:

Ete al dracu a primit ajutoarele de la primarie si acu se lauda cu ele

tine le ba acolo ca iti trebuie la iarna dupa ce se termina papadia prostule

Eu mă laud cu tine vtm, tu ești mândria familiei. Ai supraviețuit avortului, te-am abandonat pe un câmp și tot n-am scăpat de tine. Te iubim așa cum ești, chiar dacă ne faci de râs zi de zi cu existența ta. Ai mâncat azi? 

Link spre comentariu
Vizitator vasile_69_69
Reputație: 0
12 minutes ago, Malone2022 said:

Eu mă laud cu tine vtm, tu ești mândria familiei. Ai supraviețuit avortului, te-am abandonat pe un câmp și tot n-am scăpat de tine. Te iubim așa cum ești, chiar dacă ne faci de râs zi de zi cu existența ta. Ai mâncat azi? 

Da evident nu ca tine fratele nostru mic si retardat

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 10 ore, Malone2022 a spus:

Eu mă laud cu tine vtm, tu ești mândria familiei. Ai supraviețuit avortului, te-am abandonat pe un câmp și tot n-am scăpat de tine. Te iubim așa cum ești, chiar dacă ne faci de râs zi de zi cu existența ta. Ai mâncat azi? 

A mâncat,cum sa nu,are plină gură de căcat... împarte cu @Pagubitul..sunt că frații, își mănâncă căcați!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 4 minute, scrot01 a spus:

A mâncat,cum sa nu,are plină gură de căcat... împarte cu @Pagubitul..sunt că frații, își mănâncă căcați!

Recunosc,greu m-am prins de ce îmi dai dislike de fiecare dată, îmi sugerezi cu acel deget in jos că m-ai mult îți place să o ei în găoz decât la muie.. să-ți bag muie,largule,cum ți-am mai băgat!😉

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
La 09.06.2022 la 9:29, Pagubitul a spus:

@scrot01 îți dai seama că vei fi obligat să practici scato ca pasiv dacă te pune dracu' să te deconspiri? 😁 

Spală'te pe dinți,ți-a rămas niscaiva căcat între masele! Tot de la scato ți-se trage.. și miroși și urât.. când te speli folosește și săpunul.. să-ți bag muie țapinare!

Link spre comentariu

  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 11 ore, scrot01 a spus:

Spală'te pe dinți,ți-a rămas niscaiva căcat între masele! Tot de la scato ți-se trage.. și miroși și urât.. când te speli folosește și săpunul.. să-ți bag muie țapinare!

@scrot01 , nu mie îmi put boașele și nici nu put între buci 😉. Doar unu' prostit de foame ca tine poate debita așa ceva. 

Te căcăm în copârșeu, @scrot01. Și în cădelnița de la înmormântarea scârnăviei care a împuțit lumea cu tine, și a jegurilor care ți-ar purta 50% din ADN dacă e cazul. 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...