Sari la conținut

Katrina 0730760245/Laura 0737935826


Kalina

Postări Recomandate

  • Telefon: 0730760254
  • Oras:București
  • Telefon: 0730760254
  • Oras:București

Bună! Te așteaptăm într-un cadru intim și discret pentru a-ți oferi un masaj erotic de calitate. Oferim masaj de relaxare, body massage, finalizare prin tehnica masajului. 100 - 30 min /150-45 minute. Locatie: Șoseaua Mihai Bravu, nr 196, piata muncii (BCR) 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 01.12.2021 la 15:20, Kalina a spus:

Bună! Te așteaptăm într-un cadru intim și discret pentru a-ți oferi un masaj erotic de calitate. Oferim masaj de relaxare, body massage, finalizare prin tehnica masajului. 100 - 30 min /150-45 minute. Locatie: Șoseaua Mihai Bravu, nr 196, piata muncii (BCR) 

Puneti si voi niste poze si mai multe detalii. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730760254
  • Oras:București
  • Telefon: 0730760254
  • Oras:București
La 02.12.2021 la 15:45, henry jullien a spus:

Up ce? Crezi ca dam buzna cu un asemenea anunt....Hahahahaha

Pai da! Cum a-ți dat și pana acum, ușa este deschisa pentru toți și toate! 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 1 minut, Kalina a spus:

https://m.anuntul.ro/anunt-bruneta-2MVYy6#X973md                                       https://www.anuntul.ro/anunt-katy-25-ani-ZnzzY0#qlkRWW

Pe Katy am remarcat-o si eu precum si alti useri.

Are corp atragator si am auzit ca a lucrat ca maseuza. 

Dar faptul ca este cuibul lui madame Vera ne taie serios avantul...☺🤗😔

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730760254
  • Oras:București
  • Telefon: 0730760254
  • Oras:București
La 01.12.2021 la 15:20, Kalina a spus:

Bună! Te așteaptăm într-un cadru intim și discret pentru a-ți oferi un masaj erotic de calitate. Oferim masaj de relaxare, body massage, finalizare prin tehnica masajului. 100 - 30 min /150-45 minute. Locatie: Șoseaua Mihai Bravu, nr 196, piata muncii (BCR) 

https://www.anuntul.ro/anunt-katy-25-ani-ZnzzY0#qlkRWW.                                                  https://m.anuntul.ro/anunt-bruneta-2MVYy6#X973md

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Doamneeee

@mesia777  DE EVITAT!!!

Am scris mare ca sa se inteleaga din prima!

Desi era o zi ploiasa si buna de futut din doamnele la care merg eu de obicei nu erau disponibile. Zic, hai sa le incerc ca erau aproape de mine (Piata Muncii).  Din cand in cand mai merg la unele fara poze doarece am dat de cateva "soții" tare drăguțe de-a lungul timpului.

O sun imi spune ON 100lei 30min /200h si sunt cea din poze. Ajung acolo imi deschide o bruneta draguta si ma intreaba daca am venit la masaj sau la sex. Eu i-am spus ca la sex si atunci isi cheama fetele: o baba slabuta dar cu burta de ciroza 😀, o tigancusa grasa si una care lucra la Zepter (care vb greu din cauza ca are proteza dentara si tot posteaza anunturi cu poze false...are review pe forum). Cica acele 3 "superbe dame" faceau sex, bruneta draguta cica doar masaj si oral. PLM...hai ca imi face un masaj (avea si o masa de masaj...) si apoi o muie si plec relaxat. Ii decartez cei 100lei si pleaca un pic, se intoarce ca ii suna telefonul si raspunde la unul care era jos. II spune sa astepte 10minute ca acum e ocupata. TEAPA!!! ce masaj si oral in 10 min?

Pe hol era ca la gara.. vorbeau acolo intre ele, intrau barbati, ieseau...fabrica de futut ce sa mai....🤧

Vine, se pune pe pat, imi pune prezervativul si incepe un oral...dupa cateva minute ii zic sa ma pun in pat sa ma relaxez. Ma asez si simt ceva tare la spate, pun mana si cand vad CĂCAT DE CÂINE in tot patul. NU imi mai ardea de nimic sincer... ma urca pe masa de masaj si continua laba-oralul pana finalizez. Un oral slab, slab...slab!!! Nu am comentat nimic, doaream doar sa ejaculez si sa plec draculii de acolo.

 

Nu dau note ca totul e ZERO!!!

Asa cuiburi infecte erau pe la gara Basarabi prin cocinile alea!!!

Pozele postate de colegul de mai sus nu au nici o treba.

 

Inchei  acest review la fel cum am inceput: DE EVITAT!!!

Ne pare rău de disconfortul creat, o sa remediem lucrurile cât mai repede posibil, ca să fiți mulțumit de serviciile noastre. Nu trebuie sa fiți asa deranjat ca este o vorba în florclorul romanesc, decât sa fie paguba mai bine noroc! O sa aveți o perioada imbelsugata. 

 

Cred ca va pare rau :refoz De ani de zile se caca in paturi cateii lui Vera

 

 

 

  • Like 2
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730819301
  • Oras:București
  • Telefon: 0730819301
  • Oras:București
La 10.01.2022 la 17:52, alon000 a spus:

Doamneeee

@mesia777  DE EVITAT!!!

Am scris mare ca sa se inteleaga din prima!

Desi era o zi ploiasa si buna de futut din doamnele la care merg eu de obicei nu erau disponibile. Zic, hai sa le incerc ca erau aproape de mine (Piata Muncii).  Din cand in cand mai merg la unele fara poze doarece am dat de cateva "soții" tare drăguțe de-a lungul timpului.

O sun imi spune ON 100lei 30min /200h si sunt cea din poze. Ajung acolo imi deschide o bruneta draguta si ma intreaba daca am venit la masaj sau la sex. Eu i-am spus ca la sex si atunci isi cheama fetele: o baba slabuta dar cu burta de ciroza 😀, o tigancusa grasa si una care lucra la Zepter (care vb greu din cauza ca are proteza dentara si tot posteaza anunturi cu poze false...are review pe forum). Cica acele 3 "superbe dame" faceau sex, bruneta draguta cica doar masaj si oral. PLM...hai ca imi face un masaj (avea si o masa de masaj...) si apoi o muie si plec relaxat. Ii decartez cei 100lei si pleaca un pic, se intoarce ca ii suna telefonul si raspunde la unul care era jos. II spune sa astepte 10minute ca acum e ocupata. TEAPA!!! ce masaj si oral in 10 min?

Pe hol era ca la gara.. vorbeau acolo intre ele, intrau barbati, ieseau...fabrica de futut ce sa mai....🤧

Vine, se pune pe pat, imi pune prezervativul si incepe un oral...dupa cateva minute ii zic sa ma pun in pat sa ma relaxez. Ma asez si simt ceva tare la spate, pun mana si cand vad CĂCAT DE CÂINE in tot patul. NU imi mai ardea de nimic sincer... ma urca pe masa de masaj si continua laba-oralul pana finalizez. Un oral slab, slab...slab!!! Nu am comentat nimic, doaream doar sa ejaculez si sa plec draculii de acolo.

 

Nu dau note ca totul e ZERO!!!

Asa cuiburi infecte erau pe la gara Basarabi prin cocinile alea!!!

Pozele postate de colegul de mai sus nu au nici o treba.

 

Inchei  acest review la fel cum am inceput: DE EVITAT!!!

Ne pare rău de disconfortul creat, o sa remediem lucrurile cât mai repede posibil, ca să fiți mulțumit de serviciile noastre. Nu trebuie sa fiți asa deranjat ca este o vorba în florclorul romanesc, decât sa fie paguba mai bine noroc! O sa aveți o perioada imbelsugata. 

 

Cred ca va pare rau :refoz De ani de zile se caca in paturi cateii lui Vera

 

 

 

Mulțumesc frumos , voiam să merg și eu dar ,... Îți mulțumesc frumos  chiar nu merită la ce ai pățit !

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730760254
  • Oras:București
  • Telefon: 0730760254
  • Oras:București

Disponibile :kati-0730760254 , Delia-0784853696 ,Denisa-0769168036 17:00-21:00; Calea Călărași 323 (Piata muncii )

Link spre comentariu

  • Telefon: 0730819301
  • Oras:București
  • Telefon: 0730819301
  • Oras:București
Acum 20 ore, Kalina a spus:

Disponibile :kati-0730760254 , Delia-0784853696 ,Denisa-0769168036 17:00-21:00; Calea Călărași 323 (Piata muncii )

Bună Fetele cum este cu Igiena acum vă rog ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...