Sari la conținut

💋❤Malinalove ❤💋 New in town ..


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 7 ore, gigi brecu a spus:

Malina este un mare castig pt noi pe praful asta.

Acum si-a tras locatie noua si foarte misto,singura,si a promis ca ramane in oras definitiv.

Am fost la ea asa fara mari sperante si mi-a depasit toate asteptarile,pe scurt ne-am futut de toti banii.

Este fix genul de femeie pe care o caut de obicei,si unde mai pui ca face si un oral de oscar,fara fite si cu suflet.

Pe scurt,dragoste,conditii de 4 stele si pret de dumping.Bine,eu am prins acum ultima strigare,urmeaza sa creasca la 150/nr dar si asa este foarte rezonabil.Cu alte cuvinte te simti bine de toti banii,nu-ti faci nervi pe aceeasi suma precum la fatucile astea pasagere prin zona.

Are recomandarea si suportul meu.

Sopr!

Multumesc 🤗🤗😘😘 si te astept cu drag 💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Constantaa
  • Oras:Constantaa

Salutare !! 
 

Am fost si eu la detinatoarea topicului, si pot sa zic ca mi-a depasit asteptarile.

Locatia e usor de ajuns, pe aleea Capidava, locatie moderna, curatenie.

Innainte de a incepe treaba, m-a invitat la o tigare si la un pahar de suc, in care am socializat timp de cateva minute.

Trecut la actiune, mi-a facut un oral foarte bun si lung, de mi-a inmuiat genunchi.

La normal nu am apucat foarte multe, fiind aproape de finalizare de la oral, am incercat o pozitie cu ea deasupra, se umezeste natural, e strampta, a fost ok.

Notele sunt urmatoare :

Locatie : 10

On : 10

Np : 9 ( nu am apucat foarte mult, dar cred ca iesea ceva frumos).

Atitudine : 10

Aspect : 8 


Ca si tarif eram pregatit cu 100 lei, dar am aflat ca e 150, desi eram pregatit doar cu 100, mi-a zis ca nu e nicio problema. 
 

O recomand pe domnisoara, sigur ma voi mai intoarce la ea. 
 

 

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 ore, mita69 a spus:

Salutare !! 
 

Am fost si eu la detinatoarea topicului, si pot sa zic ca mi-a depasit asteptarile.

Locatia e usor de ajuns, pe aleea Capidava, locatie moderna, curatenie.

Innainte de a incepe treaba, m-a invitat la o tigare si la un pahar de suc, in care am socializat timp de cateva minute.

Trecut la actiune, mi-a facut un oral foarte bun si lung, de mi-a inmuiat genunchi.

La normal nu am apucat foarte multe, fiind aproape de finalizare de la oral, am incercat o pozitie cu ea deasupra, se umezeste natural, e strampta, a fost ok.

Notele sunt urmatoare :

Locatie : 10

On : 10

Np : 9 ( nu am apucat foarte mult, dar cred ca iesea ceva frumos).

Atitudine : 10

Aspect : 8 


Ca si tarif eram pregatit cu 100 lei, dar am aflat ca e 150, desi eram pregatit doar cu 100, mi-a zis ca nu e nicio problema. 
 

O recomand pe domnisoara, sigur ma voi mai intoarce la ea. 
 

 

Multu si te mai astept 🤗🤗🤗

Link spre comentariu
Vizitator subtoc
Reputație: 0
Acum 5 ore, Malinalove a spus:

Buna dimi ..nu cred ca o sa mai revin la Bucuresti ..dar niciodata sa nu zici niciodata ..🤗😚

Ajung eu la Constanta la sfarsitul lunii, esti pe lista scurta alaturi de Adelinne😘!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimi!! Disponibila pentru programari incepand cu ora 10 ..servicile mele sunt :

  • sex oral protejat/ nep în funcție de igienă
  • sex normal protejat
  • EXCLUS anal
  • COF extra 50
  • COB 
  • CIM extra 50 
  • DEEP GARANTAT
  • Swallow extra 50
  • sex in duș
  • FK in funcție de compatibilitate
  • discreție și igienă garantată
           🎁   Cadou:
  • 💸*150lei/ 30 min incall
  • 💸*250ei / 60 min incall
  • 💸*350lei/ 90 min incall
  • DOMINARE /URO, SCATO 400h
  • SUBMISIVA (SOFT) 400 
  • Outcall 500( hotel..)
Link spre comentariu
Vizitator subtoc
Reputație: 0

Am vizitat-o si eu pe Malina undeva pe langa City (nu sunt din zona). Nu am reusit sa ajung la ea cand era in Bucuresti si am vizitat-o aici pe parte de dominare. Nu o sa detaliez actiunea, dar iubitorii genului o pot vizita cu incredere, e chiar meserie. Tribut 400 lei pentru una ora. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...