Sari la conținut

0748469532 Masaj erotic


Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

 

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/fac-masaj/h6ifgdf8d3787g3g2060690950de8igf.html

Buna ziua,

Doamna/Domnisoara zice ca face si masaj erotic.
a fost careva pe la ea ?

eu as fi interesat.

O zi buna.

 

Link spre comentariu

Salut, eu am fost pe la ea. Fata de inalta, blonda, frumusica, comunicativa, .. una peste alta e o prezenta placuta.

La capitolul masaj,.... l-as plasa undeva la 8. Eterna problema cu timpul, .... nu e ca la saloanele de masaj serioase unde ora se respecta, ca asa scrie in fisa postului :).

Oricum, pentru Baia Mare ... e cam tot ce este. Un pic de concurenta nu ar strica. De revenit, DA.

 

Acum 44 minute, raulachim a spus:

 

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/fac-masaj/h6ifgdf8d3787g3g2060690950de8igf.html

Buna ziua,

Doamna/Domnisoara zice ca face si masaj erotic.
a fost careva pe la ea ?

eu as fi interesat.

O zi buna.

 

 

Link spre comentariu
1 oră în urmă, friendwithbenefits a spus:

Salut, eu am fost pe la ea. Fata de inalta, blonda, frumusica, comunicativa, .. una peste alta e o prezenta placuta.

La capitolul masaj,.... l-as plasa undeva la 8. Eterna problema cu timpul, .... nu e ca la saloanele de masaj serioase unde ora se respecta, ca asa scrie in fisa postului :).

Oricum, pentru Baia Mare ... e cam tot ce este. Un pic de concurenta nu ar strica. De revenit, DA.

 

 

Finalizarea o face oral sau cu mana?

Link spre comentariu
Acum 31 minute, sefu_lor a spus:

Finalizarea o face oral sau cu mana?

eu m-am dus la masaj. Nu am intrebat de servicii extra :) Dar... probabil vei primi raspuns daca o intrebi, chiar si la telefon.

Link spre comentariu
La 03.12.2021 la 9:42, knoxville7 a spus:

Am sunat-o, 150 lei masaj 30 de min, 200 lei - finalizare orala sau normala

 

Mergeti cu incredere o stiu pe fata, o cheama Anca, se descurca foarte bine la masaj, te incinge bine. Am fost de multe ori la ea, e super, o sa mai merg daca mai am ocazia. Aleea Olteniei e locatia. 

Link spre comentariu
Vizitator bolundau
Reputație: 0
15 hours ago, Vasy2255 said:

O sa vezi. Arata bine, stie si meserie. Serviciile, sunt de calitate, din punctul meu de vedere. 

Salut Vasalica,e aia ce isi da cu lubrifiant de cateva ori cand o futi?

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
La 07.12.2021 la 9:37, bolundau a spus:

Salut Vasalica,e aia ce isi da cu lubrifiant de cateva ori cand o futi?

Aia îi  am vizitat-o azi mia trebuit o jumătate de rola de hârtie sa ma șterg de cât lubrifiant a folosit.,masaj slăbuț la oral de 5 mai mult cu dinții atât ca îi strâmtă de aia cred că folosește atâta lubrifiant. Eu nu o mai vizitez pt mine nu se merita. Aștept să revină bunaciunile..

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator bolundau
Reputație: 0
10 hours ago, javradick said:

Aia îi  am vizitat-o azi mia trebuit o jumătate de rola de hârtie sa ma șterg de cât lubrifiant a folosit.,masaj slăbuț la oral de 5 mai mult cu dinții atât ca îi strâmtă de aia cred că folosește atâta lubrifiant. Eu nu o mai vizitez pt mine nu se merita. Aștept să revină bunaciunile..

 

clar.inseamna ca si eu am fost la ea,se da cu  vaselina si te tot intrerupe pana nu mai ai chef. ii slaba ca servicii intradevar,masaj fix pula. si-o schimbat numaru sau nu stiu care  ii treaba ca am mai recenzat despre ea,probabil toate recenziilea au fost contra incat sio schimbat datele  de contact. fut in ea

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...