Sari la conținut

Are cineva idee - transfer bancar BT-Ing?


Postări Recomandate

  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $
Acum 36 minute, delusione a spus:

Au fost 2 ore in cap maxim , avem ora la care am ajuns cat si comanda la taxi cand am plecat :D anyway putin relevant 

 

Avem conversatia in care iti spui care iti sunt nevoile si pretentiile , in care mi ai insirat cheltuielile cu rata la masina / casa / copii etc . 
 

second of it , da , am venit pentru ca ai insistat , la fel vezi conversatia si da mi s a parut dubios si de neincredere si am ales sa aleg eu daca merita sau nu sa ti dau banii astia , iarta ma dar eu caur si sexul in sugar , nu doar , repet , cuddling si pupaceli :)  considerand o teapa pentru mine , mai dam si noi la randul nostru pana la urma :) frustrarea e ca mi am pierdut 2 ore cu tine si 1 ora pe drum thats all pentru nimic :D noi sa fim sanatosi , ma bucur ca limbile au fost bune :))) 

 

hai sa fim sanatosi toti , consider ca nu am procedat 100% corect , dar nici nu mi pare 100% rau , sunt 50-50 :D pana la urma eu am tot luat tepe si prosteli , una in viata am si eu voie atat timp cat am acoperire ... 

Da banii la fata sa plateasca ratele, neseriosule... 😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:loco
  • Oras:loco
Acum 38 minute, randunica a spus:

"Randunico, eu am user cu reputatie"

se rezolva Randunico. ohohoho, ce se mai rezolva, are reputatie, da, doar ca in curand negativa o sa fie reputaia aia, sa se potriveasca cu caracterul lui infect de tepar. 

Link spre comentariu
2 minutes ago, randunica said:

Mie imi place deasupra, cu coapsele pe moaca ta, sa te privesc cum nu te vezi

 

Glume glume si iar glume. Si io va iubesc pe voi,ma,glumetilor. Rea asa cum sunt eu, nu am dat in viata mea o teapa nimanui. Si nu teapa in sine ma oftica la urma urmei si tupeul fantastic. Sunt bine, maine o iau de la capat. Viata ma iubeste si eu o iubesc pe ea. Dar pe bune,lasand gluma deoparte, deja luasem cadouri de Mosu cu banii aia. 

Gata, am glumit si am ras destul. Caz pierdut si incheiat. In viata mai si pierdem.nu e nimic intamplator. Vin ele si lucrurile bune. Si soarele pe strada mea. 

Multumesc pentru sfat dar nu e cazul. Eu sincer ii doresc sa fie sanatos, sa aiba parte de sarbatori fericite si sa ii ajute Dumnezeu sa faca bani sa se scalde in ei. Sunt pe lume si oameni care tot ce au sunt banii. Nu stie nimeni viata mea, situatia mea, alegerile mele, greutatile sau bucuriile mele. Probabil nici eu nu le stiu pe ale altora tocmai de aceea am invatat sa nu judec. Fiecare face in viata cum considera ca este mai bine pentru el. Daca asa vede el ca a facut bine, sa ii fie de bine. Pentru mine este un minus,intradevar, puteam lua alte programari, puteam sta cu copii mei, puteam face o gramada de chestii. Am ales sa stau cu el, nu m-a obligat nimeni, nu consider ca a fost un timp necalitativ, dimpotriva, au fost momemte foarte ok, foarte de suflet, etc. Le iau asa cum sunt si merg mai departe.

 

Multa sanatate tuturor si va multumesc pentru raspunsuri. Sarbatori fericite alaturi de cei dragi!!

Pupici!

Heeeiii, nu ai sters din mesagerie, Randunel ! ☹️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 2 minute, randunica a spus:

Mie imi place deasupra, cu coapsele pe moaca ta, sa te privesc cum nu te vezi

 

Glume glume si iar glume. Si io va iubesc pe voi,ma,glumetilor. Rea asa cum sunt eu, nu am dat in viata mea o teapa nimanui. Si nu teapa in sine ma oftica la urma urmei si tupeul fantastic. Sunt bine, maine o iau de la capat. Viata ma iubeste si eu o iubesc pe ea. Dar pe bune,lasand gluma deoparte, deja luasem cadouri de Mosu cu banii aia. 

Gata, am glumit si am ras destul. Caz pierdut si incheiat. In viata mai si pierdem.nu e nimic intamplator. Vin ele si lucrurile bune. Si soarele pe strada mea. 

Multumesc pentru sfat dar nu e cazul. Eu sincer ii doresc sa fie sanatos, sa aiba parte de sarbatori fericite si sa ii ajute Dumnezeu sa faca bani sa se scalde in ei. Sunt pe lume si oameni care tot ce au sunt banii. Nu stie nimeni viata mea, situatia mea, alegerile mele, greutatile sau bucuriile mele. Probabil nici eu nu le stiu pe ale altora tocmai de aceea am invatat sa nu judec. Fiecare face in viata cum considera ca este mai bine pentru el. Daca asa vede el ca a facut bine, sa ii fie de bine. Pentru mine este un minus,intradevar, puteam lua alte programari, puteam sta cu copii mei, puteam face o gramada de chestii. Am ales sa stau cu el, nu m-a obligat nimeni, nu consider ca a fost un timp necalitativ, dimpotriva, au fost momemte foarte ok, foarte de suflet, etc. Le iau asa cum sunt si merg mai departe.

 

Multa sanatate tuturor si va multumesc pentru raspunsuri. Sarbatori fericite alaturi de cei dragi!!

Pupici!

N-am avut intenția să fiu răutăcios 🤷🏻... și dacă vrei să lucrezi cu cardul, Revolutul e okay, bănuții chiar intră instant și chiar e folosit de mulți oameni. Totuși să nu ții bani foarte mulți pe el. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
45 minutes ago, delusione said:

Au fost 2 ore in cap maxim , avem ora la care am ajuns cat si comanda la taxi cand am plecat :D anyway putin relevant 

 

Avem conversatia in care iti spui care iti sunt nevoile si pretentiile , in care mi ai insirat cheltuielile cu rata la masina / casa / copii etc . 
 

second of it , da , am venit pentru ca ai insistat , la fel vezi conversatia si da mi s a parut dubios si de neincredere si am ales sa aleg eu daca merita sau nu sa ti dau banii astia , iarta ma dar eu caur si sexul in sugar , nu doar , repet , cuddling si pupaceli :)  considerand o teapa pentru mine , mai dam si noi la randul nostru pana la urma :) frustrarea e ca mi am pierdut 2 ore cu tine si 1 ora pe drum thats all pentru nimic :D noi sa fim sanatosi , ma bucur ca limbile au fost bune :))) 

 

hai sa fim sanatosi toti , consider ca nu am procedat 100% corect , dar nici nu mi pare 100% rau , sunt 50-50 :D pana la urma eu am tot luat tepe si prosteli , una in viata am si eu voie atat timp cat am acoperire ... 

bai tepare, ai idee ce inseamna sugar daddy, saracie lovita de laba?

daca vrei sa futi la prima intalnire, ai destule fete aici cu tarife clare, daca ai pofta de pizda exclusiva se plateste amarastene pus pe tepe.

ia da tu copy/paste din conversatia aia cu randunica, unde zice ea sa-i platesti 1000 de llei ca se fute cu tine

acum, e si vina ei ca a scazut stacheta, de a ajuns sa se intalneasca cu limbrici ca tine.

 

  • Haha 1
Link spre comentariu

I-am dat Irinucai, indirect, prin... nu mai conteaza acum, cat am putut si eu, ca nu sunt ZED Auto si nici Ion Tiriac, banuti pentru Cassy ☹️. Stiu ca au ajuns de fiecare data acolo, fiind mare nevoie de ei. Cand o acuzati pe Irinuca de tepe, mai intai interesati-va ce viata grea a avut si, cu toate astea cat mult bine a facut !...

  • Like 4
  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Oras:Polul Nord
  • Oras:Polul Nord
Acum 33 minute, randunica a spus:

Deci greseala a fost 50 50..tu te ai bucurat de 2 ore jumate..ofticate gen..si eu teapa sau cum🤣😂🤣😂

Ma putifer,nu ma lasa educatia sa ii zic ce meriti.si stii de ce? Ca eu nu scuip pe ce am strans in brate. Dar ramai om de nimic, sa stii astam cu 200, 300, 1000 ..habar n-am in plus sau in minus, eu ti-am oferit timpul meu iar tu ai dat teapa. Ce sa zic mai departe?! Daca asa esti tu om..sa fii sanatos! E treaba ta de unde ti-ai luat tu tepe,nu sunt eu responsabila de tepele tale. Eu nu consider nici o teapa cata vreme am stat cu tine, am fost ok, am fost prezenta. Nu am scris nicaieri ca va fi o intalnire in care o sa ne futem. Am scris ca indiferent ce va fi, e prima intalnire si ne vom cunoaste. Nici nu mai am cuvinte. Ti-ai gasit cui sa ii dai tepe.... 

De ce nu ai plecat dupa ce ai venit? Adica pe bune, puteai spune, nu raman, am venit doar asa si eu ca ai insistat. Iti doresc toate cele bune si aia e. De ce ai ramas 2 3 ore?!de ce ai facut baie in cada cu mine? De ce ai stat in camera in pat cu mine imbratisati, de ce restul?! Teapa e in capul tau... daca era sa fie ce trebuie si incepea cum trebuie poate era si continuarea.  Cum adica ai luat teapa din moment ce ai avut parte de 2 ore impecabile in prezenta mea? Cu sarutari, cu labuta,cu orgasm, cu limbi? Repet,teapa e in capul tau! Nu m-as fute asa oricum cu oricine pe nici o suma de bani. Pentru o relatie de sugar daddy de 2 3 intalniri pe saptamana a cate "no time dar nici exagerat", stabilite toate in functie de programul tau "ocupat si relativ" daca un calcul estimativ de o mie si ceva de euro pe luna ti se pare cine stie ce....iar ma abtin sa zic...Dar cand pe tine te fac 1000 de ron ce sa zic...pe mine ma lasa fara cuvinte. 

Bine naiba ca nu am vrut sa mi-o trag cu tine. Mai treceam pe lista un cacat in plus. 🤣😂🤣😂

 

Ăsta ti-a fost cadou de moș Nicu, o țeapă de 3 ore, baftă la cât mai multe 

PS : bună busuioaca de bohotin dar parcă mai bine mergea un babanu

😂

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 9 minute, d e v i s a spus:

Da banii la fata sa plateasca ratele, neseriosule... 😂

Pai coite, pt ce muncim? Pentru rujuri sau pepsi?! Fiecare muncim pentru ceva, pentru rate,pentru cheltuieli, pentru haine,pentru mancare. Daca umblau cainii cu covrigi ne labaream,muiam si futeam pe moca,nu?

 

Acum 7 minute, horny_gooner a spus:

Heeeiii, nu ai sters din mesagerie, Randunel ! ☹️

Am sters.

 

Acum 7 minute, Daumoda a spus:

Ofer baie cu spuma, tarif 1000 de roni. Fără futai, defapt puteți sa faceți laba ca eu nu vin va las in baie și plec. Las aici IBANul:

RO44SUNTOPRINTESA

Hai ca exagerezi. A fost o sesiune cu de toate,mai putin sex. Am facut si baita, ne-am si pupat,ne-am si imbratisat,cuddling,cunni, etc. Nici o graba,nimic, relaxare,chill. Nu i-am promis nicaieri ca in sedinta o sa facem sex. Am scris clar ca va fi o sedinta sa ne cunoastem, sa vedem ce si cum, etc etc,ma repet si deja nu are sens. 

 

Acum 7 minute, cincistele a spus:

N-am avut intenția să fiu răutăcios 🤷🏻... și dacă vrei să lucrezi cu cardul, Revolutul e okay, bănuții chiar intră instant și chiar e folosit de mulți oameni. Totuși să nu ții bani foarte mulți pe el. 

Stiu. De asta am fost si eu suspicioasa si am zis ca e ceva in neregula. De asta am si propus sa achite cash o prima intalnire scurta, sa vedem ce si cum. De asta m-a si "convins" sa am incredere in el si am zis sa am incredere ca totusi o relatie de acest se bazeaza si pe incredere. Oricum eu de fel mi-am luat-o de multe ori in viata pentru ca am incredere in oameni si cred ca toti sunt ca mine. Adica eu daca imi dau un cuvant, pai e cuvant dat,mi-l respect.

 

Acum 14 minute, benvolio a spus:

se rezolva Randunico. ohohoho, ce se mai rezolva, are reputatie, da, doar ca in curand negativa o sa fie reputaia aia, sa se potriveasca cu caracterul lui infect de tepar. 

Eteh na,mare reputatie. Noi sa fim sanatosi. Ce crezi ca i aduce un cont? Bradul impodobit?🤣😂

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 2 minute, Grinch1 a spus:

Ăsta ti-a fost cadou de moș Nicu, o țeapă de 3 ore, baftă la cât mai multe 

PS : bună busuioaca de bohotin dar parcă mai bine mergea un babanu

😂

 

Hai ba da te dreaqu, gata si clonele in pula mea 🤣😂🤣😂.  Ce dreaqu ba, ori suntem .... ori nu mai suntem?! Mersi,promit ca nu mai iau alta teapa de acum. A fost prima si ultima. Dar nici nu mai accept vreodata plata daca nu e efectuata instat ca nesul. 

Pana la urma trebuia sa mi-o iau si eu o data si o data. Nu se putea atatia ani numai cu oameni senzationali, trebuia sa strice cineva un pic randul. 

Nu stiu babanu, mie imi place Grasa de Cotnari. Bohotinu asta nu e bun, vad dublu.

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ca idee, tranzactia era deja anulata cand a ajuns la tine, asa ca si daca ati fi facut sex  banii tot in banca erau. Trebuie sa ii dau dreptate Deliei, intotdeauna banii inainte. Cele bune si tie si Sarbatori cu bine!

Link spre comentariu
  • Oras:Polul Nord
  • Oras:Polul Nord
Acum 6 minute, randunica a spus:

Hai ba da te dreaqu, gata si clonele in pula mea 🤣😂🤣😂.  Ce dreaqu ba, ori suntem .... ori nu mai suntem?! Mersi,promit ca nu mai iau alta teapa de acum. A fost prima si ultima. Dar nici nu mai accept vreodata plata daca nu e efectuata instat ca nesul. 

Pana la urma trebuia sa mi-o iau si eu o data si o data. Nu se putea atatia ani numai cu oameni senzationali, trebuia sa strice cineva un pic randul. 

Nu stiu babanu, mie imi place Grasa de Cotnari. Bohotinu asta nu e bun, vad dublu.

După 20 de forumuri vroiai tu să scapi de țepe ? Karma s-a întors împotriva ta că ai facut rău fetelor care le-ai peștit din 2010 până în prezent 

Ps: îți recomand alt vin mușcă din Ottonel

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 1 minut, Grinch1 a spus:

După 20 de forumuri vroiai tu să scapi de țepe ? Karma s-a întors împotriva ta că ai facut rău fetelor care le-ai peștit din 2010 până în prezent 

Ps: îți recomand alt vin mușcă din Ottonel

 

Hai ba ca te repeti ca moara stricata. Mai du-te dreaqu, ai ramas setat de zece ani 🤣😂🤣😂. Zi-ne ceva nou. 

Link spre comentariu
  • Oras:Polul Nord
  • Oras:Polul Nord
Acum 3 minute, randunica a spus:

Hai ba ca te repeti ca moara stricata. Mai du-te dreaqu, ai ramas setat de zece ani 🤣😂🤣😂. Zi-ne ceva nou. 

Îți spun ceva nou : pensionează-te că ești smochină confiată 

😂

 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
Acum 6 minute, randunica a spus:

Hai ba ca te repeti ca moara stricata. Mai du-te dreaqu, ai ramas setat de zece ani 🤣😂🤣😂. Zi-ne ceva nou. 

cred ca este troll-ul scrat

banat saptamana trecuta din nou

din 2010 si pana in 2021 tot n-a inteles si n-o scapat de banarile permanente nici amu dupa (imediat) 12 ani !!!

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $
Acum 8 minute, Grinch1 a spus:

După 20 de forumuri vroiai tu să scapi de țepe ? Karma s-a întors împotriva ta că ai facut rău fetelor care le-ai peștit din 2010 până în prezent 

Ps: îți recomand alt vin mușcă din Ottonel

 

...pe care... 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Chiar acum, Grinch1 a spus:

Îți spun ceva nou : pensionează-te că ești smochină confiată 

😂

 

Mersi de sfat.  Sa fii tu sanatos🙂

Link spre comentariu
30 minutes ago, randunica said:

Pai coite, pt ce muncim? Pentru rujuri sau pepsi?! Fiecare muncim pentru ceva, pentru rate,pentru cheltuieli, pentru haine,pentru mancare. Daca umblau cainii cu covrigi ne labaream,muiam si futeam pe moca,nu?

 

Am sters.

 

Hai ca exagerezi. A fost o sesiune cu de toate,mai putin sex. Am facut si baita, ne-am si pupat,ne-am si imbratisat,cuddling,cunni, etc. Nici o graba,nimic, relaxare,chill. Nu i-am promis nicaieri ca in sedinta o sa facem sex. Am scris clar ca va fi o sedinta sa ne cunoastem, sa vedem ce si cum, etc etc,ma repet si deja nu are sens. 

 

Stiu. De asta am fost si eu suspicioasa si am zis ca e ceva in neregula. De asta am si propus sa achite cash o prima intalnire scurta, sa vedem ce si cum. De asta m-a si "convins" sa am incredere in el si am zis sa am incredere ca totusi o relatie de acest se bazeaza si pe incredere. Oricum eu de fel mi-am luat-o de multe ori in viata pentru ca am incredere in oameni si cred ca toti sunt ca mine. Adica eu daca imi dau un cuvant, pai e cuvant dat,mi-l respect.

 

Eteh na,mare reputatie. Noi sa fim sanatosi. Ce crezi ca i aduce un cont? Bradul impodobit?🤣😂

Scuze nu vreau sa fiu răutăcios dar cu se toate fără sex = fără bani. Sugardating înseamnă ca nu te lasă cu coaiele albastre, dacă vrei coaie albastre cu de toate ne luam neveste ca au Migrena când vrem sa le futem. Doar un sfat pe viitor spune-i omului in fata “nu ma fut la prima întâlnire” și vezi dacă mai vrea cineva ceva cu tine.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 3 ore, wurdulak a spus:

5500 lei pe luna?! 

Mai da omul o bucă, mai marcăm câte  un trofeu cu bani, desigur, dar 1100€?! 

Banii aia ar putea scoate din foame pe cineva, sau ar fi tratamentul medical pe cateva luni al altcuiva, etc. 

Ca idee. 😅

Normal ca fiecare face ce vrea cu banii proprii, nu dați cu pietre, dar a te abona la puțăreala cu suma asta presupune ca gagica sa fie ca Viki Odintcova sau Nata Lee. 🤣 

Si stai asa ca genul de fete sugar nu cer 1100 euro doar la unul. Ele au 4-5 chiar si mai multi fraieri lunar. Deci fetele noastre incearca si ele o mica manevra de fraierire sub impachetarea de “sugar girl”. Uite asa fac intre 5000-10000 euro pe luna cu multa vrajeala si putin sex. Noroc ca printre noi mai sunt si baieti perspicace! Fratele @delusione nu a dezamagit nici de data asta si a spus public adevarul. Bravo!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 1 oră, delusione a spus:

Au fost 2 ore in cap maxim , avem ora la care am ajuns cat si comanda la taxi cand am plecat :D anyway putin relevant 

 

Avem conversatia in care iti spui care iti sunt nevoile si pretentiile , in care mi ai insirat cheltuielile cu rata la masina / casa / copii etc . 
 

second of it , da , am venit pentru ca ai insistat , la fel vezi conversatia si da mi s a parut dubios si de neincredere si am ales sa aleg eu daca merita sau nu sa ti dau banii astia , iarta ma dar eu caur si sexul in sugar , nu doar , repet , cuddling si pupaceli :)  considerand o teapa pentru mine , mai dam si noi la randul nostru pana la urma :) frustrarea e ca mi am pierdut 2 ore cu tine si 1 ora pe drum thats all pentru nimic :D noi sa fim sanatosi , ma bucur ca limbile au fost bune :))) 

 

hai sa fim sanatosi toti , consider ca nu am procedat 100% corect , dar nici nu mi pare 100% rau , sunt 50-50 :D pana la urma eu am tot luat tepe si prosteli , una in viata am si eu voie atat timp cat am acoperire ... 

50-50 ii ca tu ai beneficiat de 2-3 ore, facand orice ai facut si, ii dai fetei acolo macar de cheltuieli ( apa la dus, parfum, sampon, etc) un 500 de lei

😝😝

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 11 minute, Daumoda a spus:

Scuze nu vreau sa fiu răutăcios dar cu se toate fără sex = fără bani. Sugardating înseamnă ca nu te lasă cu coaiele albastre, dacă vrei coaie albastre cu de toate ne luam neveste ca au Migrena când vrem sa le futem. Doar un sfat pe viitor spune-i omului in fata “nu ma fut la prima întâlnire” și vezi dacă mai vrea cineva ceva cu

 

 

NICIODATA NU AM MENTIONAT CA NE VOM FUTE IN PRIMA SEDINTA, CI CA NE VOM CUNOASTE. 

 

Intalnirea a fost programata la ora 1

Chiar acum, laury a spus:

Si stai asa ca genul de fete sugar nu cer 1100 euro doar la unul. Ele au 4-5 chiar si mai multi fraieri lunar. Deci fetele noastre incearca si ele o mica manevra de fraierire sub impachetarea de “sugar girl”. Uite asa fac intre 5000-10000 euro pe luna cu multa vrajeala si putin sex. Noroc ca printre noi mai sunt si baieti perspicace! Fratele @delusione nu a dezamagit nici de data asta si a spus public adevarul. Bravo!

Laury, eu nu sunt fetele de pe sugar. Eu un singur om imi cautam. Nu am timp de mai multi.nu ma baga in oala cu toata lumea... sa fim seriosi. Am fost chiar cat se poate de fairplay. Nu stiu ce fac alte fete,nu ma priveste. Eu vorbesc strict in numele meu. Ma mir ca gandesti asa, te vazusem ceva mai cerebral. HAI SA VEDEM: 2,3 intalniri pe saptamana a cate 2, 3 ore fara graba... da e clar... mare tepara sunt. 

Eu altceva nu inteleg: daca anulase plata, de ce a mai venit si de ce a mai ramas? 

Aveti unii cate o psihologie  zau,ceva de neinchipuit....

Link spre comentariu

1 minute ago, randunica said:

 

 

NICIODATA NU AM MENTIONAT CA NE VOM FUTE IN PRIMA SEDINTA, CI CA NE VOM CUNOASTE. 

 

Intalnirea a fost programata la ora 1

Laury, eu nu sunt fetele de pe sugar. Eu un singur om imi cautam. Nu am timp de mai multi.nu ma baga in oala cu toata lumea... sa fim seriosi. Am fost chiar cat se poate de fairplay. Nu stiu ce fac alte fete,nu ma priveste. Eu vorbesc strict in numele meu. Ma mir ca gandesti asa, te vazusem ceva mai cerebral. HAI SA VEDEM: 2,3 intalniri pe saptamana a cate 2, 3 ore fara graba... da e clar... mare tepara sunt. 

Eu altceva nu inteleg: daca anulase plata, de ce a mai venit si de ce a mai ramas? 

Aveti unii cate o psihologie  zau,ceva de neinchipuit....

Pai e aiurea rău de tot ce faci sincer. In primul rând ca e vorba de sugardating nu de dating, ceri bani, deci orice om normal la cap se așteaptă ca se fute.Nu e suficient ca nu ai zis ca va futeti e invers in cazul asta era de așteptat ca va futeti și tu ai vrut altceva, trebuia sa spui clar: bai coite știu ca altele se fut, eu nu sa nu avem discuții după.

In al doilea rând întâlnirea a avut loc in spațiu privat nu la cafea/cinema un motiv in plus ca orice om sănătos cu capu sa se aștepte sa se futa. Dacă vrei sa inviți tipi la tine la dus și cafea fără futai, găsește niște gay ca sigur aia vin da nu sunt sigur ca dau 1000 de lei. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...