Sari la conținut

⚠️Lory-blondi siliconată⚠️0749893135


Postări Recomandate

Numele meu este Lory!

Sunt o fire veselă și deschisă.

Am 24 de ani, blondă , ochii albaștrii ,1.60 înălțime , 55 kg ( sunt o fată cu forme )

Ofer servicii de calitate și pun accent pe igienă, discreție și seriozitate.

Serviciile mele sunt :

Sex normal protejat ( niciodată neprotejat

Sex oral protejat/ neprotejat în funcție de igienă

Masaj de relaxare / erotic 

69

Diferite poziții

Sex între sânii 

Duș împreună

Deep ( depinde de mărime )

Finalizare corporală

NU FAC ANAL !!

150 finalizarea

300 ora

Pentru mai multe detalii ma puteți contacta la  0747986341

Vă pup și vă aștept cu cu drag !! 🤗🤗💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Ok guys...am sa încep întâi prin a-mi face mea culpa, fac aici referire la lipsa mea de recenzii. Motivul? Foarte simplu...eram abonat la Naty, adevărata Naty, care din păcate nu mai activează. Motivul pt care am decis sa scriu acum o pseudo recenzie, recunosc că nu  am talentul de narator al stimabililor de pe forum, e iarăși simplu. Am zăbovit pe topicul titularei de pe Craiova și Constanta și am fost confuz, foarte multe informații contradictorii. 

Am putut vedea din poze că fata are calitate și e pe gustul meu in ceea ce privește fizicul. O mai fac și pt că mi as dori că domnișoara sa rămână timp îndelungat în Tm...îmi lipsește abonamentul.

Pe subiect acum, fata e 200% cea din poze, am rezonat excelent cu ea, e amabilă, deschisă, etc. 

Fizic, din punctul meu e impecabila, sâni mari, fermi, siliconati, botox in buze, fund potrivit, nici prea mare, nici prea micuț, tatuaje ( lots), big like, blondă bronzata, per total 9:50. 10 a primit doar Nadia la Montreal :)

ON 8,5 cinstit, foarte bine executat, uz generos de limbă, aici sunt pretențios pt că știu ce așteptări am. 

NP 9:50, am simțit o strâmtă,foarte implicată și naturală.

Locația e Gh Lazar, apartamenul clasic cu 2 camere, e ok, e curat, (7:50-8 că nota ) temporar, caută cazare, i.am dat câteva sfaturi, care înca sunt binevenite, deoarece înțeleg că momentan opțiunile de pe piață sunt limitate.

Overall, mi a plăcut foarte mult, și sper sa mai rămână pt că intenționez să mă abonez. 

Halatul :150/300 ON/NP

Dacă ar face și FK ar fi ca la Montreal :)

 

 

 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 17 ore, quintenn a spus:

Ok guys...am sa încep întâi prin a-mi face mea culpa, fac aici referire la lipsa mea de recenzii. Motivul? Foarte simplu...eram abonat la Naty, adevărata Naty, care din păcate nu mai activează. Motivul pt care am decis sa scriu acum o pseudo recenzie, recunosc că nu  am talentul de narator al stimabililor de pe forum, e iarăși simplu. Am zăbovit pe topicul titularei de pe Craiova și Constanta și am fost confuz, foarte multe informații contradictorii. 

Am putut vedea din poze că fata are calitate și e pe gustul meu in ceea ce privește fizicul. O mai fac și pt că mi as dori că domnișoara sa rămână timp îndelungat în Tm...îmi lipsește abonamentul.

Pe subiect acum, fata e 200% cea din poze, am rezonat excelent cu ea, e amabilă, deschisă, etc. 

Fizic, din punctul meu e impecabila, sâni mari, fermi, siliconati, botox in buze, fund potrivit, nici prea mare, nici prea micuț, tatuaje ( lots), big like, blondă bronzata, per total 9:50. 10 a primit doar Nadia la Montreal :)

ON 8,5 cinstit, foarte bine executat, uz generos de limbă, aici sunt pretențios pt că știu ce așteptări am. 

NP 9:50, am simțit o strâmtă,foarte implicată și naturală.

Locația e Gh Lazar, apartamenul clasic cu 2 camere, e ok, e curat, (7:50-8 că nota ) temporar, caută cazare, i.am dat câteva sfaturi, care înca sunt binevenite, deoarece înțeleg că momentan opțiunile de pe piață sunt limitate.

Overall, mi a plăcut foarte mult, și sper sa mai rămână pt că intenționez să mă abonez. 

Halatul :150/300 ON/NP

Dacă ar face și FK ar fi ca la Montreal :)

 

 

 

Ma bucur foarte mult că ți-a plăcut compania mea !! 🤗🤗🤗

  Pupici de la Lory !! 💟💋💟💋

Link spre comentariu

Buna seară, 

Mi am făcut curajul sa mă programez azi la domnisoara blonda. Programarea a fost respectata . Am ajuns eu mai repede câteva minute, dar am fost poftit înăuntru. Fata este f frumoasa si isi arata bine, silicone (sani punctul forte pozele sunt reale) mai are o colega în apartament cea pentru mine ii un minus. Mi s-a propus sa facem în 3 doar ca nu eram nici pregătit și nici timp (am fost vrăjit doar de ea).

Fata foarte degrabă cu bun simț comunicativa și deschisa spre clientelă, nu figuranta ca multe altele 😉. Nu m a simțit o clipa grăbit sa sa se uite la ceas.

După ce  stat de vorba la tel de servici(îmi cer scuze dar trebuia neapărat rezolv problemele)nu mi a zis absolut nimic sau sa ma grăbească.

A început acțiunea cu ON cu pasiune , cu sunete , gemete umed , bun orarul cu mângâieri la bijuteri și lung. A urmat sex între sânii cu oral ușor și umed. Bună rău.a tras balonul și am cerut poziția deasupra cu spatele. Strâmtă si eu foarte excitant După câteva minute am terminat glorios în balonas în timp se ma jucam cu sânii ei

 

Locatie: 7.5 - apartamentul este ok, dar vechi mie nu îmi place fără oglinzi.

Fata: 9 - frumoasa BLONDA , tanara, totul este ferm.fara vergeturi,siliconul botox  Foarte amabila, nu am simțit presiunea timpului deloc , cred ca am stat mai mult de 30 min fără sa realizez. Aduce a Elena de la profi badea cartan (blonda frumoasa)

Igiena; 10 - nimic de comentat, fara arome sau fluide ciudate

NP: 9 - foarte stramta si s-a implicat se misca foarte frumos, dar am cedat eu :)

Halat: 150 ron 

RAPORT PRET CALITATEA SERVICILOR :10

SIGUR VOI REVENII.

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 18 ore, cristimutu a spus:

Buna seară, 

Mi am făcut curajul sa mă programez azi la domnisoara blonda. Programarea a fost respectata . Am ajuns eu mai repede câteva minute, dar am fost poftit înăuntru. Fata este f frumoasa si isi arata bine, silicone (sani punctul forte pozele sunt reale) mai are o colega în apartament cea pentru mine ii un minus. Mi s-a propus sa facem în 3 doar ca nu eram nici pregătit și nici timp (am fost vrăjit doar de ea).

Fata foarte degrabă cu bun simț comunicativa și deschisa spre clientelă, nu figuranta ca multe altele 😉. Nu m a simțit o clipa grăbit sa sa se uite la ceas.

După ce  stat de vorba la tel de servici(îmi cer scuze dar trebuia neapărat rezolv problemele)nu mi a zis absolut nimic sau sa ma grăbească.

A început acțiunea cu ON cu pasiune , cu sunete , gemete umed , bun orarul cu mângâieri la bijuteri și lung. A urmat sex între sânii cu oral ușor și umed. Bună rău.a tras balonul și am cerut poziția deasupra cu spatele. Strâmtă si eu foarte excitant După câteva minute am terminat glorios în balonas în timp se ma jucam cu sânii ei

 

Locatie: 7.5 - apartamentul este ok, dar vechi mie nu îmi place fără oglinzi.

Fata: 9 - frumoasa BLONDA , tanara, totul este ferm.fara vergeturi,siliconul botox  Foarte amabila, nu am simțit presiunea timpului deloc , cred ca am stat mai mult de 30 min fără sa realizez. Aduce a Elena de la profi badea cartan (blonda frumoasa)

Igiena; 10 - nimic de comentat, fara arome sau fluide ciudate

NP: 9 - foarte stramta si s-a implicat se misca foarte frumos, dar am cedat eu :)

Halat: 150 ron 

RAPORT PRET CALITATEA SERVICILOR :10

SIGUR VOI REVENII.

💟 Mi-a făcut plăcere 💟 !!

 Mă bucur că te-ai simțit bine în compania mea !! 🤗🤗

Pupici de la Lory 💟💋💋💋💋💋

Link spre comentariu

Am vizitat-o azi pe domnișoara in cauză, pff nu am numai cuvinte de laudă despre ea. Încă îmi tremură picioarele🤣🤣 

Am ales sa stau o oră 300 lei, meritați pe deplin!

O sa fac un rezumat scurt: 2 reprize cu dus între ele, cu ON și NP. 2 finalizări cu succes și asta doar datorită implicării ei! 

Ce sa mai zic, da e cea din poze, deci 100%reala, blonda cu ochi albaștri, strâmtă, silicoane, botox(cred), subțirică dar cu forme bine proporționate.

 Repet, mie mi-a plăcut cel mai mult implicarea ei. Note de 10 din partea mea!

Lory mulțumesc pentru tot, ține-o tot așa!❤️❤️❤️

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara

Bună, 

Ieri am reușit sa trec pe la frumoasa Lory.

Poze REALE , blonda cu ochii albaștri buze sexy și cu un posterior de vis iar cireașa de pe tort sâni siliconati, intr-un cuvânt fata e o splendoare. 

Apartament vechi de pe Circuvalatiunii dar perfect pt astfel de vizite , mai are și o colega din câte am reușit eu sa o vad frumoasa și cu potențial și ea dar Lory e xxx.

După o reîmprospătare am trecut un camera de tortura unde am început cu un ON de vis , efectiv cu buzele alea ti-o suge de te rupe , între timp ma jucam cu sânii superbi.

Am trecut la Np unde e foarte strâmtă și o poți simți perfect , are un truc sta cu o mana și îți freacă ouăle și explodezi rapid.Am mai trăit trucul asta la puff în Austria și o data în Olanda.

Ok ce sa spun e senzație femeia, e gen Loredana Chivu eu personal obligatoriu voi mai trece sa ma bucur de o astfel de femeie.

 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...