Sari la conținut

⚠️Lory-blondi siliconată⚠️0749893135


Postări Recomandate

Acum 2 ore, Marian1212 a spus:

 

Si eu am fost la domnișoara si crede-mă mio placut mai mult decât una de la top .

Fața ai ok stie sa se faca placuta si ai si buna mie unul mio placut mult o sa o mai vizitez acuma fiecare da note dupa placul lui si eu ai dădeam   10  .

Ciocane tari 

🔥🔥Ma bucur ca te-ai simțit bine 😍

        Te Pupă Lory !! 💋💋💋

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
7 hours ago, ZtimDO said:

Pai și atunci cine te mai crede ? Respectiv, cine se mai bazează pe notele tale când le schimbi în final ?

Nimeni nu merge strict pe baza notelor, ele îs o apreciere subiectivă a calității faptei, pentru orientare în general, dar e clar că nu îs de luat in considerare când le da unu ca tine.

Ai dreptate... Eu fraier! 

Trebuia să las note de 14,580. Ca la gimnastică. 

Poți merge la fata să te convingi singurel. În felul ăsta, ieși mai avantajos decât să-mi faci mie reproșuri cu privire la notele acordate. Mă poți contrazice (cu argumente!) la ceea ce am scris în recenzie. Sau....poate îi lași chiar tu note doar de 10+++.

 

Fata este frumoasă și eu am plecat mulțumit de la ea. Pe mine aia mă interesează! Părerea ta... Mai puțin. Spre deloc!! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Eu am patit mai nasol cu Lory, dar posibil sa fi fost pur ghinion , sapt. trecuta am sunat sa fac programare, dupa vreo 3 / 4 incercari de a ne sincroniza apelurile, am vb. si am zis ca ajung in 20 min, am.ajuns fix in 20 min in fata blocului, sun zice ca ia are luat pe cineva, si sa astept ca ma suna ea cand e gata, mentionez ca nu intarziasem nici un min. , eu de obicei daca patesc asta merg pe premisa ca daca nu a fost , nu a fost sa fie in cazul in care merg la cineva nou, ok deci am plecat, imi da bip dupa cca. 25 min si zice ca e libera, ma intorc din nou in 5 min( nu eram prea departe ) . Sun din nou din fata blocului, nu mai raspunde.

Acu eu zic ca poate am avut ghinion dar de incercat nu stiu, ma cam ispitesc sanii cei superbi.

 

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 4 ore, marian 1234 a spus:

Eu am patit mai nasol cu Lory, dar posibil sa fi fost pur ghinion , sapt. trecuta am sunat sa fac programare, dupa vreo 3 / 4 incercari de a ne sincroniza apelurile, am vb. si am zis ca ajung in 20 min, am.ajuns fix in 20 min in fata blocului, sun zice ca ia are luat pe cineva, si sa astept ca ma suna ea cand e gata, mentionez ca nu intarziasem nici un min. , eu de obicei daca patesc asta merg pe premisa ca daca nu a fost , nu a fost sa fie in cazul in care merg la cineva nou, ok deci am plecat, imi da bip dupa cca. 25 min si zice ca e libera, ma intorc din nou in 5 min( nu eram prea departe ) . Sun din nou din fata blocului, nu mai raspunde.

Acu eu zic ca poate am avut ghinion dar de incercat nu stiu, ma cam ispitesc sanii cei superbi.

 

 

Prima data să zicem că a fost "ghinion", adica teapa din partea ei , dar când persisti in greșeală , deja nu mai ii "ghinion".

Mulțumim de avertizare !

  • Like 3
Link spre comentariu
La 07.01.2022 la 17:38, Cozonac7 a spus:

Ai dreptate... Eu fraier! 

Trebuia să las note de 14,580. Ca la gimnastică. 

Poți merge la fata să te convingi singurel. În felul ăsta, ieși mai avantajos decât să-mi faci mie reproșuri cu privire la notele acordate. Mă poți contrazice (cu argumente!) la ceea ce am scris în recenzie. Sau....poate îi lași chiar tu note doar de 10+++.

 

Fata este frumoasă și eu am plecat mulțumit de la ea. Pe mine aia mă interesează! Părerea ta... Mai puțin. Spre deloc!! 

💋💋💋💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis
La 07.01.2022 la 17:38, Cozonac7 a spus:

Ai dreptate... Eu fraier! 

Trebuia să las note de 14,580. Ca la gimnastică. 

Poți merge la fata să te convingi singurel. În felul ăsta, ieși mai avantajos decât să-mi faci mie reproșuri cu privire la notele acordate. Mă poți contrazice (cu argumente!) la ceea ce am scris în recenzie. Sau....poate îi lași chiar tu note doar de 10+++.

 

Fata este frumoasă și eu am plecat mulțumit de la ea. Pe mine aia mă interesează! Părerea ta... Mai puțin. Spre deloc!! 

Cozonacule recomanda-mi una top la Oral.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Salutare!  Proasta alegere!

 

Am vizitat o si eu in urma cu cateva zile pe Lory si sincer mi a lasat un gust amar ! Am sa trec direct la subiect!

ATENTIE!!! 
 

Pentru cei ce au penisul mai mare de 16 cm EVITATI O ! NU te lasa sa o penetrezi decat in maxim 2 pozitii!

-Oralul neprotejat facut de mantuiala si jumatate laba ! Dupa nici doua minute de oral a sarit sa puna prezervativul dar la insistenta mea a mai continuat 2 minite dar mai mult LABA ! 😡

Am atins o normal pe sani si a sarit ca arsa sa mi spuna sa nu o strang (ifose) ! Si am intrebat o atunci cum face ea sex intre sani cand eu abia am atins o !!! 😳 

Am plecat foarte nervos si dezamagit!

Notele nu si au rosul pt ca la servicii nu trece clasa! Unde promoveaza este la locatie si corp! 
Un lucru foarte straniu  mi s a parut cand am incercat pozitia doggy ( si aia chinuita si cu figuri) ca se uita la mine un chip de barbat tatuat pe omoplatul stang !

Eu cu siguranta nu o voi mai vizita niciodata si nici atunci! DE EVITAT pentru mine.

Va doresc sanatate tuturor! 😀

 


 

  • Like 2
Link spre comentariu
La 07.01.2022 la 17:38, Cozonac7 a spus:

Ai dreptate... Eu fraier! 

Trebuia să las note de 14,580. Ca la gimnastică. 

Poți merge la fata să te convingi singurel. În felul ăsta, ieși mai avantajos decât să-mi faci mie reproșuri cu privire la notele acordate. Mă poți contrazice (cu argumente!) la ceea ce am scris în recenzie. Sau....poate îi lași chiar tu note doar de 10+++.

 

Fata este frumoasă și eu am plecat mulțumit de la ea. Pe mine aia mă interesează! Părerea ta... Mai puțin. Spre deloc!! 

💋💋💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
La 20.12.2021 la 12:01, Cozonac7 a spus:

Salutare tuturor! 

Am reușit să mă văd cu Lory. La fix. Sau la oră fixă... Cred că mai puțin contează, ideea este că m-am văzut cu ea. Nu era ea o opțiune tocmai primordială dar cum niciuna dintre preferatele mele nu activează am zis să încerc ceva nou. Am avut o lună de'ampulea rău de tot și o săptămână de rahat, o scorbură nouă se întrevedea a fi refugiul perfect. Las câteva impresii despre fătuca blondină.
 

Modalitate de contact - sms, printre foarte puținele fătuci care răspunde la mesaje. Are credit fata. 

Locație - Circumvalațiunii 22. Este locația în care au activat Beti de la Oradea și Beibi Mădălina. 

Aspect - 8,5..9 depinde de gusturi 

Lory este o blondină de statură medie aș zice, foarte bine proporționată. Silicoanele sunt foarte mișto, cu toate că eu sunt adept de natural. Picioarele și fundul mi-au plăcut în mod special, mai ales când se plimba goală prin fața mea. Chipul fetei este unul plăcut, este frumușică și botoxul ăla nu este deloc exagerat. Îi evidențiază buzele într-un mod provocator. O gagică după care sigur întorci capul pe stradă chiar și dacă ești în compania partenerei. Tatuajele o trag în jos...nu-mi plac tatuajele! Frumușică când zâmbește și are o voce plăcută. 

Oral - 6,5

Un oral slab ținând cont de experiențele mele recente. Îl face umed și cu ajutorul mâinii. Buzele și limba știe să le folosească în mod corespunzător dar de îndată ce ajungi la parametri optimi, fata îți face aveloparea de iarnă. Nu pierde timpul. Nu acordă atenție la bile, nu face deepthroat și nici finalizare orală. Sau alte chestii d'astea. 

Normal - 8

Am bifat o singură poziție, dar a fost ce trebuie! Folosește lubrifiant dar mi-a plăcut, senzația de "derapaj controlat" a fost mișto. Fata s-a poziționat de'a latul patului pe burtă și eu călare peste ea până "a explodat bomba" Să citez pe cineva :) scopul vizitei a fost atins deci nu am mare lucru de zis. 

Igienă - n-am intrat în baie, dar știam cum arată de la precedenta vizită acolo. N-am văzut-o nici pe ea să meargă la baie, dar m-a așteptat înfășurată într-un prosop roz pufos. Și niște șoșoni d'aia de iarnă pufoși de casă... Eu făcusem duș acasă, vreau să cred că la fel procedase și ea înainte să ne vedem. Ce'a făcut după nu-i treaba mea. Oricum, fata mirosea frumos, nu am nimic de obiectat. 

Tarif - 3 vulturi. Ca și timp petrecut, m-am încadrat în cele 20 de minute. Văzut - intrat în cameră - făcut dragoste - luat la revedere și plecat. Fata este de o eficacitate de invidiat. Mie mi-a plăcut de ea, chiar așa după o foarte scurtă impresie cât a durat întâlnirea dintre noi. 

Per total eu am plecat mulțumit. Prin comparație cu alte fătuci...N-aș vrea să comentez. În schimb pot spune că este mai frumoasă decât colega ei Medana, pe care am văzut-o la plecare. 

Din partea mea (toate!) notele sunt de 10+++. Îi urez fetei Sărbători Fericite și îi mulțumesc pentru întâlnirea avută. 

 

Baftă și numai bine (aproape) tuturor!! 

🤗🤗🤗🤗🤗💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
7 minutes ago, skyrocket said:

Oltencee in Timisoaraaa! Oltence everywhere!! 👎

Binecuvântare dumnezeiască!! Sunt mai harnice mai gospodine decât bănățencele 🥰

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...