Sari la conținut

Raimonda 0757729197


KarinaBaby

Postări Recomandate

  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Dacă nu eram moderat în exprimare nu scriam ca e  o pitica cu fata de taranca. În nici o recenzie la domnișoară nu a spus nimeni nimic de fata ei și mi s-a părut utila informația. Iar raportul calitate preț da cu rest....gândește-te ca Mona are același preț...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • cleopatra01 a schimbat titlul în Vanessa 0750732134
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 58 minute, alx980 a spus:

În pozele de pe forum e ceva dar în realitate e altceva 😨. Cam are dreptate ttedy 

Da intradevar s-a intamplat odata sa iau o poza fiind noua, dar acum toate pozele pe care le pun pe site sunt reale. Eu va mulțumesc la toți pentru recenzii chiar dacă nu sunt pe placul meu știți cum e nu pot fi pe placul tuturor🙆‍♀️🤷‍♀️

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am să fac un scurt review dupa intalnirea de acum cateva zile.

Sun la numarul de telefon dar nu a mentionat ca are WhatsApp, super rapid, ora stabilita imediat pot sa zic ca am avut noroc la ce fel suna telefonul cand am ajuns, dar de notat nu a verificat telefonul respecta programarile nici intre pauze nu s-a atins de el mai degraba a stat la tigara si o conversatie nu m-am simtit grabit deloc. 

Zona New Town, prosop curat la baie , baia dotata perfect cu de toate, curatenie. 

Am fost primit cu  lenjeria sexy exact ca in poze , sâni mici dar frumoși, fundul in opinia mea e mare pentru inaltimea ei dar nui ceva rau pentru cine e amator, in poze iti da impresia ca e mai inalta in realitate e cam 1.55 - 1.60 miniona.

Oralul: Eu îi dau un 6 fost okey-ish , cum zice lumea o singura viteza si o miscare dar isi da interesul dar nu are experienta.

NP: -10, Nu a zis absolut nimic de pozitile care am vrut sa le încerc, chiar vine cu idei si vrei sa incerci , se mișcă, dă contre.

GFE: -9 Face si FK dar in functie de chimie, foarte friendly, comunicativa, vorbeste mult si in timpul actului dar nu ma deranjeaza macar stii ca nu e totul robotic, are o personalitate.

 

Cadou 250/1h 

Concluzie: Eu am sa mai revin.

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 08.04.2022 la 9:45, LXSTT a spus:

Am să fac un scurt review dupa intalnirea de acum cateva zile.

Sun la numarul de telefon dar nu a mentionat ca are WhatsApp, super rapid, ora stabilita imediat pot sa zic ca am avut noroc la ce fel suna telefonul cand am ajuns, dar de notat nu a verificat telefonul respecta programarile nici intre pauze nu s-a atins de el mai degraba a stat la tigara si o conversatie nu m-am simtit grabit deloc. 

Zona New Town, prosop curat la baie , baia dotata perfect cu de toate, curatenie. 

Am fost primit cu  lenjeria sexy exact ca in poze , sâni mici dar frumoși, fundul in opinia mea e mare pentru inaltimea ei dar nui ceva rau pentru cine e amator, in poze iti da impresia ca e mai inalta in realitate e cam 1.55 - 1.60 miniona.

Oralul: Eu îi dau un 6 fost okey-ish , cum zice lumea o singura viteza si o miscare dar isi da interesul dar nu are experienta.

NP: -10, Nu a zis absolut nimic de pozitile care am vrut sa le încerc, chiar vine cu idei si vrei sa incerci , se mișcă, dă contre.

GFE: -9 Face si FK dar in functie de chimie, foarte friendly, comunicativa, vorbeste mult si in timpul actului dar nu ma deranjeaza macar stii ca nu e totul robotic, are o personalitate.

 

Cadou 250/1h 

Concluzie: Eu am sa mai revin.

Multumesc frumos, ma bucur ca am fost pe placul tau si te mai astept cu drag💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna dimineata, disponibila pana la ora 00❤️💋

Servicii:

👉 sex normal protejat;

👉sex anal protejat;

👉oral protejat/neprotejat in functie de igiena;

👉fk;

👉finalizare corporala;

👉finalizare orala;

👉finalizare faciala;

👉diferite fantezii;

 

 

 Preturi:

❤ 150 lei-30 min/o finalizare❤️

❤ 250 lei-60 min/2 finalizari❤️

❤️🔥100 lei extra Anal❤️🔥

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:IASI
  • Oras:IASI

Am fost si eu la domnisoara. Locatie newton. Programare respectata . 

Cum a spus si colegul de mai sus , domnita este mica de statura , dar frumoasa , fara burta etc si curata.  A folosit multe servetele ( baiatul cu servetele) pentru igienizare suplimentara a instr. Muncii. ( lucru ok dpmdv ).

ON _ 7 spre 8...1 sg miscare

Np. 9 

Cost 150

Ciocane tari

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 5 ore, crazyl1986 a spus:

Am fost si eu la domnisoara. Locatie newton. Programare respectata . 

Cum a spus si colegul de mai sus , domnita este mica de statura , dar frumoasa , fara burta etc si curata.  A folosit multe servetele ( baiatul cu servetele) pentru igienizare suplimentara a instr. Muncii. ( lucru ok dpmdv ).

ON _ 7 spre 8...1 sg miscare

Np. 9 

Cost 150

Ciocane tari

Mulțumesc 💋 Ma bucur ca am fost pe placul tau❤️💋

Link spre comentariu

Intrigat fiind de experienta unui amic, dar si de noile recenzii de la Iasi si TM, decid sa o vizitez din nou pe Karinutza.

Note: 

Aspect fizic: 8 Reiterez: mie nu mi se pare urata. In opinia mea fata este dragalasa si prietenoasa.

 

Atitudine:8+ Se pare ca a mai invatat care ceva; a lasat prostioarele, devenind astfel mai serioasa. Nu mai minte in legatura cu serviciile.

 

Normal: 8+ E placut normalul cu ea deoarece are pasarica stramta si (inca) nu prezinta urme de uzura. Si la normal sunt imbunatatiri: accepta mai multe pozitii si a renuntat la acele gemete aiurea.


Oral: 8-

Nota 6 ca si tehnica si 9 pentru finalizare orala pentru ca te duce unde trebuie. Am facut media.

 

Igiena: 10 Curata, epilata, parfumata, locatie curata, prosop curat, baie dotata cu toate cele necesare.

 

Tarife: 150/250

 

Concluzie:

Mie mi se pare cu mult peste fetele care se promoveaza doar pe publi24 deoarece: lucreza pe baza de programari, este curata, draguta, foloseste poze reale si nu (mai) minte in legatura cu serviciile pe care le presteaza.

Personal o recomand si intentionez sa o vizitez din nou in viitor.

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 1 oră, codex2 a spus:

Intrigat fiind de experienta unui amic, dar si de noile recenzii de la Iasi si TM, decid sa o vizitez din nou pe Karinutza.

Note: 

Aspect fizic: 8 Reiterez: mie nu mi se pare urata. In opinia mea fata este dragalasa si prietenoasa.

 

Atitudine:8+ Se pare ca a mai invatat care ceva; a lasat prostioarele, devenind astfel mai serioasa. Nu mai minte in legatura cu serviciile.

 

Normal: 8+ E placut normalul cu ea deoarece are pasarica stramta si (inca) nu prezinta urme de uzura. Si la normal sunt imbunatatiri: accepta mai multe pozitii si a renuntat la acele gemete aiurea.


Oral: 8-

Nota 6 ca si tehnica si 9 pentru finalizare orala pentru ca te duce unde trebuie. Am facut media.

 

Igiena: 10 Curata, epilata, parfumata, locatie curata, prosop curat, baie dotata cu toate cele necesare.

 

Tarife: 150/250

 

Concluzie:

Mie mi se pare cu mult peste fetele care se promoveaza doar pe publi24 deoarece: lucreza pe baza de programari, este curata, draguta, foloseste poze reale si nu (mai) minte in legatura cu serviciile pe care le presteaza.

Personal o recomand si intentionez sa o vizitez din nou in viitor.

Iti multumesc pentru cuvintele frumoase si notele acordate💋Te pup si te mai astept cu drag cand voi reveni🤗 Imi doresc sa va indeplinesc dorintele fiecaruia si sa va fac pe fiecare sa va simțiți bine dar trebuie sa ma intelegeti ca in timp se capata experienta🙈 Va pup si sa aveti o zi frumoasa💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna dragilor, am reusit sa recuperez vechiul cont acum. 

 

Servicii:

💎sex oral protejat/neprotejat (IN FUNCTIE DE IGIENA (EPILAT, CURAT, FARA MIROSURI))

💎sex normal doar protejat

💎sex anal doar protejat (100 lei extra) în functie de marime 🤏

💎finalizare corporala

💎GFE (FK IN FUNCTIE DE COMPATIBILITATE)

💎masaj de relaxare

💎sex in diferite poztii

💎mici fantezii

💎69

💎CIM/COF (50 lei extra)

 

Tarife:

💎150 lei-1 finalizare/30 min

💎250 lei-2 finalizari/60 min

Ofer servicii de domniare soft/hard doar la ora-350 lei/h.

 

Programari atat telefonic📞 cat si pe whatsapp📱PROGRAMARILE TREBUIE CONFIRMATE CU CEL PUTIN 30 DE MINUTE INAINTE.️  NECONFIRMAREA PROGRAMARII DUCE LA ANULAREA ACESTEIA!!!

 

📌Locația este langa Palas, pe strada George Emil Palade nr.18A

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...