Sari la conținut

Jenifer din Ungaria - 0753 577 619


robert78

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Toate trei sunt ok. Jennifer e super. Nu își schimba atitudinea drăguță după ce pun banii in "seif".  Exact ce promit aia dau. Sunt foarte serioase . Asta seara am de gând să mai trec pe-acolo sa le propun in trei...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Mulțumit de prima mea întâlnire cu Jennifer, astăzi având puțin timp liber am decis sa-i fac o nouă vizită. Am rămas plăcut surprins când am văzut că Jennifer a învățat destul de multe cuvinte în limba română, plus prezentarea serviciilor. Am sunat-o, i-am spus că am mai fost la ea și mi-a zis că îmi trimite mesaj cu nouă adresă. Se pare că s-au mutat la Uta, la unul din blocurile noi construite acolo, le-am spus că nu au ales cea mai ok zonă. Mi-au spus că la libelula nu o să mai funcționeze liftul și că ar fi fost greu pentru clienți să urce până la etajul 10, și aici a fost singurul apartament disponibil. Un plus clar față de locația de la Libelula. Deși zona poate nu este cea mai bine văzută apartamentul este unul de lux, nu se compară cu fosta locație. O problema ar fi pentru cei care nu cunosc foarte bine zona cu parcarea. Locuri sunt, dar dacă parchezi pe calea Aurel Vlaicu în fața barierei pe unde se face accesul în complex este cam mult de mers pe jos și ești în vizorul celor din apartamente. Eu am parcat după această intrare pe prima stradă,  mai exact pe Roșiorilor.  O strada retrasa cu locuri destule de parcare, și ajungi mult mai ușor la apartament. 

Ca și servicii am avut parte de aceeași primire că și prima dată.  Jennifer m-a recunoscut și mi-a spus că se bucura de revedere. Nu am avut prea mult timp la dispoziție așa că am ales doar o finalizare. Așa cum s-a mai spus oferă servicii clasice dar se implica și încearcă să se facă cât mai plăcută. Îmi plăcea inocența ei cu care încerca să-mi spună ce cuvinte a mai învățat în română 🤣

Acțiunea nu o s-o mai detaliez pentru ca am mai făcut-o odată. Dacă doriți ceva până revin fetele mai consacrate eu zic că Jennifer este o alegere destul de bună,  sau cel puțin pentru mine a fost. Salutări și sper că v-am fost de ajutor!!

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator reviewarad
Reputație: 0

 

Ghid de conversație minimală cu terminologia de specialitate
în transcriere fonetică aproximativă în limba română (în paranteză ortografia corectă)

egi menet (egy menet) - 1 număr
ket menet (két menet) - 2 numere
fel ora (fél óra) - jumătate de oră
egi ora (egy óra) - o oră
sazotven (százötven) - 150
ketsazotven (kétszázötven) - 250
haromsaz (haromszáz) - 300
tuș, tușolaș, zuhanyi - duș
ovser (ovszer) - prezervativ
ovser nelkul (ovszer nélkül) - fără prezervativ (oral)
oraliș sex (orális szex) - sex oral
hotvonkilenț (hatvankilenc) - 69
normaliș sex, misionariuș (miszionárius) - sex normal, misionar
lanyi felul (lányi felül) - LOT, lady on top
hatulrol (hátúlról) - căpriță
ATENȚIE! Nu spuneți "Kecike", "kecske" când cereți poziția doggy. 
Deși într-adevăr înseamnă capră în limba maghiară, termenul poate suna jignitor
putând avea sensul de "proastă". Deci spuneți "hatulrol" când solicitați doggy :) 
viz - apă
ruha - haine
kapu - poartă
kapucengo (kapucsengö) - interfon 

Locația este la Ared Imar 
 

Link spre comentariu
La 09.01.2022 la 21:25, ritchie21 a spus:

Mulțumit de prima mea întâlnire cu Jennifer, astăzi având puțin timp liber am decis sa-i fac o nouă vizită. Am rămas plăcut surprins când am văzut că Jennifer a învățat destul de multe cuvinte în limba română, plus prezentarea serviciilor. Am sunat-o, i-am spus că am mai fost la ea și mi-a zis că îmi trimite mesaj cu nouă adresă. Se pare că s-au mutat la Uta, la unul din blocurile noi construite acolo, le-am spus că nu au ales cea mai ok zonă. Mi-au spus că la libelula nu o să mai funcționeze liftul și că ar fi fost greu pentru clienți să urce până la etajul 10, și aici a fost singurul apartament disponibil. Un plus clar față de locația de la Libelula. Deși zona poate nu este cea mai bine văzută apartamentul este unul de lux, nu se compară cu fosta locație. O problema ar fi pentru cei care nu cunosc foarte bine zona cu parcarea. Locuri sunt, dar dacă parchezi pe calea Aurel Vlaicu în fața barierei pe unde se face accesul în complex este cam mult de mers pe jos și ești în vizorul celor din apartamente. Eu am parcat după această intrare pe prima stradă,  mai exact pe Roșiorilor.  O strada retrasa cu locuri destule de parcare, și ajungi mult mai ușor la apartament. 

Ca și servicii am avut parte de aceeași primire că și prima dată.  Jennifer m-a recunoscut și mi-a spus că se bucura de revedere. Nu am avut prea mult timp la dispoziție așa că am ales doar o finalizare. Așa cum s-a mai spus oferă servicii clasice dar se implica și încearcă să se facă cât mai plăcută. Îmi plăcea inocența ei cu care încerca să-mi spună ce cuvinte a mai învățat în română 🤣

Acțiunea nu o s-o mai detaliez pentru ca am mai făcut-o odată. Dacă doriți ceva până revin fetele mai consacrate eu zic că Jennifer este o alegere destul de bună,  sau cel puțin pentru mine a fost. Salutări și sper că v-am fost de ajutor!!

Este singura in locație ?Tarife și servicii ?

Multumesc

Link spre comentariu
Vizitator reviewarad
Reputație: 0
6 hours ago, Titel18 said:

Este singura in locație ?Tarife și servicii ?

Multumesc

OP (ON), 69, NP, diferite pozitii

150 fin/ 250 h

Are o colega blonda. Oferă și Trio

De altele nu știu, mai întreabă colegii care au fost. Locatie: Ared Imar

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 18 minute, reviewarad a spus:

OP (ON), 69, NP, diferite pozitii

150 fin/ 250 h

Are o colega blonda. Oferă și Trio

De altele nu știu, mai întreabă colegii care au fost. Locatie: Ared Imar

Ofera TRIO ! te pot lua cu mine si te platesc translator ? 😂😂😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator reviewarad
Reputație: 0

Mulțumesc colegu' pt. ofertă. Micile neînțelegeri pot da farmec întâlniriii. Dacă exista putina "chimie" limbajul e internațional :)

E ok și la atitudine. Dacă îți vor plăcea sigur o sa te înțelegi cu ele  :)

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 5 ore, JenniferHun a spus:

Újra itt vagyok :) új telefonszámom van, a hírdetésem a publi24 

Ird meg itten es. Arakat es. Talan talalkozunk...

Link spre comentariu
Vizitator ioann04
Reputație: 0
La 08.08.2022 la 5:06, JenniferHun a spus:

Újra itt vagyok :) új telefonszámom van, a hírdetésem a publi24 

Szia.Gyere Temesvárra találkozni velünk!😊🌞💝

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...