Sari la conținut

Roxy pentru prima data in timisoara 0791200354


Postări Recomandate

Vizitat domnisoara miercuri, contact telefonic, raspunde o vace calma si imbietoare, stabilim oferta si programarea si dus am fost.

Locatie in buziasului, intrun bloc de garsoniere, mam cam ferit de locatiile astea , da daca tot am ajuns am zis sa incerc.

Ajuns sus, ma intampinat domnisoara, inalta ,slabuta, dragutica, si lipicioasa, foarte sociabila .

Venit de acasa, cu dusul facut, incepe si ma dezbraca, sarutari pe corp, fk , si on direct din picioare, o supriza placuta care mafacut imediat sa vreau mai mult.

Ne intindem pe pat ,continua cu on ,cu tente de deep, anilingus, dupa care vine peste mine , 69 , unde m-am jucat si eu destul de mult cu pisicuta ei , labiile pronuntate,  fara mirosuri sau gusturi  nelalocul lor. Intrun final pune caciulita, si dai bataie, am intorso si pe fata si pe dos, pana nam mai rezistat, final glorios in ea.

A fost o experienta placuta ,care trebuia impartasita si cu voi, cu o persoana deschisa la pervesiuni , si la care as mai revini.achitat la final 150 pt 40 de min care m-au secatuit de vlaga pt restul zilei.

Locatie 6 , are dus , gel femin, apa de gura, cu prosoapele sta mai prost

Atitudine 10

Aspect 7 e cea din poze, nui zana pt cei ce cauta frumusetea

Igiena 10 nam simtit nici un miros neplacut

On 8-9 

Np 8

Ap nam intrebat

Gfe 9 

Spor la futut si voua!!!!

  • Like 4
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 2 ore, raultiti a spus:

Vizitat domnisoara miercuri, contact telefonic, raspunde o vace calma si imbietoare, stabilim oferta si programarea si dus am fost.

Locatie in buziasului, intrun bloc de garsoniere, mam cam ferit de locatiile astea , da daca tot am ajuns am zis sa incerc.

Ajuns sus, ma intampinat domnisoara, inalta ,slabuta, dragutica, si lipicioasa, foarte sociabila .

Venit de acasa, cu dusul facut, incepe si ma dezbraca, sarutari pe corp, fk , si on direct din picioare, o supriza placuta care mafacut imediat sa vreau mai mult.

Ne intindem pe pat ,continua cu on ,cu tente de deep, anilingus, dupa care vine peste mine , 69 , unde m-am jucat si eu destul de mult cu pisicuta ei , labiile pronuntate,  fara mirosuri sau gusturi  nelalocul lor. Intrun final pune caciulita, si dai bataie, am intorso si pe fata si pe dos, pana nam mai rezistat, final glorios in ea.

A fost o experienta placuta ,care trebuia impartasita si cu voi, cu o persoana deschisa la pervesiuni , si la care as mai revini.achitat la final 150 pt 40 de min care m-au secatuit de vlaga pt restul zilei.

Locatie 6 , are dus , gel femin, apa de gura, cu prosoapele sta mai prost

Atitudine 10

Aspect 7 e cea din poze, nui zana pt cei ce cauta frumusetea

Igiena 10 nam simtit nici un miros neplacut

On 8-9 

Np 8

Ap nam intrebat

Gfe 9 

Spor la futut si voua!!!!

Ms frumoss si te mai astept😍😍😍😍

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

0791200354 

  Ich sprech auch deutch! Halbe stunde mit normal sex mit kondom. Blowjob ohne gummi. Knutchen. Anfasen. 69.lechen. Kosted 150lei! Eine stunde  kosted250lei.! 💋💋💋💋💋

I speak english! Sex normal with kondom. Blowjob without kondom. 69.kisses.!i wait you! 🤩🤩🤩

IMG_20211031_170831.jpg

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, noname25 a spus:

0791200354 

  Ich sprech auch deutch! Halbe stunde mit normal sex mit kondom. Blowjob ohne gummi. Knutchen. Anfasen. 69.lechen. Kosted 150lei! Eine stunde  kosted250lei.! 💋💋💋💋💋

I speak english! Sex normal with kondom. Blowjob without kondom. 69.kisses.!i wait you! 🤩🤩🤩

IMG_20211031_170831.jpg

Eins Zwei Polizei😅

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 9 ore, noname25 a spus:

0791200354 

  Ich sprech auch deutch! Halbe stunde mit normal sex mit kondom. Blowjob ohne gummi. Knutchen. Anfasen. 69.lechen. Kosted 150lei! Eine stunde  kosted250lei.! 💋💋💋💋💋

I speak english! Sex normal with kondom. Blowjob without kondom. 69.kisses.!i wait you! 🤩🤩🤩

IMG_20211031_170831.jpg

Garantat o sa ai mai multi clienti nemți, nu de alta dar noi avem salariile de 3x mai mici dar platim la fel o paine sau o bucata de pizda, nu mi se pare corect!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 10 ore, noname25 a spus:

0791200354 

  Ich sprech auch deutch! Halbe stunde mit normal sex mit kondom. Blowjob ohne gummi. Knutchen. Anfasen. 69.lechen. Kosted 150lei! Eine stunde  kosted250lei.! 💋💋💋💋💋

I speak english! Sex normal with kondom. Blowjob without kondom. 69.kisses.!i wait you! 🤩🤩🤩

IMG_20211031_170831.jpg

Dacă se poate te rog si in japoneza. Mersi! 😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoar
  • Oras:Timisoar
Acum 1 oră, extase a spus:

Garantat o sa ai mai multi clienti nemți, nu de alta dar noi avem salariile de 3x mai mici dar platim la fel o paine sau o bucata de pizda, nu mi se pare corect!!!

Ai perfecta dreptate plus ca fatuca nu e chiar serioasa precum pare astazi ami fac programare ai spun si stabilim de comun acord ca ajung  an 30 min si cand ajung pe Atomului 3 teapa cat casa  stau  vreo 30 min prin zona si telu anchis ,si anca o precizare pretul comunicat de ea a fost de 100 fin cu 200 ora spus de ea nu inventez eu,acum trageti concluzi 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 ore, Sony69 a spus:

Ai perfecta dreptate plus ca fatuca nu e chiar serioasa precum pare astazi ami fac programare ai spun si stabilim de comun acord ca ajung  an 30 min si cand ajung pe Atomului 3 teapa cat casa  stau  vreo 30 min prin zona si telu anchis ,si anca o precizare pretul comunicat de ea a fost de 100 fin cu 200 ora spus de ea nu inventez eu,acum trageti concluzi 

Salut ...este o problema a ei ...asta cu nerespectatul programarilor ...merge pe principiul ...primul.sosit ...primul servit ...ai m am luat de la anuntul in limba germana ....probabil domisoara ii face vreo propunere domnului primar ...😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 6 minute, povestitorul a spus:

Salut ...este o problema a ei ...asta cu nerespectatul programarilor ...merge pe principiul ...primul.sosit ...primul servit ...ai m am luat de la anuntul in limba germana ....probabil domisoara ii face vreo propunere domnului primar ...😂😂

Eu am anunt si pe publi24. Acolo merg pe premisa primul venit primul servit...ce tot aveti mai cu mine!? Ba cu germana ba cu etc. Ma da rautaciosi sunteti! Ma dezamagiti total! Pisica blAnda zgarie rau.. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️Da rai mai puteti fi! Avea dreptate cineva cand a zis ca voi sunteti ciufuti si mofturosi🦊🦊🦊🦊

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...