Sari la conținut

Roxy pentru prima data in timisoara 0791200354


Postări Recomandate

  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
2 hours ago, noname25 said:

Orasul e fain...😜

Așa este, ai dreptate. 

Pe malul Begăi... Nu iegzistă al oraș mai fain! 😜

  • Like 1
Link spre comentariu

Am ajuns si eu la domnisoara ieri...nu o sa detaliez foarte mult doar am zis sa ii mai las o vorba buna ca nu prea are parte din ce vad pe aici si cel putin din partea mea o merita. Deci pe scurt respecta programarea, e curata si are grija la igiena si inainte si dupa actiune, este pro client si chiar incearca sa te faca sa te simti cat poate ea de bine, iar in final pleci relaxat si satisfacut. Ca si minusuri in primul rand e locatia,nu e nimic bun la asta totul e rau (dar a zis ca e prima data aici si nu a stiut unde sa ia plus ca mai are si o pisica), iar legat de ea nu e in topul frumusetilor clar, dar nici atat de jos incat sa nu merite o vizita macar, mai ales pentru amatorii de labii mari si anilingus.

Ca si recomandare pentru ea ar fi sa faca pretul mai corect 100/200 nu 150/250 cum cere pt ca nu ii merita,cel putin nu inca, o recomandare care pentru mine a si aplicat-o (putine am intalnit in cariera care sa accepte si sa inteleaga asa ceva din prima intalnire)

 

  • Like 2
Link spre comentariu
6 hours ago, reresrazvan8 said:

Am ajuns si eu la domnisoara ieri...nu o sa detaliez foarte mult doar am zis sa ii mai las o vorba buna ca nu prea are parte din ce vad pe aici si cel putin din partea mea o merita. Deci pe scurt respecta programarea, e curata si are grija la igiena si inainte si dupa actiune, este pro client si chiar incearca sa te faca sa te simti cat poate ea de bine, iar in final pleci relaxat si satisfacut. Ca si minusuri in primul rand e locatia,nu e nimic bun la asta totul e rau (dar a zis ca e prima data aici si nu a stiut unde sa ia plus ca mai are si o pisica), iar legat de ea nu e in topul frumusetilor clar, dar nici atat de jos incat sa nu merite o vizita macar, mai ales pentru amatorii de labii mari si anilingus.

Ca si recomandare pentru ea ar fi sa faca pretul mai corect 100/200 nu 150/250 cum cere pt ca nu ii merita,cel putin nu inca, o recomandare care pentru mine a si aplicat-o (putine am intalnit in cariera care sa accepte si sa inteleaga asa ceva din prima intalnire)

 

Deci pt unii e 150 pt alții 100 ? 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Nu sunt vreo zana zanelor si nici nu ma intereseaza sa fiu. Dar am rugamintea de a nu se profita de bunul meu simt si de a trage de timp aiurea. 

Am ales pretul de 150deoarece nu imi convine sa fac multe servicii pe bani putini. 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 1 minut, noname25 a spus:

Am ales tarifele de150cu 250deoarece multi au tendinta de a sta mult la o finalizare. Au tendinta de a trage de timp. Nu imi convine sa stau40minute pe 100lei. 

Dar pe mine de ce m-ai lăsat sa aștept după ce ne-am înțeles ca ne vedem în jumătate de oră? Am ajuns exact la timp și nu mi-ai mai răspuns... acum îmi ești datoare 😘😉. Când reprogramăm?

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 12 minute, niku731 a spus:

Dar pe mine de ce m-ai lăsat sa aștept după ce ne-am înțeles ca ne vedem în jumătate de oră? Am ajuns exact la timp și nu mi-ai mai răspuns... acum îmi ești datoare 😘😉. Când reprogramăm?

Buna imi pare rau pt asta. Hmm pai cand vrei tu. Ma recompensez

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...