Sari la conținut

Roxy pentru prima data in timisoara 0791200354


Postări Recomandate

31 minutes ago, noname25 said:

Am ales tarifele de150cu 250deoarece multi au tendinta de a sta mult la o finalizare. Au tendinta de a trage de timp. Nu imi convine sa stau40minute pe 100lei. 

Da și 150 Ron pe 10 min ....crezi că e corect ?  Ce legătură are ce tendinte au unii ...așa și la 150 Ron pot avea tendința să stea 3 ore 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 4 minute, noname25 a spus:

Mai dar ai cv cu mine!poate mi-a fost rau si m_am odihnit! 

Puteai să spui la telefon asta. Puteai să scrii mai sus... când am vorbit cu tine și am stabilit sa ne vedem în jumătate de oră,  erai bine dispusă.... draga mea,  pe aici prin Banat se vorbește deschis:" nu pot, a intervenit ceva,...scuze... " dar sa nu mai răspunzi la telefon e ceva de prost gust. Mai mult,  ai promis ca te vei revanșa. Te-am sunat ca să stabilim o alta întâlnire la o alta oră sau alta zi... 

Dacă vrei respect, nu uita sa respecți și tu, la rândul tău 

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 9 minute, niku731 a spus:

Chiar mi-au plăcut mult pozele tale și serviciile și as fi vrut sa te vizitez iar dacă îmi urmărești recenziile pe unde am mai fost,  ai vedea ce client sunt...

Acum 15 minute, niku731 a spus:

Puteai să spui la telefon asta. Puteai să scrii mai sus... când am vorbit cu tine și am stabilit sa ne vedem în jumătate de oră,  erai bine dispusă.... draga mea,  pe aici prin Banat se vorbește deschis:" nu pot, a intervenit ceva,...scuze... " dar sa nu mai răspunzi la telefon e ceva de prost gust. Mai mult,  ai promis ca te vei revanșa. Te-am sunat ca să stabilim o alta întâlnire la o alta oră sau alta zi... 

Dacă vrei respect, nu uita sa respecți și tu, la rândul tău 

Stiu ai dreptate. Dar chiar m-am odihnit. De la ora 5si cv nu am mai raspuns la telefon. Nu cred ca era ok sa raspund si sa fiu morocanoasa sau nervoasa. 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 17 minute, niku731 a spus:

Puteai să spui la telefon asta. Puteai să scrii mai sus... când am vorbit cu tine și am stabilit sa ne vedem în jumătate de oră,  erai bine dispusă.... draga mea,  pe aici prin Banat se vorbește deschis:" nu pot, a intervenit ceva,...scuze... " dar sa nu mai răspunzi la telefon e ceva de prost gust. Mai mult,  ai promis ca te vei revanșa. Te-am sunat ca să stabilim o alta întâlnire la o alta oră sau alta zi... 

Dacă vrei respect, nu uita sa respecți și tu, la rândul tău 

Dar tot are ceva colegu cu mine 🙅

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Chiar acum, noname25 a spus:

 

Nu este cazul sa minți. Înțeleg că viața ta privată îți aparține și nu trebuie sa îți justifici anularea întâlnirii. Ideea este că dacă ai stabilit "peste jumătate de oră ", spui:"scuze, a intervenit ceva, nu se mai poate decât...Maine,poimâine...etc" .Lasă că nu te-a lovit somnul brusc și deodată...nu suntem numai fraieri pe aici 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 3 minute, logann111 a spus:

Niku731 nu inteleg eu sau tu chiar te rogi pe bani tai sa mergi sa o futi si ea nu vrea? 

Ești un mare bou dacă faci asta. 

Ne faci de râs 😂😂😂

Cam ai dreptate, sincer! Ești primul care ma face "bou" si nu ma pot supăra... Mie chiar mi-a plăcut tipa... 

Pentru asta, dacă o mai găsesc, voi merge la Flory...🍻

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 3 minute, niku731 a spus:

Cam ai dreptate, sincer! Ești primul care ma face "bou" si nu ma pot supăra... Mie chiar mi-a plăcut tipa... 

Pentru asta, dacă o mai găsesc, voi merge la Flory...🍻

Daca nu vrei sa intelegi este problema ta! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 31 minute, niku731 a spus:

Dacă te referi la colegul tău, era cuminte la acea oră. Statea cuminte în loganul de MH😁

In primul rand... Eu nu am logan am alta masina si nu de mh ci de dolj. Si uite asa se creeaza confuzii

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 32 minute, niku731 a spus:

Dacă te referi la colegul tău, era cuminte la acea oră. Statea cuminte în loganul de MH😁

Este masina vecinilor eu nu am nr de mehedinti ci de dolj si nu am logan ci altceva dar nu trebuie sa dau explicatii nimanui. Si sa iti mai zic ceva! Aici vecinii stau mai mereu in masina fie zi fie seara. Urasc cand se creeaza confuzii aiurea. Numai taranii au logan sa stii si tu! Smecherii au porche cayenne si bmw! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 1 minut, noname25 a spus:

Este masina vecinilor eu nu am nr de mehedinti ci de dolj si nu am logan ci altceva dar nu trebuie sa dau explicatii nimanui. Si sa iti mai zic ceva! Aici vecinii stau mai mereu in masina fie zi fie seara. Urasc cand se creeaza confuzii aiurea. Numai taranii au logan sa stii si tu! Smecherii au porche cayenne si bmw! 

Vaaaaaiiii ce te-ai mai supărat că îți făcui vecinul "coleg"...🤣🤣🤣

Totuși am aflat (aflai) și eu, țăranul de mine,  ce mașini au șmecherii adevărați (care veniră pe la noi, sărakii)...🤣🤣🤣🤣.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 5 minute, noname25 a spus:

Ti se pare tie asta a fi logan!? Eu zic sa te mai gandesti! 

IMG_20211217_223802.jpg

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Ești cea mai tare!!!! Sa înțeleg ca te-ai enervat și ai coborât repede jos sa îți faci o poză în mașină??????🤣🤣🤣🤣🤣

Offfffff,  ce copilă esti...

Auzi, nu este cazul sa demonstrezi nimic la nimeni. Mai mult, minciunile astea nu prea țin pe aici și nu faci decât sa îți scazi popularitatea. În final,  TU ai greșit și ai greșit în mod repetat, cel puțin în fața mea.

Ți-am dat ocazia să repari elegant greșeala și ai încercat sa o întorci ca și cum eu as fi cel vinovat... 

Îți spun prietenește că dacă ai venit aici sa faci niște bani, ai loc mult. Mai mult, din pozele alea pari o femeie chiar frumușică și cu servicii bune. Dacă ai avea și un comportament frumos,  ai face și bani și ai câștiga și respectul multora. Nu uita un aspect: niciodată nu știi cine îți trece pragul! Pragul tău va fi trecut de mulți. Nu știi niciodată când un "fraier" îți poate transforma viața în totalitate (în bine sau în rău). Dacă vei avea un comportament frumos, poți avea de câștigat... dacă nu... tu știi. 

În rest,  ce să-ți spun?...Bafta!

 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Ahhhh...am uitat... Să știi că pe la noi, prin Banat, "benveurile" le găsești mai mult pe la cocalari, melteni, țărani de Mall, ...noi nu cu mașinile ieșim în evidență. Avem alte chestii cu care ne simțim bine 😘

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...