Sari la conținut

Roxy pentru prima data in timisoara 0791200354


Postări Recomandate

  • Telefon: 0790257954
  • Oras:timisoara
  • Telefon: 0790257954
  • Oras:timisoara

Am sunat  acesta fatauca ,stabilit că în 30 min ajung și o sun din fata blocului. nașpa că numai răspunde, am ajuns in 25 de minute, nu am întârziat. Nasol este că am venit cu taxiul pe o așa vreme să stai 20 min afara pe ploaie nu este tocmai plăcut.Am sunat ,trimis mesaj dar fără răspuns ci doar respins.pentru mine ,specific acest lucru ,este de evitat. Nu știu care sunt calitățile acestei fete dar văd că respect nu.

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 2 ore, planner a spus:

Am sunat  acesta fatauca ,stabilit că în 30 min ajung și o sun din fata blocului. nașpa că numai răspunde, am ajuns in 25 de minute, nu am întârziat. Nasol este că am venit cu taxiul pe o așa vreme să stai 20 min afara pe ploaie nu este tocmai plăcut.Am sunat ,trimis mesaj dar fără răspuns ci doar respins.pentru mine ,specific acest lucru ,este de evitat. Nu știu care sunt calitățile acestei fete dar văd că respect nu.

Daca nu specificati ca sunteti de pe forum. Asa se intampla. Pe publi toti zic ca vin 

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 41 minute, alexutz88 a spus:

Aproximativ, ca as vrea sa trec pe la tine cel tarziu pana in ora 18:00

Depinde la ce ora adorm.. Astazi am inceput la ora18jumate. Ieri la ora13 nu prea stiu exact.. Dar te rog sa imi trimiti mesaj ca esti de pe forum si daca incep devrm vad mesajul si te contactez inapoi

  • Minus 1
Link spre comentariu

sa fie pardon ca ma bag si eu!

roxy!.. esti interesanta..chiar starnesti interesul de a fii intalnita.. totusi gresesti dupa parerea mea undeva. chiar daca exista neseriozitate in randul multora 'de pe publi'..si tepele sunt ceva normal, nu vad cu ce schimba situatia, daca cineva e de pe forum sau nu.. teapa poti primi de la un  (asazis*) user colorat..

ma rog! tu esti primarita la tine  'acasa'..mie imi pare rau de baiatul ce a asteptat in ploaie..😐😔...

succes si numai bine !🌹

  • Like 2
Link spre comentariu
5 minutes ago, _sahy_ said:

sa fie pardon ca ma bag si eu!

roxy!.. esti interesanta..chiar starnesti interesul de a fii intalnita.. totusi gresesti dupa parerea mea undeva. chiar daca exista neseriozitate in randul multora 'de pe publi'..si tepele sunt ceva normal, nu vad cu ce schimba situatia, daca cineva e de pe forum sau nu.. teapa poti primi de la un  (asazis*) user colorat..

ma rog! tu esti primarita la tine  'acasa'..mie imi pare rau de baiatul ce a asteptat in ploaie..😐😔...

succes si numai bine !🌹

Pai daca ti s-a facut asa mila trebuia sa-l chemi la tine ! Lasa sa mai stea si in ploaie , ca nu sta pentru mancare sa ne fie mila !   :) Am exagerat un pic , dar nu mult !

  • Haha 1
Link spre comentariu

Chiar acum, avest121212 a spus:

Pai daca ti s-a facut asa mila trebuia sa-l chemi la tine ! Lasa sa mai stea si in ploaie , ca nu sta pentru mancare sa ne fie mila !   :) Am exagerat un pic , dar nu mult !

haha! am spus 'imi pare rau de el'.. nu 'mila'.. e o diferenta!.. cum la fel vad ca e o diferenta intre a intelege unele aspecte ale programarilor unor fete..

cand veti ajunge in situatii gen, o sa fie "diferente" si in postarile voastre...

nu am exagerat cu nimic! seara frumoasa all!✌

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...