Sari la conținut

Roxy pentru prima data in timisoara 0791200354


Postări Recomandate

1 minute ago, _sahy_ said:

haha! am spus 'imi pare rau de el'.. nu 'mila'.. e o diferenta!.. cum la fel vad ca e o diferenta intre a intelege unele aspecte ale programarilor unor fete..

cand veti ajunge in situatii gen, o sa fie "diferente" si in postarile voastre...

nu am exagerat cu nimic! seara frumoasa all!✌

Ai si tu dreaptate ....dar are si ea dreptul sa fie cum vrea ea ....cui ii convine vine cui nu , nu vine . Nu e obligata sa fie cum vrei tu . Poti sa-ti manifesti nemultumirea prin a nu merge la ea daca te deranjeaza . Seara frumoasa !

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Acum 1 minut, avest121212 a spus:

Ai si tu dreaptate ....dar are si ea dreptul sa fie cum vrea ea ....cui ii convine vine cui nu , nu vine . Nu e obligata sa fie cum vrei tu . Poti sa-ti manifesti nemultumirea prin a nu merge la ea daca te deranjeaza . Seara frumoasa !

 

nu a fost o nemultumire la adresa ei.. a fost o parere...pe care i-am adresat-o EI!   sau e un forum doar de elogieri cumva?

 

 

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 44 minute, avest121212 a spus:

......Lasa sa mai stea si in ploaie , ca nu sta pentru mancare sa ne fie mila ! 

Sper sa ajungi în situația asta, și apoi sa-ti amintești cuvintele tale. Si normal , nu vad motivul, sa vi sa te plangi pe aici, de neseriozitatea respectivei.

Nu era vorba de mila, doar de respectarea programările.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoar
  • Oras:Timisoar
Acum 19 minute, Zarko87 a spus:

As veni da ciocnesc un pahar cu tine.. dar nu pot.. ohhh.. La Multi Ani si ganduri bune, multa sănătate!

Mai sarbule as ciocni si eu un pahar cu ea, ce zici hai dupa revelion sa mergem si ciocnim ampreuna sarbeste🥂😜😜😜, La multi ani !

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 17 minute, Sony69 a spus:

Mai sarbule as ciocni si eu un pahar cu ea, ce zici hai dupa revelion sa mergem si ciocnim ampreuna sarbeste🥂😜😜😜, La multi ani !

Eu ma bag la o ciocneala sau ciocaneala .. trebe sa vrea si Roxy! :)) 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...