Sari la conținut

Roxy pentru prima data in timisoara 0791200354


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Stii videoul ala cel mai sincer betiv ? Rand cu lacrimi ... de unde atata sinceritate scrisa alb pe negru .... gyrl de unde ai picat de pe ce coclauri vi din ce sat din  ce comuna  ???? Wtf nai preteni pretene ...??? Cum sa scrii asa ceva pe forum rade lumea si cu curu de tine . Revino-ti pr pamant !

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 2 minute, AdRDS a spus:

Stii videoul ala cel mai sincer betiv ? Rand cu lacrimi ... de unde atata sinceritate scrisa alb pe negru .... gyrl de unde ai picat de pe ce coclauri vi din ce sat din  ce comuna  ???? Wtf nai preteni pretene ...??? Cum sa scrii asa ceva pe forum rade lumea si cu curu de tine . Revino-ti pr pamant !

Ai gresit sectiunea?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 18 ore, AdRDS a spus:

Stii videoul ala cel mai sincer betiv ? Rand cu lacrimi ... de unde atata sinceritate scrisa alb pe negru .... gyrl de unde ai picat de pe ce coclauri vi din ce sat din  ce comuna  ???? Wtf nai preteni pretene ...??? Cum sa scrii asa ceva pe forum rade lumea si cu curu de tine . Revino-ti pr pamant !

Ce boschetar ești Man,la cate  fete dai niste comentarii fara rost,labarule care ești.semnat ultra1995 Timisoara

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Am vizitat zilele astea domnisoara din topic și pot spune ca am rămas plăcut surprins de atitudinea ei. M-a directionat către locație,inițial am fost sceptic, zona nu este de lux și nici locatia în cauza,dar nu sunt agent imobiliar. Sunat,făcut programare, pe drum mi-a dat mesaj sa ma întrebe dacă mai vin, ulterior m-a directionat din telefon către punctul ei de lucru.

Ajuns în locație ma cer la dus, ea vine sa-mi tina companie(împreună cu pisica) după care ma așez în pat și începe sa ma sărute pe corp pana coboară și începe ON cu atenție și la zonele adiacente, fara sa folosească mâinile 😀. În timpul acesta ma întreabă dacă nu vreau sa incercam 69, aprob și continuam acțiunea timp în care și ea se umezește natural. Trecem la normal, se oferă sa-mi monteze prezerv ,după care se pune capra și ma roagă sa-i arat ce pot :)) o întreb dacă nu vrea și misionar,deși m-a rugat sa mai continuam așa, priveliștea era destul de buna și ma temeam ca închei mult prea repede, dar n-a continuat mult și s-a adeverit:))

Am mai purtat o scurta discuție după care m-am dus din nou la duș, la final m-a întrebat cum a fost cu ea, nu mai știu ce am bolborosit dar trebuia sa ii spun ca nu am o părere clara și trebuie sa mai incercam o data ca să ii raspund.

DTD în jur de 30 min

Tarif 100 ron

 

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 14 minute, socru01 a spus:

Am vizitat zilele astea domnisoara din topic și pot spune ca am rămas plăcut surprins de atitudinea ei. M-a directionat către locație,inițial am fost sceptic, zona nu este de lux și nici locatia în cauza,dar nu sunt agent imobiliar. Sunat,făcut programare, pe drum mi-a dat mesaj sa ma întrebe dacă mai vin, ulterior m-a directionat din telefon către punctul ei de lucru.

Ajuns în locație ma cer la dus, ea vine sa-mi tina companie(împreună cu pisica) după care ma așez în pat și începe sa ma sărute pe corp pana coboară și începe ON cu atenție și la zonele adiacente, fara sa folosească mâinile 😀. În timpul acesta ma întreabă dacă nu vreau sa incercam 69, aprob și continuam acțiunea timp în care și ea se umezește natural. Trecem la normal, se oferă sa-mi monteze prezerv ,după care se pune capra și ma roagă sa-i arat ce pot :)) o întreb dacă nu vrea și misionar,deși m-a rugat sa mai continuam așa, priveliștea era destul de buna și ma temeam ca închei mult prea repede, dar n-a continuat mult și s-a adeverit:))

Am mai purtat o scurta discuție după care m-am dus din nou la duș, la final m-a întrebat cum a fost cu ea, nu mai știu ce am bolborosit dar trebuia sa ii spun ca nu am o părere clara și trebuie sa mai incercam o data ca să ii raspund.

DTD în jur de 30 min

Tarif 100 ron

 

Trebuia tu ...sa amintesti de pisica ...acum imi este dor de ea ... @noname25 poti sa ii faci o poza si sa o postezi ...sa vad cat a crescut .

  • Haha 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 39 minute, povestitorul a spus:

Trebuia tu ...sa amintesti de pisica ...acum imi este dor de ea ... @noname25 poti sa ii faci o poza si sa o postezi ...sa vad cat a crescut .

Pfuai ce m-a speriat de cateva ori pisica pe mine

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

In urma cu puțin timp am vizitat și eu aceasta fata.E o fata super de treabă ,ai ce discuta cu ea,încearcă să se facă plăcută și reușește.Am stat doar o finalizare,a început cu sărutări pe corp,apoi a trecut la on fără mâini,am făcut și 69.Dupa ce am terminat mă șters cu șervețelul și mă invitat la dus.O recomand pt simplitatea și pt felul cum încearcă să te facă să te simți bine.Nu mă grăbit deloc am stat cam 25 de min,mă rugat sa ii fac și un masaj după ce am terminat.Apartament nu de lux dar fata la servicii e super.Decartat 100 de lei.De revenit DA.

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
La 10.01.2022 la 18:46, noname25 a spus:

Dispo programari. 

Nu m-ai folosesc wathapp. Doar apel sau mesaj.. Dispo pana la ora24.. 

Acest nr este doar pentru forum prin urmare nu mai este riscul de a nu onora o programare 

La cat incepi programul? Si care e numărul de telefon pe care putem comunica si elimina riscul de a veni pe degeaba pana acolo?! 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 16 minute, Zarko87 a spus:

La cat incepi programul? Si care e numărul de telefon pe care putem comunica si elimina riscul de a veni pe degeaba pana acolo?! 

 

La 07.01.2022 la 16:11, noname25 a spus:

Dispo. 

Incepand de astazi puteti face programari pe WhatsApp 0791200354

Baftă!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 5 ore, Zarko87 a spus:

La cat incepi programul? Si care e numărul de telefon pe care putem comunica si elimina riscul de a veni pe degeaba pana acolo?! 

Eu incep dupa ora17de obicei... Nu mai este riscul de a veni degeaba pt ca acum am alt nr pt publi24 si scriu in agenda programarile

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 ore, noname25 a spus:

Eu incep dupa ora17de obicei... Nu mai este riscul de a veni degeaba pt ca acum am alt nr pt publi24 si scriu in agenda programarile

Pai pana in ora 17 ce faci, mângâi pisicu?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...