Sari la conținut

Roxy pentru prima data in timisoara 0791200354


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 19 ore, noname25 a spus:

🥰 🥰 🥰Profitati cat mai apucati... 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰Nu stiu daca mai stau mult timp pe la voi 🥰🥰🥰🥰🥰

Fantezia pe care o mai am cu tine este să te am 1-2 ore la mine acasă, în patul meu 😍😍😍😍😍😍😍

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 26 minute, niku731 a spus:

Fantezia pe care o mai am cu tine este să te am 1-2 ore la mine acasă, în patul meu 😍😍😍😍😍😍😍

Pai și ce sau cine te oprește să o îndeplinești? Faci o oferta generoasa și ai rezolvat problema.😜😂

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator PROFESORINCU
Reputație: 0

 

 După o perioadă de timp de când nu am mai fost la Roxy , ieri am luat legătura cu ea pe nr de mai sus  și am stabilit o întâlnire. M-am prezentat la ora stabilită la ea la ușă,îmi deschide, îmbrățișări de bun venit mici tachinarii din partea ei, întrebat dacă doresc la duș, apoi trecut la treabă.  LOCAȚIA: 7 curată, la baie tot ce trebuie. ON: 8,5: este atentă peste tot cu schimbări de ritm, aruncări de priviri plăcute.  NP:9 a fost ce trebuie cu îmbrățișări, pupicii. ATITUDINE:9,5 o companie plăcută,  vorbăreață, zâmbitoare. IGIENA: 10 curată, miros plăcut, piele fină. ASPECT:9 este frumușică, micuța de înălțime, sânii frumoși plăcuți la atingere. Cadoul a fost 150 pentru o fin , eu am sa mai revin cu drag. Era sa uit nota 9 pentru Roxy 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 5 ore, PROFESORINCU a spus:

 

 După o perioadă de timp de când nu am mai fost la Roxy , ieri am luat legătura cu ea pe nr de mai sus  și am stabilit o întâlnire. M-am prezentat la ora stabilită la ea la ușă,îmi deschide, îmbrățișări de bun venit mici tachinarii din partea ei, întrebat dacă doresc la duș, apoi trecut la treabă.  LOCAȚIA: 7 curată, la baie tot ce trebuie. ON: 8,5: este atentă peste tot cu schimbări de ritm, aruncări de priviri plăcute.  NP:9 a fost ce trebuie cu îmbrățișări, pupicii. ATITUDINE:9,5 o companie plăcută,  vorbăreață, zâmbitoare. IGIENA: 10 curată, miros plăcut, piele fină. ASPECT:9 este frumușică, micuța de înălțime, sânii frumoși plăcuți la atingere. Cadoul a fost 150 pentru o fin , eu am sa mai revin cu drag. Era sa uit nota 9 pentru Roxy 

 

 

Te mai astept🥰🥰🙏🙏🙋‍♀️🙋‍♀️

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 8 ore, noname25 a spus:

Daca nu ar fi oltenii atat de aiurea aw veni si maine... Dar desi sunt jumate olteanca jumate ardeleanca oltenii ma obosesc psihic... 

Bine ca te ai mutat la Banat ...aici nici urma de ei 😂😂😂...poate doar ...daca treci granita ...in Ungaria ...o sa gasesti ...unul , doi 😉😉😉

  • Haha 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 51 minute, povestitorul a spus:

Bine ca te ai mutat la Banat ...aici nici urma de ei 😂😂😂...poate doar ...daca treci granita ...in Ungaria ...o sa gasesti ...unul , doi 😉😉😉

Mno. Nu m-am mutat de tot. Oltenii vorbescmult si prost. Sunt rai.. Aroganti. Dar nici cu banatenii nu mii rusine.. Sunt rasiști. Si are grija sa imi aminteasca cate un taximetrist banatean cat de rai Sunt oltenii 🤣🤣🤣da. Da.. Am mers undeva cu taxi si tot drumul se plangea de olteni ca nu ii suporta, 🤣🤣🤣

 

 

  • Like 1
  • Haha 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 5 minute, noname25 a spus:

Mno. Nu m-am mutat de tot. Oltenii vorbescmult si prost. Sunt rai.. Aroganti. Dar nici cu banatenii nu mii rusine.. Sunt rasiști. Si are grija sa imi aminteasca cate un taximetrist banatean cat de rai Sunt oltenii 🤣🤣🤣da. Da.. Am mers undeva cu taxi si tot drumul se plangea de olteni ca nu ii suporta, 🤣🤣🤣

 

 

Iti dau un pont ...am auzit ca eschimosii sunt cei mai de treaba ...drum.bun 😉😉😊

  • Haha 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 11 minute, noname25 a spus:

Mno. Nu m-am mutat de tot. Oltenii vorbescmult si prost. Sunt rai.. Aroganti. Dar nici cu banatenii nu mii rusine.. Sunt rasiști. Si are grija sa imi aminteasca cate un taximetrist banatean cat de rai Sunt oltenii 🤣🤣🤣da. Da.. Am mers undeva cu taxi si tot drumul se plangea de olteni ca nu ii suporta, 🤣🤣🤣

 

 

Cred ca era bine sa spui unii olteni, unii bănățeni. Nu poti generaliza.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:service
  • Oras:service
Acum 3 ore, noname25 a spus:

Mno. Nu m-am mutat de tot. Oltenii vorbescmult si prost. Sunt rai.. Aroganti. Dar nici cu banatenii nu mii rusine.. Sunt rasiști. Si are grija sa imi aminteasca cate un taximetrist banatean cat de rai Sunt oltenii 🤣🤣🤣da. Da.. Am mers undeva cu taxi si tot drumul se plangea de olteni ca nu ii suporta, 🤣🤣🤣

 

 

Are dreptate, asa-s oltencele, rele de gura......da-le-n plm. 🤣

Sper ca stii de gluma. 😛

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...