Sari la conținut

Roxy pentru prima data in timisoara 0791200354


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 1 oră, lord of dreams a spus:

Salutare,nu cred ca e cazul sa ii umpluți topicul ei cu discutii despre alte fete, si comentarii răutăcioase ca ar fi gravidă,daca sunteti curiosi faceti o vizită si convingetiva,eu azi am revenit cu drag la Roxy ,programare de dimi in jurul prânzului cand s a putut, am asteptat ca ajunsesem mai devreme pana ea m a sunat, ca avea alta programare,pot spune ca ajuns in camera am facut un dus , pana ea si a aranjat unghiile,ca tot nu are timp , i am facut  niste fotografii apoi actiunea a decurs cu un oral n protejat atent si la zonele adiacente , 69 aici pot spune ca era proaspăt spălată si iti era drag sa o in anti cu limba,apoi normal protejat ,mai multe pozitii, corelate cu tare si încet, pe urma finalizare cum de un mare fel,am facut un dus, baia e dotată cu apa de gura ,geluri de dus , prosop curat, depărtat 100 lei finalizarea,merita fiecare leu de la mine e Recomand! Si va sfătuiesc purtativa frumos ca si ea se poartă la fel,nu o mai bacajiti cu intrebari de astea care nu isi au rostu si e păcat sa plece daca tot asa continuati, te am pupat Roxy si sper sa ne revedem ,si vouă  numa bine !

Pup

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am ajuns la Roxy intr-o seara cand nu gaseam ceva bun de futut. 
Nu a raspuns la telefon si i-am trimis un sms deoarece nu are whatsapp.
Mi-a raspuns la mesaj in cateva minute si apoi am sunat-o pentru a stabili detaliile intalnirii.
Zona in care presteaza e cam marginasa, si am ajuns pe la 10 seara...destul de dubios pe acolo, str Atomului.

Dupa ce am ajuns, am sunat-o si ma ghidat la etajul superior al unui bloc.
De cum am intrat, mi-a multumit ca i-am dat mesaj si ca am venit, m-a luat in primire ca si cum voia sa se marite cu mine. Pare putin exagerata, ca sa nu zic ca e usor dusa cu pluta.
Incearca sa se faca placuta dar o ia pe aratura.
Locatia inghesuita si cam mizera, noroc ca facusem baie la hotel, inainte de a pleca spre ea. De aceea nu am vrut sa merg la baie, arata cam...murdar.
Ceva probleme cu lumina pe holul care e si bucatarie.
In camera de lucru la fel e o canapea extensibila peste care e pusa o saltea, iar peste saltea un cearsaf neschimbat de ceva vreme
Fata arata binisor, inalta, cam lata in solduri, slabuta si cu sanii lasati, dar a zis ca are un copil marisor.
Mi-a cerut un 69, desi nu prea fac, am zis sa nu ii stric placerea. Are chef de pula si vrea sa dai tare in ea.
A inceput cu un oral bun, o baga destul de adanc, desi nu e deep.
La normal protejat, se vede ca ii place, se implica, vrea sa o futi tare, trage de tine, geme, cam exagerat dar nu conteaza, nu e tocmai stramta, de apreciat ca se implica si te trage in ea. 

Note:

Locatie 5. I-am recomandat sa o schmbe, dar ea e multumita ca plateste putin si nu e in regim hotelier. Macar sa faca curatenie ca lumea.
Aspect: 8. E inalta, sanii sunt mari dar cam lasati, e slim, cam lata in solduri. Draguta la fata, lipicioasa, pupacioasa, dar a cam evitat, dat fiind contextul locatiei...
Actiune:
Oral NP: 8. Cu tentative de anilingus, lins pe oua, incercari de deep, se vede ca ii place
Normal P: 8. Bun, cu contre, te roaga sa dai mai tare, mai mult, vrea adanc, mai multe pozitii, pacat ca patul e naspa.
Anal a zis ca nu face, desi fundul ala e clar penetrat. Cred ca ar face bani daca ar pune fundul la bataie.

Ii recomand sa schimbe locatia si sa fie mai temperata ca si atitudine. 
Vorbeste mult si pare ca o ia pe aratura.

Am finalizat in prezervativ (am uitat ca face finalizare orala) si am plecat mancand pamantul.
Experienta in sine nu e una rea, dar locatia e naspa.

Bafta si ciocane tari!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 14 minute, juseppe05 a spus:

Am ajuns la Roxy intr-o seara cand nu gaseam ceva bun de futut. 
Nu a raspuns la telefon si i-am trimis un sms deoarece nu are whatsapp.
Mi-a raspuns la mesaj in cateva minute si apoi am sunat-o pentru a stabili detaliile intalnirii.
Zona in care presteaza e cam marginasa, si am ajuns pe la 10 seara...destul de dubios pe acolo, str Atomului.

Dupa ce am ajuns, am sunat-o si ma ghidat la etajul superior al unui bloc.
De cum am intrat, mi-a multumit ca i-am dat mesaj si ca am venit, m-a luat in primire ca si cum voia sa se marite cu mine. Pare putin exagerata, ca sa nu zic ca e usor dusa cu pluta.
Incearca sa se faca placuta dar o ia pe aratura.
Locatia inghesuita si cam mizera, noroc ca facusem baie la hotel, inainte de a pleca spre ea. De aceea nu am vrut sa merg la baie, arata cam...murdar.
Ceva probleme cu lumina pe holul care e si bucatarie.
In camera de lucru la fel e o canapea extensibila peste care e pusa o saltea, iar peste saltea un cearsaf neschimbat de ceva vreme
Fata arata binisor, inalta, cam lata in solduri, slabuta si cu sanii lasati, dar a zis ca are un copil marisor.
Mi-a cerut un 69, desi nu prea fac, am zis sa nu ii stric placerea. Are chef de pula si vrea sa dai tare in ea.
A inceput cu un oral bun, o baga destul de adanc, desi nu e deep.
La normal protejat, se vede ca ii place, se implica, vrea sa o futi tare, trage de tine, geme, cam exagerat dar nu conteaza, nu e tocmai stramta, de apreciat ca se implica si te trage in ea. 

Note:

Locatie 5. I-am recomandat sa o schmbe, dar ea e multumita ca plateste putin si nu e in regim hotelier. Macar sa faca curatenie ca lumea.
Aspect: 8. E inalta, sanii sunt mari dar cam lasati, e slim, cam lata in solduri. Draguta la fata, lipicioasa, pupacioasa, dar a cam evitat, dat fiind contextul locatiei...
Actiune:
Oral NP: 8. Cu tentative de anilingus, lins pe oua, incercari de deep, se vede ca ii place
Normal P: 8. Bun, cu contre, te roaga sa dai mai tare, mai mult, vrea adanc, mai multe pozitii, pacat ca patul e naspa.
Anal a zis ca nu face, desi fundul ala e clar penetrat. Cred ca ar face bani daca ar pune fundul la bataie.

Ii recomand sa schimbe locatia si sa fie mai temperata ca si atitudine. 
Vorbeste mult si pare ca o ia pe aratura.

Am finalizat in prezervativ (am uitat ca face finalizare orala) si am plecat mancand pamantul.
Experienta in sine nu e una rea, dar locatia e naspa.

Bafta si ciocane tari!

Calea Buziasului, nu mai e locația aia ...PERICULOASA.. sa zic asa. Am copilarit pe acolo, au dispărut demult pericolele.. au ramas doar cladirile si aspectul neingrijit al cartierului.. oamenii is ok.. Pentru cei ca mine, care am avut contact zilnic si cunoastem.. e o zona linistita si ok.. față de alte zone! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 4 ore, juseppe05 a spus:

Am ajuns la Roxy intr-o seara cand nu gaseam ceva bun de futut. 
Nu a raspuns la telefon si i-am trimis un sms deoarece nu are whatsapp.
Mi-a raspuns la mesaj in cateva minute si apoi am sunat-o pentru a stabili detaliile intalnirii.
Zona in care presteaza e cam marginasa, si am ajuns pe la 10 seara...destul de dubios pe acolo, str Atomului.

Dupa ce am ajuns, am sunat-o si ma ghidat la etajul superior al unui bloc.
De cum am intrat, mi-a multumit ca i-am dat mesaj si ca am venit, m-a luat in primire ca si cum voia sa se marite cu mine. Pare putin exagerata, ca sa nu zic ca e usor dusa cu pluta.
Incearca sa se faca placuta dar o ia pe aratura.
Locatia inghesuita si cam mizera, noroc ca facusem baie la hotel, inainte de a pleca spre ea. De aceea nu am vrut sa merg la baie, arata cam...murdar.
Ceva probleme cu lumina pe holul care e si bucatarie.
In camera de lucru la fel e o canapea extensibila peste care e pusa o saltea, iar peste saltea un cearsaf neschimbat de ceva vreme
Fata arata binisor, inalta, cam lata in solduri, slabuta si cu sanii lasati, dar a zis ca are un copil marisor.
Mi-a cerut un 69, desi nu prea fac, am zis sa nu ii stric placerea. Are chef de pula si vrea sa dai tare in ea.
A inceput cu un oral bun, o baga destul de adanc, desi nu e deep.
La normal protejat, se vede ca ii place, se implica, vrea sa o futi tare, trage de tine, geme, cam exagerat dar nu conteaza, nu e tocmai stramta, de apreciat ca se implica si te trage in ea. 

Note:

Locatie 5. I-am recomandat sa o schmbe, dar ea e multumita ca plateste putin si nu e in regim hotelier. Macar sa faca curatenie ca lumea.
Aspect: 8. E inalta, sanii sunt mari dar cam lasati, e slim, cam lata in solduri. Draguta la fata, lipicioasa, pupacioasa, dar a cam evitat, dat fiind contextul locatiei...
Actiune:
Oral NP: 8. Cu tentative de anilingus, lins pe oua, incercari de deep, se vede ca ii place
Normal P: 8. Bun, cu contre, te roaga sa dai mai tare, mai mult, vrea adanc, mai multe pozitii, pacat ca patul e naspa.
Anal a zis ca nu face, desi fundul ala e clar penetrat. Cred ca ar face bani daca ar pune fundul la bataie.

Ii recomand sa schimbe locatia si sa fie mai temperata ca si atitudine. 
Vorbeste mult si pare ca o ia pe aratura.

Am finalizat in prezervativ (am uitat ca face finalizare orala) si am plecat mancand pamantul.
Experienta in sine nu e una rea, dar locatia e naspa.

Bafta si ciocane tari!

Stiu ca sunt lata in solduri nici mie nu imi place dar ce sa fac. De vina este mancarea voastra. De cand am ajuns m-am ingrasat cca 6kg

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...