Sari la conținut

Roxy pentru prima data in timisoara 0791200354


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
9 hours ago, TheKing15 said:

Pe tine ar trebui sa te iau ca ajutor de popa ca pare ca ai inima buna si iti place sa scrii, eu asi scrie ceva dar azi nu prea am chef 😂😂😂

Pai iti dai seama ca ma-s baga,acolo is banii puternici(se poate si remote?)...😅Despre treaba cu inima buna,suntem in perioada aia...de Craciun fi mai bun,2 zile trec repede...😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
8 minutes ago, noname25 said:

Daaa. Cu limba mai jos de buric🤣🤣🤣🤣🤣

La ce bine dotata esti acolo,multi te-ar perchezitiona😅....un singur impediment,dincolo de locatie...si bla bla bla....respectatul programarilor....ca daca lucrezi primul venit,primul servit.....nu prea faci treaba cu forumul....stiu ca is si programari nerespectate,dar conteaza sa fie respectate din partea ta....si apropo,daca ieri nu te simteai bine...puteai sa scrii si aici ca nu mai lucrezi,si erai mult mai castigata,vad ca esti destul de activa pe topic...😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 32 minute, niku731 a spus:

Dar tot de noi îți place 😜

Ii place, numa tre sa meri la ea sa o pompezi pana se calmeaza, am inteles ca vorba asta "mai da ce rai sunteti" o spune si cand dai in ea ca surdu in clopot.

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 1 oră, Afemeiatul43 a spus:

Ce corp ai zici ca esti loata din topor 🤣🤣asa cur next 

Exista persoane care sa o placa asa cum e. Nu are rost sa jignim gratuit. Fiecare avem plusuri si minusuri. Eu personal, daca nu imi place ..nu ma duc. Nu ma atras ce am vazut, nu am contactat. Pe ea o mai dezavantajeaza pozele(nu ce expune ci cum expune). poate sa isi faca niste poze wooow, editate, doar de prezentare.. si cand ajungi acolo, surpriză! O apreciez ca e naturala si nu ii este rusine cu ea. Bravo Roxy! Cum am zis, nu ma atras.. nu m-am dus (cu toate ca as încerca ON cu Cim, prestat de ea). 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 3 ore, Afemeiatul43 a spus:

Ce corp ai zici ca esti loata din topor 🤣🤣asa cur next 

Dragule in primul rand invata sa scrii apoi comenteaza.. Daca nu iti convine fa pasi de pe topicul meu.. 

Ps. Nu se zice :loata ci luata! Asta pt cultura ta. Si apropo cine iti da tie dreptul sa ma jignesti? Ori esti vreo hamsie? 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...