Sari la conținut

IZABELA…0747943996…SEX TOTAL!!!


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragilor. Numele meu este Izabella si am 22 de ani. Sunt o tanara sociabila pregatita sa iti satisfaca placerile.  
 

Preturi:

-150/finalizare (30min)

-250/h

SERVICII:

-oral neprotejat in functie se igiena( sa nu existe mirosuri/sa fie epilat)

-️normal DOAR PROTEJAT ( cei care incearca sa isi indeparteze prezervativul sau insista asupra acestui subiect vor fi dati afara, fara sa finalizeze)️  ️#sanatateaareprioritate
-anal(50extra, DOAR PROTEJAT SI IN FUNCTIE DE GROSIME, anuntat cu apx 20-30min inainte)

-finalizare faciala (50extra)

-saruturi(50extra, doar daca igiena este ok)

-footfetish

-dus impreuna

-masturbare

-uro(50extra)

-masaj

-69

-orice pozitie

  NU ACCEPT DEGETE INAUNTRU.

Locatie: STRADA STADIONULUI NR 9

Locuiesc singura. Se asigura discretie. Locatie curata cu cele necesare igienizarii.

Va sarut si va astept cu drag.

E2689699-4E8B-48B8-8DD5-26B0B7A3291F.jpeg

5156FC24-4392-4AB5-B23A-BE3F22F4AACD.jpeg

FD98AB68-EDB4-4E59-925E-AFB57109BF5B.jpeg

453C188E-9B64-415D-B0F4-B49D7EE14D35.jpeg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 7 minute, Marinachio a spus:

Iti dădusem mesaj dar n ai răspuns, nu te am sunat sa nu deranjez. Poate ne vom vedea mâine sau luni( dacă mai ești) , poate reușesc sa ajung 

Mii de scuze dar am foarte multe mesaje si nu reusesc sa raspund la toate. Iar daca le vad tarziu nu raspund pentru ca e posibil sa dau mesaj intr-un moment prost.

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 2 minute, Iizabela03 a spus:

Nu-ti place nu vi. Nu te a pus nimeni sa ma vizitezi si nici nu ti a cerut nimeni parerea. Asa ca vezi ti de treaba ta. 😘

Suntem pe un forum unde ne putem da cu părerea...și dacă sunt chestii pro și chestii "contra"..și faptul ca eu consider ca ești "multa" nu înseamnă că nu ești bună sau de nevizitat 😏 ai fi uimita sa vezi..câți prefera fete mai plinuțe..asa ca nu te "aprinde" degeaba..învață să mai citești și printre rânduri 👍🤟

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 19 minute, L1viu a spus:

Suntem pe un forum unde ne putem da cu părerea...și dacă sunt chestii pro și chestii "contra"..și faptul ca eu consider ca ești "multa" nu înseamnă că nu ești bună sau de nevizitat 😏 ai fi uimita sa vezi..câți prefera fete mai plinuțe..asa ca nu te "aprinde" degeaba..învață să mai citești și printre rânduri 👍🤟

Nu ma aprind din simplul motiv ca stiu foarte bine ca in mai putin de 3luni nu o sa mai fiu “multa” si ca am slabit 19kg in 2luni… nu ma afecteaza cu nimic. Doar ca nu vad rostul comentariului. Nu ti place treci peste.. exact ca la piata.. nu ma opresc la taraba sa i zic vanzatorului ca merele sunt urate. 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 7 ore, Iizabela03 a spus:

Nu ma aprind din simplul motiv ca stiu foarte bine ca in mai putin de 3luni nu o sa mai fiu “multa” si ca am slabit 19kg in 2luni… nu ma afecteaza cu nimic. Doar ca nu vad rostul comentariului. Nu ti place treci peste.. exact ca la piata.. nu ma opresc la taraba sa i zic vanzatorului ca merele sunt urate. 😘

Și merele urate pot fi totuși gustoase, nu? 😏

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, leo79 a spus:

Pare c-am greu de crezut, poate ar trebui sa te apuci de vândut secretul, cum? 

Prin operatie. Asa ca n ai cum sa mi zici tu mie ca sunt “multa”. In fine nu stau sa dezbat acest subiect si sa fac chat aiurea aici. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...