Sari la conținut

IZABELA…0747943996…SEX TOTAL!!!


Postări Recomandate

Acum 1 minut, Lupulsingur a spus:

Am fost eu la ea.Este data din poze numai ca pozele sunt lucrate.Arată rău, sincer nu știu de ce am stat poate am vrut sa dau o șansa dar nu,e varza fata.Eu nu o recomand.Grabita chiar dacă am luat o ora,oralul slab .E varza 

Anal i-ai dat ? Cum se simt bolovanii aceia ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 minute, Lupulsingur a spus:

Am fost eu la ea.Este data din poze numai ca pozele sunt lucrate.Arată rău, sincer nu știu de ce am stat poate am vrut sa dau o șansa dar nu,e varza fata.Eu nu o recomand.Grabita chiar dacă am luat o ora,oralul slab .E varza 

Clientii eu nu ii grabesc. Toata lumea ma lauda la oral te ai trezit tu ca e slab hai nu serios… pozele sunt editate in limita bunului simt… nu m a scos miss univers in poze🙄🙄 da am burtica da am picioare.. astea se vad si in poze.. nu cred ca in poze pare ca am 50de kg. In fine. E parerea ta. 😘

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Bacaoani, nu mai fiti rai. Daca nu seamana cu ce e in poze, sau serviciile sunt altfel decat cele prezentate, atunci putem arunca cu recenzii negative. Mi se pare chiar copilaresc sa te legi de aspectul fetei asa aiurea, incalca stardele comunitatii. Nu-ti place fe vezi, sterge-te la ochi si da-i drumul mai departe. Si in legatura cu @Lupulsingur, eu nu prea stiu ce sa cred despre recenziile lui. Uneori pare ca e cu lumea, uneori parca e troll. Asa ca nu-ti bate capul aiurea. 

A mai vizitat-o vreun coleg cu o reputatie cat de cat decenta? 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 minute, alchimist17 a spus:

Bacaoani, nu mai fiti rai. Daca nu seamana cu ce e in poze, sau serviciile sunt altfel decat cele prezentate, atunci putem arunca cu recenzii negative. Mi se pare chiar copilaresc sa te legi de aspectul fetei asa aiurea, incalca stardele comunitatii. Nu-ti place fe vezi, sterge-te la ochi si da-i drumul mai departe. Si in legatura cu @Lupulsingur, eu nu prea stiu ce sa cred despre recenziile lui. Uneori pare ca e cu lumea, uneori parca e troll. Asa ca nu-ti bate capul aiurea. 

A mai vizitat-o vreun coleg cu o reputatie cat de cat decenta? 😁

Legat de aspect.. da ok am 75de kg la momentul actual.. da am pielea putin lasat de la slabit brusc… da am cateva cicatrici minuscule de dupa operatie.. alea dispar in timp… la capitolul grabit clienti care era scopul? Ideea e sa mi revina nu sa fac bani o saptamana si dupa sa fiu nevoita sa plec… pozele sunt ale mele… da sunt mai vechi.. din vremea cand avea mai multe kg… duminica cand revin le voi posta si pe cele noi… serviciile sunt cele precizate nimic plus sau minus…si nu are cum sa se lege de oralul prestat ca acolo ma lauda 98% din clienti🙄🙄

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 17 minute, nimeni123 a spus:

am vizitat-o eu nu stiu ce sa zic e relativ mediocra ... tocmai de asta nici nu am facut recenzie pentru ca nu imi place sa scriu de rau 

Apreciez acest lucru… dar… din punctul meu de vedere indiferent de situatie… poti concluziona macar sa stiu unde mai am de lucru pe viitor… lucrurile spuse intr o maniera politicoasa nu deranjeaza pe nimeni…adica imi poti scrie inclusiv privat bai uite asa asa asa daca tot nu vrei sa fie discutie aici. Te pup si inca odata apreciez gestul😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 18 ore, Iizabela03 a spus:

Apreciez acest lucru… dar… din punctul meu de vedere indiferent de situatie… poti concluziona macar sa stiu unde mai am de lucru pe viitor… lucrurile spuse intr o maniera politicoasa nu deranjeaza pe nimeni…adica imi poti scrie inclusiv privat bai uite asa asa asa daca tot nu vrei sa fie discutie aici. Te pup si inca odata apreciez gestul😘😘

Vreau sa clarific ca nu am folosit mediocra acolo cu vreo conotatie negativa . Cred ca ai mai putea lucra putin la interactiunea cu clientul . Este foarte probabil sa nu se fi format vreo chimie acolo intre noi ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 19 minute, nimeni123 a spus:

Vreau sa clarific ca nu am folosit mediocra acolo cu vreo conotatie negativa . Cred ca ai mai putea lucra putin la interactiunea cu clientul . Este foarte probabil sa nu se fi format vreo chimie acolo intre noi ...

Tot ce este posibil. Nu se poate sa am chimie chiar cu toata lumea. 🤷‍♀️🤷‍♀️ Eu incerc dar nu mereu imi iese. Dar multumesc de sugestie. Voi tine cont de acest detaliu.😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gigel_futici
Reputație: 0

    Păi decât să plătesc 250 de lei pentru o oră,înseamnă că sunt mai avantajat cu 2 numere.Îți dau 100 de lei și în jumătate de oră finalizez,apoi îți mai dau 100 de lei și mai finalizez odată în cealaltă jumătate de oră.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 minut, gigel_futici a spus:

    Păi decât să plătesc 250 de lei pentru o oră,înseamnă că sunt mai avantajat cu 2 numere.Îți dau 100 de lei și în jumătate de oră finalizez,apoi îți mai dau 100 de lei și mai finalizez odată în cealaltă jumătate de oră.

A doua finalizare este 150… pentru ca: dureaza mai mult.. e si timpul dintre finalizari.🤷‍♀️

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau
La 04.12.2021 la 15:19, Iizabela03 a spus:

 

Buna dragilor. Numele meu este Izabella si am 22 de ani. Sunt o tanara sociabila pregatita sa iti satisfaca placerile.  
 

Preturi:

-150/finalizare (30min)

-250/h

SERVICII:

-oral neprotejat in functie se igiena( sa nu existe mirosuri/sa fie epilat)

-️normal DOAR PROTEJAT ( cei care incearca sa isi indeparteze prezervativul sau insista asupra acestui subiect vor fi dati afara, fara sa finalizeze)️  ️#sanatateaareprioritate
-anal(50extra, DOAR PROTEJAT SI IN FUNCTIE DE GROSIME, anuntat cu apx 20-30min inainte)

-finalizare faciala (50extra)

-saruturi(50extra, doar daca igiena este ok)

-footfetish

-dus impreuna

-masturbare

-uro(50extra)

-masaj

-69

-orice pozitie

  NU ACCEPT DEGETE INAUNTRU.

Locatie: STRADA STADIONULUI NR 9

Locuiesc singura. Se asigura discretie. Locatie curata cu cele necesare igienizarii.

Va sarut si va astept cu drag.

E2689699-4E8B-48B8-8DD5-26B0B7A3291F.jpeg

5156FC24-4392-4AB5-B23A-BE3F22F4AACD.jpeg

FD98AB68-EDB4-4E59-925E-AFB57109BF5B.jpeg

453C188E-9B64-415D-B0F4-B49D7EE14D35.jpeg

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...