Sari la conținut

0755852906 Oana


adi101

Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România

La 36 de ani și 230k vizualizări pe anunț pun pariu că a trecut de 10.000 de p.. i diferite primite în păsărică. Care probabil e ditamai struțul. Din principiu nu as încerca așa ceva, mulțumesc, câtă vreme e plin Galatiul de fete de 19-22 de ani. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
Acum 34 minute, sorinsoce a spus:

La 36 de ani și 230k vizualizări pe anunț pun pariu că a trecut de 10.000 de p.. i diferite primite în păsărică. Care probabil e ditamai struțul. Din principiu nu as încerca așa ceva, mulțumesc, câtă vreme e plin Galatiul de fete de 19-22 de ani. 

Ce-ai mai scos nou, sorinele?🤣🤣

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 38 minute, sorinsoce a spus:

La 36 de ani și 230k vizualizări pe anunț pun pariu că a trecut de 10.000 de p.. i diferite primite în păsărică. Care probabil e ditamai struțul. Din principiu nu as încerca așa ceva, mulțumesc, câtă vreme e plin Galatiul de fete de 19-22 de ani. 

Are vreo 3 -4 ani cred de cand e in bransa, mai are vreo 3-4 topice deschise unde are si pozele reale, astea sunt ciordite ......  :D   ..... Doar pe un singur topic este data o descriere fizica a individei, in rest nu s-a obosit nimeni sa scrie nimic, futu-i in gura sa ii fut de pomanagii ..  :D    ...  asa ca nici eu nu m-as fi obosit sa scriu daca nu scoteati voi topicul de la naftalina ....  :lol:

  • Like 4
  • Haha 1

 

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați
Acum 3 ore, rechinu00 a spus:

Are vreo 3 -4 ani cred de cand e in bransa, mai are vreo 3-4 topice deschise unde are si pozele reale, astea sunt ciordite ......  :D   ..... Doar pe un singur topic este data o descriere fizica a individei, in rest nu s-a obosit nimeni sa scrie nimic, futu-i in gura sa ii fut de pomanagii ..  :D    ...  asa ca nici eu nu m-as fi obosit sa scriu daca nu scoteati voi topicul de la naftalina ....  :lol:

Rechini e zdreanță de acum 5 ani de la .nespalata( P) care făcea neprotejat?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...