Sari la conținut

Ary💜 0784427053


aryanaaa

Postări Recomandate

  • Oras:Aicisipestetot
  • Oras:Aicisipestetot
Acum 7 ore, aryanaaa a spus:

 

 

 

Daca te deranjeaza ceva în mod special, ai whatsapp-ul meu mai sus😉

 

Nu s asa deranjat de regulile pe care le ai pus ba mai mult am foat de 2 ori la tine😂 nu esti de lepadat,doar ca nah asta cu varsta e aiurea,eu ma incadrez,dar am alti confrati de pe aici care sunt cam jos de aia 35 de ani,ce a mai buna selectie o faci de cabd deschizi usa si cu ochiul tau format il scanezi in 2 secunde si ii spui daca intri sau nu cu el,eu unul nu m as supara.....nu ti am ziso cu nume de rau😋

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
Acum 15 ore, aryanaaa a spus:

 

Varsta minima 35 ani, maximul este 45

 

Pff... Brb revin cu un apel in 4 ani cand fac 35⚰️

Sau ma rog, poate imi dai tzatza sa mai cresc 👶😋

Gen, eu si fratii mei sub varsta minima:

https://thumbs.dreamstime.com/b/mother-cat-feeding-kittens-suck-newborn-children-breast-milk-newborn-60795420.jpg

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 12 ore, aryanaaa a spus:

 

Tu deja ti-ai spus parerea despre mine dupa ce mi-ai vazut pozele data trecuta. 😘

Voi sta 3 zile, fac programari de astăzi pentru luni si marti

Nu mai am disponibilitate duminica. 

 Whatsapp 0722710976 

 

Bine, ne vedem ....miercuri, care o fi aia, om vedea 😉🤗😘 ești prea ocupata pentru mine...îmi plac fetele mai "puțin căutate" 😁

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 8 ore, aryanaaa a spus:

Păcat...m-ai enervat si în acelasi timp mi-ai trezit un MARE interes de "a ma razbuna"frumos,în stilul meu,  pe tine.😘

Nu mai raman si miercuri, ca nu vrei sa vi... Offff, Liviu!🥺🥺🖤

Chiar si asa ocupata cum sunt îmi ofer toata energia pentru tine...Doar sa te prezinți la mine. 😍😍😍😍😍😍😘

Dragilor, nu mai am disponibilitate duminica si luni!🤗 Marti program scurt și mai am cateva locuri libere

asa cum m-a enervat pe mine Liviu cu comentariile lui, v-am enervat si EU pe voi cu regulile mele..de "fată plecată de acasă" nu va mai enervasem de 4 luni, totusi!!! ❤❤❤❤❤❤❤🙃🙃🙃🤪🤪..deci aștept CONFIRMĂRILE PROGRAMĂRILOR (înainte cu 1h) si va astept cu drag vizitele la mine, sa va spuneți offfff-ul...🙈🙈

Voi să aveti o noapte liniștitoare, iar eu un drum usor😇😇🤗

 

 

Poza..de data trecuta nu o mai țin minte, cea de acum nu ma convinge...ce sa zic?? Sunt mai greu de urnit din loc...și timpul e scurt și scump 😉 știi ce zic, nu ? ...zici ca meriți tu tot "efortul" asta ? Poate ne vedem marți...cine știe, miercuri e prea târziu pentru amândoi...acum sa vedem care marti,  nu ? 😉🤣👍

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722710976
  • Indisponibila
  • Telefon: 0722710976
  • Indisponibila

Neconfirmarea programarilor duce la lipsa altei programari pe viitor, implicit block permanent 

Confirmarea se face înainte cu 1h

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 12 ore, aryanaaa a spus:

E...haide Liviu ca nu esti tu asa rautacios pâna la urma🥳🥳🥰astept sa te cunosc

Am ajuns. îmi voi onora toate programarile începând cu ora 15,pâna atunci imi revin de pe drum. Va rog să confirmați înainte cu 1h, sau să anulați în cazul în care intervine ceva la voi🥰

Astazi fac programari pentru marți

Indisponibilitate locuri astazi si luni. Marti 9-13 ocupat.

Locatie astazi Tiglina, de mâine Mazepa

Va urez o duminica plăcută! Este cald la voi,nu gluma...😅

Ne vedem...ce sa fac ? Am de ales? 😉🤣 dar totuși pune și tu te rog o poza mai "explicita" 😉🤔😃

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
La 10.07.2022 la 22:41, L1viu a spus:

Ne vedem...ce sa fac ? Am de ales? 😉🤣 dar totuși pune și tu te rog o poza mai "explicita" 😉🤔😃

Eu încă aștept sa știi 😉😃 după vine și programarea, promise 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Aicisipestetot
  • Oras:Aicisipestetot
Acum 37 minute, lorenzo12 a spus:

Mai este la galati ca nu pot da de ea...are telefonul inchis

Este,dar e full gagica,am prieteni care aveau programari le la ea si ia dat afara si a bagat pe altii,s a facut cam neserioasa,eu am prins loc la ea dar cu greu.....servicii de nota 10

Link spre comentariu
  • Oras:Ibiza
  • Oras:Ibiza
Acum 46 minute, Amfostaici a spus:

Este,dar e full gagica,am prieteni care aveau programari le la ea si ia dat afara si a bagat pe altii,s a facut cam neserioasa,eu am prins loc la ea dar cu greu.....servicii de nota 10

Au prioritate cei care au mai fost.  Am auzit ca mai anulează programările. Fiecare după noroc.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 2 minute, aryanaaa a spus:

Nu baieti, am incurcat eu cateva programari dar din aceasta seara am un carnetel pe care voi nota, nu le voi mai tine in telefon.  Recunosc asta aici si imi cer scuze pentru neplacerile create! Nu sunt neserioasa, dar m-a depasit putin situatia si stresul.... multumesc!

 

Ti am scris in pm...ai pute sa mi raspunzi?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 6 guests

×
×
  • Creează nouă...