Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

Aryanna 0737215645

Recommended Posts

• Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

RECENZIE: Locatie: 9 (reper la A-urile din Tiglina 1) Aspect: 9 (gagicuta simpatica undeva la 1.72 cm, par negru, sani mici erectibili, slim, carne tare, fund bombat misto, piele alba ca laptele)

Cât vă certați voi, io sunam la ea și bine făceam, că  am și prins-o la telefon, unde am fost încântat de o voce copilăroasă și am stabilit o programare pe care a respectat-o. M-am înființat la o

bine ai venit @aryanaaa pe la noi ☺️

• 2 weeks later...
Acum 55 minute, aryanaaa a spus:

Am ajuns in Galati, însa am întâmpinat cateva probleme😡. Revin mai târziu

Contact prin apel sau sms, am sa scriu numarul cand rezolv aici. 

Ai rămas fără locație:)))?

Acum 4 ore, aryanaaa a spus:

Am ajuns in Galati, însa am întâmpinat cateva probleme😡. Revin mai târziu

Contact prin apel sau sms, am sa scriu numarul cand rezolv aici. 

Deci ești disponibilă azi sau nu?

Am probleme cu locatia. Nu pot lucra în frig.

Posibil maine sa fiu, daca reusesc sa o schimb ori se rezolva problemele aici.

Desigur maine ultima zi, program scurt. Stiti ca nu am timp liber mult si am pierdut deja o zi degeaba!

Multumesc pentru înțelegere si scuze...😐

• Like 3

Din ce am inteles are un job stabil cu functie posibil mai ridicata ca prestigiu (varsta nu conteaza). 

Ea avand job, nu prea isi permite sa puna poze care sa apara permanent pe un site, mai ales daca are anumite semne de nastere pe corp pe care colegii ei de munca le pot confirma.

Dar din ce am vazut in pozele pe care le avea temporare, arata bine, tinerica, slim, dezvoltata, average girl. am impresia ca in ultimele poze i se marise bazinul si o sa ma injure ca zic asta 🤣 

• Like 2
Acum 39 minute, aryanaaa a spus:

Desigur maine ultima zi, program scurt. Stiti ca nu am timp liber mult si am pierdut deja o zi degeaba!

Dami mesaj in privat sau Nr de telefon și îți dau o locație beton in centru.

Acum 35 minute, kitkatlove a spus:

Din ce am inteles are un job stabil cu functie posibil mai ridicata ca prestigiu (varsta nu conteaza). 

Ea avand job, nu prea isi permite sa puna poze care sa apara permanent pe un site, mai ales daca are anumite semne de nastere pe corp pe care colegii ei de munca le pot confirma.

Dar din ce am vazut in pozele pe care le avea temporare, arata bine, tinerica, slim, dezvoltata, average girl. am impresia ca in ultimele poze i se marise bazinul si o sa ma injure ca zic asta 🤣 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣am mancat tot porcul de Crăciun, ai sa vii si te vei convinge. Sunt cât oglinda🤣

glumesc

Mai mult de 100kg sigur nu am🤣🤣🤣🤣(60 am+5kgde la Craciun posibil)

offf... sper sa rezolv in final si sa va vad macar pe cei care mi-ati scris deja😔

• Like 1
Acum 1 oră, aryanaaa a spus:

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣am mancat tot porcul de Crăciun, ai sa vii si te vei convinge. Sunt cât oglinda🤣

glumesc

offf... sper sa rezolv in final si sa va vad macar pe cei care mi-ati scris deja😔

Dar cat mai stai pe la noi?

• Super Premium
3 hours ago, aryanaaa said:

Îmi pare rău să aud asta, vei rămăne la noi doar măine, sau mai rămâi și următoarele zile ? Cam scurtă vizita și nu am apucat să ne cunoaștem 😁

• Like 8
Acum 4 ore, aryanaaa a spus:

glumesc

Ai fumat ceva? 🤔🙃😁