Sari la conținut

Alisspettite +40743865876 ❤ noua în Cluj


Postări Recomandate

  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Buna dimineața tuturor! 😘

Lucrez de la 12:00 astăzi pana la 22:00 😘 folosesc WhatsApp pt programări +40743865876

150 lei- o finalizare- sex normal protejat /oral, 69 , masaj, poziții 

300 lei- doua finalizari- sex normal protejat/oral, 69, masaj, 60 Min

Nu accept persoane in stare de ebrietate și îmi rezerv dreptul de a-mi selecta clientela.

Apreciez discreția si seriozitatea.

BF905CCC-DF75-4430-A661-CD0333C1A790.jpeg.4ba414315d656b2a4455921126f1578d.jpeg

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Vizitat acum seara.

Nu prea am ce spune fiindca nu s au întâmplat prea multe. Asta din cauza ca a fost fast fuck cum mai rar am întâlnit. Ieșit din baie , mi s a cerut sa ma intind si automat mi a fost pus balonu. Gfe nimic, am incert conversatie dar am fost expediat cu răspunsuri de cacat. A inceput un op dar ce sa simti cu cauciucu de iarna pus, i am cerut 69 am simtit miros de urina, mi am tras nasu instant. In momentul asta chefu era 0 i am cerut sa faca o laba care pana si aia a fost jalnica si aia a fost. 150 lei investiti deapula.

Locatia turzii 239f

Np:na

Op: 2

Gfe 0

Fk 0

Plm de evitat din pct meu de vedere.

Plus ca iubi,cred, era in parcare intr un bmw de mm.

Spor.

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca
Acum 14 ore, sampelean a spus:

Vizitat acum seara.

Nu prea am ce spune fiindca nu s au întâmplat prea multe. Asta din cauza ca a fost fast fuck cum mai rar am întâlnit. Ieșit din baie , mi s a cerut sa ma intind si automat mi a fost pus balonu. Gfe nimic, am incert conversatie dar am fost expediat cu răspunsuri de cacat. A inceput un op dar ce sa simti cu cauciucu de iarna pus, i am cerut 69 am simtit miros de urina, mi am tras nasu instant. In momentul asta chefu era 0 i am cerut sa faca o laba care pana si aia a fost jalnica si aia a fost. 150 lei investiti deapula.

Locatia turzii 239f

Np:na

Op: 2

Gfe 0

Fk 0

Plm de evitat din pct meu de vedere.

Plus ca iubi,cred, era in parcare intr un bmw de mm.

Spor.

 

 

 

 

 

Buna! Și mersi de recenzie. În primul rând, nu ai cerut nicio informație în legătură cu serviciile mele. Nu fac gfe, nu fac fk. Nu ai comunicat cu mine, eu mi am facut treaba. Mai mult de atât n am ce sa zic. O zi faina!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 5 minute, Cacatul_pute a spus:

Trebuie sa-i ceri informatii ca sa-ti zica ce NU face.
Si sa-i tii curs de pregatire profesionala daca vrei sa fi multumit. Ca altfel ea "isi face treaba".

La ce naiba se fac astea curve?

Țepe pe remede înnainte. Noroc cu forumul că ne mai ferim de specimenele de genul.

Link spre comentariu

La 09.02.2022 la 14:48, adrian1984 a spus:

Țepe pe remede înnainte. Noroc cu forumul că ne mai ferim de specimenele de genul.

Nu sunt convins daca forumul e util sau mai mult contra intereselor noastre. Pana la urma le promoveaza pe teparele astea, in primul rand prin faptul ca ele pot citi aici si mai ales ca pot sterge recenzii negative. Ca peste tot, banul conteaza; ele platesc, noi latram degeaba. Motiv pt. care eu nu mai scriu aici nimic util.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...