Sari la conținut

Useri carora le simtim lipsa


Postări Recomandate

Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 2 ore, catelul.dinamo a spus:

Titi s-a deplasat ieri in Belarus pentru negocieri. Desi nu avea niciun fel de așteptări, a ascultat cu calm timp de 20 minute solicitările partii ruse. In momentul in care a fost intrebat daca este de acord, a scos pula, a trantit-o pe masă si a urlat: "asta e raspunsul nostru. Faceti poze si trimiteti lui Lavrov si Putin!!" 

Titi nu a parasit sala pana nu le-a inmanat rusilor un plic care continea mesajul sau pentru dictatorul de la Kremlin. "Muie, pinguinule!" 🖕🐧

Lupta continua si Titi este optimist. 😎

Acum înțeleg de ce a trimis Bulgaria avioane vreo 25..parca toate de fabricație rusesca mig și Su ..titi a fost motivul (app de unde dracu avea Bulgaria atâtea avioane ) 🤣🤣🤣

Titi este marea speranța a tuturor ,sper ca și Biden sa îl cheme la consiliul NATO sa pregătească strategia de apărare. 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 6 ore, dyerseve a spus:

Acum înțeleg de ce a trimis Bulgaria avioane vreo 25..parca toate de fabricație rusesca mig și Su ..titi a fost motivul (app de unde dracu avea Bulgaria atâtea avioane ) 🤣🤣🤣

Titi este marea speranța a tuturor ,sper ca și Biden sa îl cheme la consiliul NATO sa pregătească strategia de apărare. 🤣🤣🤣

https://www.rumaniamilitary.ro/arma-termobarica-centrul-de-cercetare-chimica-nbc-si-ecologica

Având în vedere aceste aspecte, Lorena deja a pregătit asaltul trupelor NATO asupra axei comunist-teroriste. Tot ce mai stă în calea libertarianismului la nivel global este anacronismul maselor populare, care se cramponează de statism și colectivism, și reminiscențelor culturale arhaice de genul cultului fertilității ("trăim să ne puim", "cât ar fi de rău e încă bine", "... să îmi ducă numele mai departe, pe burta goală" șamd) . 

https://www.rumaniamilitary.ro/lovitura-termobarica

Bulgaria avea avioane că l-a ascultat pe Titi! NATO putea avea drone echivalente, avioane fără pilot destinate supremației aeriene, dacă ascultau planurile Lorenei. 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

De fapt aceasta este problema principala in tara noastra - adevaratele valori devin apreciate de abia dupa ce emigreaza sau dupa ce mor. In cazul de față norocul este ca Titi se va intoarce in țară dupa incheierea misiunii. Ca un adevarat campion. 😎

Pe viitor sa nu mai puneti la indoiala aptitudinile lui Titi. 🤐

  • Like 3
  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

Ba eu ii simțeam lipsa lu babanu..dar acum ca a revenit sub alt cont nick001 adică.. nu mai am nici o grija.. ma simțeam vinovat îl aveam pe conștiința.. acum m am eliberat de griji..știind ca este bine sănătos..fizic ca la cap sigur are ceva omu 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator Bogat007
Reputație: 0
Acum 56 minute, dyerseve a spus:

Ba eu ii simțeam lipsa lu babanu..dar acum ca a revenit sub alt cont nick001 adică.. nu mai am nici o grija.. ma simțeam vinovat îl aveam pe conștiința.. acum m am eliberat de griji..știind ca este bine sănătos..fizic ca la cap sigur are ceva omu 🤣🤣🤣

Domnul dyerseve, nu mai face acuzatii pe nedrept adu dovezi daca spui ca userul nick001 este babanul, dece îl acuzi ca are ceva la cap ai tu probe sa spui asta? Vedeți de treaba ta si nu te mai da atotștiutorul  ca nu esti! 

Ai grija mai bine cu femeile care te barfesc😅😅😅😅

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 21 minute, Bogat007 a spus:

Domnul dyerseve, nu mai face acuzatii pe nedrept adu dovezi daca spui ca userul nick001 este babanul, dece îl acuzi ca are ceva la cap ai tu probe sa spui asta? Vedeți de treaba ta si nu te mai da atotștiutorul  ca nu esti! 

Ai grija mai bine cu femeile care te barfesc😅😅😅😅

Femeile ma iubesc 🥰🥰🥰🥰🐒🐒🐒 ma bârfesc ca fac love frumos și tandru ..știu asta 🥰🥰🥰

 Am probe..dacă ești atât de curios..și bogat asa cum spune userul tău.. fă-ți un cont premium sau super premium..na la valoarea ta nu te uiți la 50..eventual 100 de lei..dă-mi mesaj în privat..și o sa îți dovedesc ambele afirmatii pe care eu le-am făcut. Adică stabilim ne găsim la o cafea..dacă știi atâtea despre mine stii ca ador cafeaua..pe care tot tu o vei plăti.. bogatule...și o sa îți demonstreaz cu dovezi tot..

Link spre comentariu
Vizitator Bogat007
Reputație: 0
Chiar acum, dyerseve a spus:

Femeile ma iubesc 🥰🥰🥰🥰🐒🐒🐒 ma bârfesc ca fac love frumos și tandru ..știu asta 🥰🥰🥰

 Am probe..dacă ești atât de curios..și bogat asa cum spune userul tău.. fă-ți un cont premium sau super premium..na la valoarea ta nu te uiți la 50..eventual 100 de lei..dă-mi mesaj în privat..și o sa îți dovedesc ambele afirmatii pe care eu le-am făcut. Adică stabilim ne găsim la o cafea..dacă știi atâtea despre mine stii ca ador cafeaua..pe care tot tu o vei plăti.. bogatule...și o sa îți demonstreaz cu dovezi tot..

Femeile te barfesc, nu ma face să dau detalii despre asta! 

Pune probele pe care le ai aici nu le vreu în privat, daca tot spui adevarul spunel la toată lumea, dacă esti atât de sigur pe tine. 

Cont premiu nu vreau să îmi fac pentru un arogant ca tine și plin de figuri, nam ce să-ți demostrez ție! 

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
1 oră în urmă, Bogat007 a spus:

Femeile te barfesc, nu ma face să dau detalii despre asta! 

Pune probele pe care le ai aici nu le vreu în privat, daca tot spui adevarul spunel la toată lumea, dacă esti atât de sigur pe tine. 

Cont premiu nu vreau să îmi fac pentru un arogant ca tine și plin de figuri, nam ce să-ți demostrez ție! 

Dacă nu ai ce sa îmi demonstrezi mie tu..nici eu ție nu am ce asa ca suntem chit ..dar totuși..rămâne valabila oferta dai o cafea și afli tot..

Ia spune..ce zic femeile?🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator Bogat007
Reputație: 0
Acum 6 minute, dyerseve a spus:

Dacă nu ai ce sa îmi demonstrezi mie tu..nici eu ție nu am ce asa ca suntem chit ..dar totuși..rămâne valabila oferta dai o cafea și afli tot..

Ia spune..ce zic femeile?🤣🤣🤣

Eu nu aduc acuze niciunui user de aici pe când tu asta faci, pune dovezile acelea precum ca  nick001 ar fi babanul ca să fie bine și să nu trecem la nivelul următor!

Ce spun femeile despre tine ar trebui sa sti fiindcă tu le știi pe toate😅😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Eu nu dau cafele la saracii🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 1 oră, Bogat007 a spus:

Eu nu aduc acuze niciunui user de aici pe când tu asta faci, pune dovezile acelea precum ca  nick001 ar fi babanul ca să fie bine și să nu trecem la nivelul următor!

Ce spun femeile despre tine ar trebui sa sti fiindcă tu le știi pe toate😅😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Eu nu dau cafele la saracii🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Ba da îmi aduci mie acuze..dovezile încă susțin ca ți le arat în privat..

Femeile spun despre mine ca fac love frumos 🥰🥰🐒🐒

Hai din sărăcia mea dau eu 5 lei pe o cafea tu vino la cafea sa ne vedem..îți las mesaj în privat detaliile unde ma poți găsi 😎😎

Link spre comentariu
Vizitator Bogat007
Reputație: 0
Acum 6 minute, dyerseve a spus:

Ba da îmi aduci mie acuze..dovezile încă susțin ca ți le arat în privat..

Femeile spun despre mine ca fac love frumos 🥰🥰🐒🐒

Hai din sărăcia mea dau eu 5 lei pe o cafea tu vino la cafea sa ne vedem..îți las mesaj în privat detaliile unde ma poți găsi 😎😎

Femeile spun despre tine ca nai pulă să le fuți stai cuminte și nu ma invita tu pe mine la o cafea.... Pune dovezile alea aici nu mai trage atat de timp demostrează ce ai spus ca demostrezi nu doar vorbe arată dovezile alea! 

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 2 minute, Bogat007 a spus:

Femeile spun despre tine ca nai pulă să le fuți stai cuminte și nu ma invita tu pe mine la o cafea.... Pune dovezile alea aici nu mai trage atat de timp demostrează ce ai spus ca demostrezi nu doar vorbe arată dovezile alea! 

Pai ce ai impresia ..ca eu ma duc sa le fut de toți banii..dacă vor sa și le fut trebuie sa ma plătească ele..🤣🤣 eu fac love..de futut las pe alții 🥰🥰

Link spre comentariu
Vizitator Bogat007
Reputație: 0
Acum 4 minute, dyerseve a spus:

Pai ce ai impresia ..ca eu ma duc sa le fut de toți banii..dacă vor sa și le fut trebuie sa ma plătească ele..🤣🤣 eu fac love..de futut las pe alții 🥰🥰

Când te-or plăti ele pe tine, îți dau eu cafeaua aia gratis..... 

Eu nu pricep dacă tu spui ca ai niște dovezi aspura unui user dece nu ne arăți acele dovezi si faci pe deșteptul pe aici că tu ști sigur.... 

Tu nu ști nimic doar faci vâlvă,  și nu îti vezi de treaba ta cu love al tău 🤣🤣🤣🤣ca de futut nai cu ce. Nu mai aduce acuzatii acolo unde nu este cazul ca nu este bine ce faci! 

 

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 6 minute, Bogat007 a spus:

Când te-or plăti ele pe tine, îți dau eu cafeaua aia gratis..... 

Eu nu pricep dacă tu spui ca ai niște dovezi aspura unui user dece nu ne arăți acele dovezi si faci pe deșteptul pe aici că tu ști sigur.... 

Tu nu ști nimic doar faci vâlvă,  și nu îti vezi de treaba ta cu love al tău 🤣🤣🤣🤣ca de futut nai cu ce. Nu mai aduce acuzatii acolo unde nu este cazul ca nu este bine ce faci! 

 

Pregătește cafeaua.. și ceva bani mergem amândoi la o fata de aici..și te învăț sa faci și tu love 🥰🥰

Eu aleg fata..știu o fata mica și delicata este ea mai timida nu prea sta pe forum..nu pot spune aici..cine este dar iarăși în privat îți zic..

Link spre comentariu
Vizitator Bogat007
Reputație: 0
Acum 1 minut, dyerseve a spus:

Pregătește cafeaua.. și ceva bani mergem amândoi la o fata de aici..și te învăț sa faci și tu love 🥰🥰

Eu nu dau bani la femei, si nici nu îți permiți tu să mă înveți pe mine sa mă fut.... Stai în banca ta liniștit! 

Și nu mai face pe atotștiutorul că nu ști nimic! 

Link spre comentariu
Vizitator Bogat007
Reputație: 0
Acum 8 minute, dyerseve a spus:

Pregătește cafeaua.. și ceva bani mergem amândoi la o fata de aici..și te învăț sa faci și tu love 🥰🥰

Eu aleg fata..știu o fata mica și delicata este ea mai timida nu prea sta pe forum..nu pot spune aici..cine este dar iarăși în privat îți zic..

Tine-ți delicata pentru tine ca de dastea delicate ești în stare! 

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 4 minute, Bogat007 a spus:

Eu nu dau bani la femei, si nici nu îți permiți tu să mă înveți pe mine sa mă fut.... Stai în banca ta liniștit! 

Și nu mai face pe atotștiutorul că nu ști nimic! 

Pai nu la femei..îmi dai mie..sa te las sa te uiți 😝😝 cum se face love frumos.. 

Dar promiți sa nu te descalti..ca sigur îți miros picioarele 🤣🤣😝

Link spre comentariu
Vizitator Bogat007
Reputație: 0
Acum 4 minute, dyerseve a spus:

Pai nu la femei..îmi dai mie..sa te las sa te uiți 😝😝 cum se face love frumos.. 

Dar promiți sa nu te descalti..ca sigur îți miros picioarele 🤣🤣😝

Tu nai înțeles ca tu nu ești bun să mă înveți să mă fut, tu mai ai umpic ieși la pensie stai pe aici și îți verși cică informații stai cuminte că ți-a trecut vremea! 

Mie îmi put picioarele😅😅😅😅 ai grijă sa te mai epilezi ca se vaită fetele ca ești neepilat și nespălat! 

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 1 minut, Bogat007 a spus:

Tine-ți delicata pentru tine ca de dastea delicate ești în stare! 

Pai stai calm ca nu ți-o dau ție.. doar te las sa salivezi lângă noi..😌😌😌😎😎🐒🐒

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 8 minute, Bogat007 a spus:

Tu nai înțeles ca tu nu ești bun să mă înveți să mă fut, tu mai ai umpic ieși la pensie stai pe aici și îți verși cică informații stai cuminte că ți-a trecut vremea! 

Mie îmi put picioarele😅😅😅😅 ai grijă sa te mai epilezi ca se vaită fetele ca ești neepilat și nespălat! 

Mai uite în sfârșit cineva care are ceva senzațional la adresa mea..pai tocmai la asta ma refeream..sa veniți cu ceva senzațional...eventual ca îmi pute gura..ca am o soseata gaurita.. aici mai prins..

Informații în exclusivitate..asa da 🦧🦧🦧

Sa vii sa îți dau un covrig pentru curajul tău de a dezvălui aceste lucruri despre mine 🤗🤗😌😌

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...