Sari la conținut

Eva Da si Nu!


Postări Recomandate

  • Oras:Drobeta Turnu Severin
  • Oras:Drobeta Turnu Severin

M-am hotarat in sfarsit sa-mi fac cont si sa scriu desi eu nu ma pricep asa bine... Dar o sa spun numai adevarul chiar daca doare... In legatura cu Eva-am fost aseara la ea-despre fizic da este o pustoiaca super-deci merita nota maxima. Am intrat am dat banu si apoi la oral am zis ca-i mai dau 50 ron pentru NP nu a mai vrut si a inceput cam anemic cu prezervativ(desi i-am spus ca nu prea simt oralul) prin urmare nu am reusit mai nimic, colac peste pupaza peste aproxim 6-7 minute imi zice ca au trecut 10 minute si alea-alea, m-am imbracat si am plecat fara sa fac nimic de fapt....(un oral protejat anemic) Deci in concluzie vorbeste frumos, arata bine(are niste sani naturali bestiali) dar daca nu actionezi repede... deci nu stiu ce sa zic... si DA si NU... PLUS o faza de Stan si Bran- la final cand ma imbracam i-am mai dat 1 milion-zapacit, eu am uitat ca platisem la inceput si ea a luat banu si nu a zis nimic (eu am realizat jos in strada ca am platit de  ori) dar asa e in viata: futi si esti futut! Ne mai auzim! Oricum nu sunt pozele ei!

  • Like 2
Link spre comentariu

Macar a fost cineva care are pretentii de la o excorta ca sa plece multumit si a plecat dezamagit. Deci inafara faptule ca pozele sunt false, multi spun ca arata bine dar serviciile sunt delasatoare asa cum credeam si eu din cauza aceeasta am zis pass. Trist de colegu care a platit-o de doua ori si nu a avut parte de mai nimic inafara sa o vada. Daca voia sa isi creeze o reputatie putea sa ii inapoieze banii inapoi spund ca a ia dat de cand a venit, dar a ales partea de lacomie.

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 6 ore, sinnerdts a spus:

M-am hotarat in sfarsit sa-mi fac cont si sa scriu desi eu nu ma pricep asa bine... Dar o sa spun numai adevarul chiar daca doare... In legatura cu Eva-am fost aseara la ea-despre fizic da este o pustoiaca super-deci merita nota maxima. Am intrat am dat banu si apoi la oral am zis ca-i mai dau 50 ron pentru NP nu a mai vrut si a inceput cam anemic cu prezervativ(desi i-am spus ca nu prea simt oralul) prin urmare nu am reusit mai nimic, colac peste pupaza peste aproxim 6-7 minute imi zice ca au trecut 10 minute si alea-alea, m-am imbracat si am plecat fara sa fac nimic de fapt....(un oral protejat anemic) Deci in concluzie vorbeste frumos, arata bine(are niste sani naturali bestiali) dar daca nu actionezi repede... deci nu stiu ce sa zic... si DA si NU... PLUS o faza de Stan si Bran- la final cand ma imbracam i-am mai dat 1 milion-zapacit, eu am uitat ca platisem la inceput si ea a luat banu si nu a zis nimic (eu am realizat jos in strada ca am platit de  ori) dar asa e in viata: futi si esti futut! Ne mai auzim! Oricum nu sunt pozele ei!

Imi pare rău de pățania ta confrate,  dar nesimțire asa sa ia banii de 2 ori 🤮 , de aici denotă ca este cu ochii doar după bani și o doare în pizdă de clienți,  rapandule ce sa zic....

Eu nu mai merg asa la ghici,  am 2-3 fete care am fost si le știu serviciile,  cum se poartă cu clienții, tarifele  cu pozele lor și când am chef de futut merg la sigur ca e plin public24 de fake-uri iar aici pe forum vezi tu părerile sunt împărțite 

Vă salut și steagul sus....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...