Sari la conținut

Minionă brunetă 0734671086


Postări Recomandate

  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Vizitat fata în cursul săptămânii trecute, avea locație pe Leon Kalustian. Eu evit zona dar am zis să încerc. Acces ușor, locația la parter. Fata frumușică,  miniona,  ochi verzi frumoși,  sânii perfecți, exact asa cum trebuie și cum caut. 100 finalizarea op/n și np, ora parcă 250, nu sunt sigur. Locația încălzită doar cu radiator, iesi din  raza lui, ai belit-o. În baie frig și miros de canalizare, venisem pregătit de acasă.  Fata s-a apucat de oral neprotejat și știe ce face, soft, l-a facut tare pe ăla micu'. Amin să majoc și eu puțin cu piersicuta, curatadar fără reacție. Fata, foarte tăcută.  Am trecut la normal protejat asezonat cu mult lubrifiant...n-a prea mers treaba. Am scos prezervativul, l-a șters puțin și s-a apucat de oral la care se pricepe. Nu m-a lăsat să termin pe sâni sau CIM. Am terminat, m-am îmbrăcat și am plecat. Fata, foarte tăcută, nu prea e făcută pentru meseria asta, o face de nevoie, se vede, păcat că are tot ce îi trebuie pentru asta. GFE tinde spre zero absolut dar a fost corectă sa zicem, adică a prestat ce a zis și cu asta basta, cam mecanic. Locația-6, fata ca aspect-9, implicare-3, oral-8, normal-4, nu participă activ, igiena-9. Acum este pe la Sud din ce văd pe anunțuri. Țâțele sunt perfecte....ăsta ar fi singurul punct forte. Dacă vrei să fuți ceva tânăr,  ar merge dar nu pot sa zic că recomand, eu nu mai revin. Să avem spor!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 12 minute, gigi de la scularie a spus:

Vizitat fata în cursul săptămânii trecute, avea locație pe Leon Kalustian. Eu evit zona dar am zis să încerc. Acces ușor, locația la parter. Fata frumușică,  miniona,  ochi verzi frumoși,  sânii perfecți, exact asa cum trebuie și cum caut. 100 finalizarea op/n și np, ora parcă 250, nu sunt sigur. Locația încălzită doar cu radiator, iesi din  raza lui, ai belit-o. În baie frig și miros de canalizare, venisem pregătit de acasă.  Fata s-a apucat de oral neprotejat și știe ce face, soft, l-a facut tare pe ăla micu'. Amin să majoc și eu puțin cu piersicuta, curatadar fără reacție. Fata, foarte tăcută.  Am trecut la normal protejat asezonat cu mult lubrifiant...n-a prea mers treaba. Am scos prezervativul, l-a șters puțin și s-a apucat de oral la care se pricepe. Nu m-a lăsat să termin pe sâni sau CIM. Am terminat, m-am îmbrăcat și am plecat. Fata, foarte tăcută, nu prea e făcută pentru meseria asta, o face de nevoie, se vede, păcat că are tot ce îi trebuie pentru asta. GFE tinde spre zero absolut dar a fost corectă sa zicem, adică a prestat ce a zis și cu asta basta, cam mecanic. Locația-6, fata ca aspect-9, implicare-3, oral-8, normal-4, nu participă activ, igiena-9. Acum este pe la Sud din ce văd pe anunțuri. Țâțele sunt perfecte....ăsta ar fi singurul punct forte. Dacă vrei să fuți ceva tânăr,  ar merge dar nu pot sa zic că recomand, eu nu mai revin. Să avem spor!

Te felicit pentru curajul de a intra in acea locatiile👍am fost si eu o singura data acolo dar se vede din parcarea de la Pnl ca acolo e pescarie mai ceva ca la piata Moldovei si daca fatuca s-a mutat in sud la ghetoul ala dupa str Constructorului sus la ultimul etaj tot dracu ala este 😛

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Eden
  • Oras:Eden

 Am vizitat și eu caprioara, locație prin sud la bazin.... Nu prea am văzut cum arata, lumina stinsă pe toată durata partidei, noroc că era un bec aprins pe hol și se mai zărea ceva. 100 finalizarea op/n și np, ora 250. Locația cam suspecta, camera ok, la baie nu am fost fiind pregătit de acasă. I-am lăsat pt un nr., a luat repede banii și i-a dus în altă camera( de obicei când se întâmplă asta, iti cam iei țeapă). Am rugat-o sa-mi scoale cocoșelul cu un oral protejat executat cu ea in genunchi și eu în picioare(nebunia mea)....l-a înviorat repede și hai sa trecem la futai. Mă întreabă cum vreau și îi zic la colțul patului sa o vad in toată splendoarea. Se așează pe poziție, Ii introduc capul pulii și începe să facă figuri ....ca o doare, că stă rău,  că vrea deasupra, că plm mea...pai la ce mă mai întrebi cum vreau daca ție nu îți convine?!! Am luat-o deasupra, deja mi se flescaise de nervi, i-am zis sa o mai ia la supt...mă rog, a reușit să o mai învioreze și apoi să mă călărească până m-am terminat. Nu prea stăpânește bine arta futaiului, posibil incepatoare sau am prins-o eu prea plictisita ori e doar pe bani.

Locație 6 pare pescarie

Aspect 7 nu prea am văzut bine fata, sâni frumoși ușor lăsați 

Gfe 1 din oficiu

 răspunde la întrebări și cam atât

Oral 5

Normal 3

Fără cim cof cob  sau anal 

Se recomanda de la CT

Nu e de revenit pt. mine

 

 

 

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...