Sari la conținut

0758669320 Roxana


Trojan37

Postări Recomandate

  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 2 ore, Trojan37_ a spus:

Unii scriu si povești sau compuneri despre fetele care se prostituează si nu stau ca tine și doar culeg info,știi ce zic?Daca iti place sa te bagi ca tanga intre fese e strict problema ta puișor de Avicola ,eu nu te -am obligat sa te duci la nici o fata dupa aci cu atât mai putin la Roxinuta ca asa se scrie corect si nu te mai da lup ca tu ești un biet mielușel ,vrei sa te mint?

Ma,tu ori ești pr*st,ori ești pr*st !In primul rând,ai scris roxinuta ,la fel ca mine,dar sincer,probabil ca,tu ești pe lângă nevasta-ta,s’apoi scrii pe furiș,ca altfel,rămâne cele doua variante !Ps.tu nu vezi de când e deschis topicul,s’apoo ,eu n-am nici nume fals,și nici n am îndemnat pe nimeni sa se ducă la cutare,ci doar ce fel e cutare !Haidipa …vezi când mai prinzi momentul liber și nu e nevasta-ta pe lângă tine,ca sa mi răspunzi !Pps.bleah bleah …ești nefrecventabil 🤮🤮🤮🤮🤮

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 2 ore, puiu68 a spus:

Ma,tu ori ești pr*st,ori ești pr*st !In primul rând,ai scris roxinuta ,la fel ca mine,dar sincer,probabil ca,tu ești pe lângă nevasta-ta,s’apoi scrii pe furiș,ca altfel,rămâne cele doua variante !Ps.tu nu vezi de când e deschis topicul,s’apoo ,eu n-am nici nume fals,și nici n am îndemnat pe nimeni sa se ducă la cutare,ci doar ce fel e cutare !Haidipa …vezi când mai prinzi momentul liber și nu e nevasta-ta pe lângă tine,ca sa mi răspunzi !Pps.bleah bleah …ești nefrecventabil 🤮🤮🤮🤮🤮

Prostule,eu am scris cu litera mare că așa se scrie dacă nu ai aflat până acum😂😂😂😂marș la coliba ta de pepeni acolo la tine in țigănie .

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Normal ca  am nevastă mai pui de abator ,tu daca ai lăsat-o si cu 3 copilași e problema ta👍vezi de feblețea ta cea  nouă si te rog eu nu mai scrie nimic pe aici ca se prind ăștia ca și 2 clase ca trenul ,vrei sa te mint ? Scuza întârzierea dar abia am venit din satul cu salcii si am timp să ma balacaresc cu tine 😂😂😂🖕🖕

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 14 minute, Trojan37_ a spus:

Normal ca  am nevastă mai pui de abator ,tu daca ai lăsat-o si cu 3 copilași e problema ta👍vezi de feblețea ta cea  nouă si te rog eu nu mai scrie nimic pe aici ca se prind ăștia ca și 2 clase ca trenul ,vrei sa te mint ? Scuza întârzierea dar abia am venit din satul cu salcii si am timp să ma balacaresc cu tine 😂😂😂🖕🖕

Așa-i când nu-ți dai seama cât ești de pr*st !Ai umplut toate paginile cu Troscan69.Îți repet pt ultima oară,ești nefrecventabil !STOP !

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 8 minute, puiu68 a spus:

Așa-i când nu-ți dai seama cât ești de pr*st !Ai umplut toate paginile cu Troscan69.Îți repet pt ultima oară,ești nefrecventabil !STOP !

Nici nu am cum sa fiu frecventabil că mie imi plac femeile,boule😂😂😂😂😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 5 minute, puiu68 a spus:

Bou e tactu 

Tu esti bou,tata e la 2 metri de mult ,hai sictirit labar obosit care ești 😂😂😂😂cu riscul de a rămâne și fără contul ăsta îți trag o mare muie așa virtual ,🖕

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 42 minute, puiu68 a spus:

Așa-i când nu-ți dai seama cât ești de pr*st !Ai umplut toate paginile cu Troscan69.Îți repet pt ultima oară,ești nefrecventabil !STOP !

Vezi ca proștii ca tine care nu opresc la Stop cedează trecerea ,vrei sa te mint?

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
La 17.06.2023 la 9:08, puiu68 a spus:

Date-n spume ca ești palavragiu !Daca ai ajuns sa scrii povesti despre fetele care practica Prostituția,clar ,no comment !Spor la “fetele” de 40 de ani !Ps.nu consider nicio fata la 40 de ani “babaciune”,dar una ca asta(roxinuta),Reapărută după o perioada lunga de timp,parfumata ,rujata  samd și etc,dar tot ea …lasă-neeee

Domn profesor puișor uite si dovada ca esti la fel de anal*fabet corect era dă-te-n spume cu 2 cratime handicapatule si corect era Roxinuța nu roxinuta,boul vacii care ești 😜

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 23 ore, puiu68 a spus:

Așa-i când nu-ți dai seama cât ești de pr*st !Ai umplut toate paginile cu Troscan69.Îți repet pt ultima oară,ești nefrecventabil !STOP !

Ești atât de prost încât nu poți diferenția Trojan37 de Troscan69 probabil ca la 69 te pricepi de minune că dacă te urci in tren cobori pe partea cealaltă ,vrei sa te mint?

Fugi si plângi la moderatori sa mă penalizeze ca te-am făcut bou,ba nu,nu te-am facut eu😂mama ta te-a făcut așa 🖕

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Trojane,cum e cu “nu numai eu am jignit”,sau”sa nu fiu numai eu jignit”samd ?Acum nu te mai bati cu pumnul in piept sa ne arați cât de tare ești ?Ps.de obicei,eu nu jignesc sau sa înjur,dar la felul cum ai făcut o tu,nu cred ca mai e ceva de comentat !

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 44 minute, puiu68 a spus:

Trojane,cum e cu “nu numai eu am jignit”,sau”sa nu fiu numai eu jignit”samd ?Acum nu te mai bati cu pumnul in piept sa ne arați cât de tare ești ?Ps.de obicei,eu nu jignesc sau sa înjur,dar la felul cum ai făcut o tu,nu cred ca mai e ceva de comentat !

Pentru limba română apasă tasta 1,nu am înțeles nimic din ce ai scris.Din partea mea iti dau doar 🖕

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 1 oră, puiu68 a spus:

Sa i l arați nevete-tei,iar despre înțeles,nici n aveam pretenții,la ce fel înjuri și jignești,ca drept dovada,emoticonul de la comentariul tău 

Nu te ambala ca mănânci din litere 😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Ce dracu', mai băieți? Suntem aici sa vedem ce mai futem, ce mai ardem și voi vă certați ca două precupețe de la piață? Aveam pretenții de la confrații mei de pe forum, mergeți și futeti ceva, va racoriti și mergem mai departe. Lăsați cearta ca nu ajuta pe nimeni! Hai, sa fim sănătoși și futaciosi cu toții!

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 38 minute, gigi de la scularie a spus:

Ce dracu', mai băieți? Suntem aici sa vedem ce mai futem, ce mai ardem și voi vă certați ca două precupețe de la piață? Aveam pretenții de la confrații mei de pe forum, mergeți și futeti ceva, va racoriti și mergem mai departe. Lăsați cearta ca nu ajuta pe nimeni! Hai, sa fim sănătoși și futaciosi cu toții!

Păi eu am fost si am facut si recenzie dar nu i-a fost pe plac lu licuriciul asta de Făurei ,eu am povestit exact ce am găsit la fața locului,nici ție nu ti a placut fata discutată dar nu ai început sa mă faci palavragiu sau nu stiu cum si tin minte că a mai avut o iesire din asta pe alt topic,fraților nu va convine de mine îmi dați block si gata.

 

Chiar acum, puiu68 a spus:

Așa e,dar când vezi câte înjurături primesti când îți dai cu părerea când ai pățit-o cu o urzica,ce poți sa mai spui ?

Unde e recenzia in care ai scris ca ai pățit-o ?Coaie ,aici ajuți comunitatea cu info,tu stai doar să culegi informații ,daca tu imi arăți recenzia unde ai povestit ca te -a ars urzica eu o sa imi cer scuze așa palavragiu cum sunt👍

Cu mine a fost ok ,nici lu Gigi nu i-a fost pe plac dar a zis-o elegant nu așa cum ai făcut tu,in rest fiecare trage concluziile cum dorește ,niciodată nu am incurajat pe nimeni sa meargă la x sau y ca  nu ma interesează pe unde futeti banii,știi ce zic?

Link spre comentariu

  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 51 minute, gigi de la scularie a spus:

Eu nu am fost la ea, am citit doar păreri și recenzii de pe alte topice și am zis ca nu sunt convins, nu pare ce trebuie asa ca nu m-am dus.  Am făcut precizarea pentru adevărul istoric. Mi-am propus sa merg dar nu știu când ,  sa mai rămână prin oraș și poate ajung.

Ce rost are sa te duci,daca îți iei teapa ca fratele nostru  de suferință ,de fapt el e supărat ca a fugit cu pula prin apartament sa i-o înfigă in fund😂😂😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...