Sari la conținut

0758169277❤❤❤❤Renata prima data la Targu Mures ❤❤❤❤❤


Vizitator RenataR

Postări Recomandate

Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 21 minute, nelu19 a spus:

Buna Kim Kimberly! Frumos nume ai in contul Publi24. Cu care Kim Kimberly simpatizezi? Cu sportiva presupun. Te rog pt o clarificare. La postarea din 11.apr. am vazut ca pretul actualizat era de 250 lei ora. Acest pret include si CIM si FK, daca este doar o finalizare intr-o ora. Multumesc. Mult succes si placeri maxime. Te pup.

In primu rand nu inteleg pentru ce vi sa imi publici numele din email!

Este confidentialitatea mea !

Te as ruga foarte frumos sa iti vezi de treaba !

Iar daca nu intelegi preturile este fiz problema ta !

nu exista o finalizare de o ora in serviciile mele  !

Foarte urat din partea ta !

Link spre comentariu
  • Oras:Tg. Mures
  • Oras:Tg. Mures

Multumesc pt raspuns. Nu m-am asteptat sa fii asa de dura. Imi cer scuze daca te-am suparat. Sa stii ca eu am cele mai bune intentii. Contul de pe Publi24 este public, poate sa-ti scrie oricine are cont P24 si vrea sa-ti afle numele din cont. Am crezut ca iti face placere sa stim ca simpatizezi cu Kim Kimberly. Lista ta de servicii nu este absolut clara. Scrii ca ai servicii incluse in pret dar nu chiar clar care sunt incluse. La FK nu e clar deloc daca este inclus sau extra. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 3 ore, nelu19 a spus:

Multumesc pt raspuns. Nu m-am asteptat sa fii asa de dura. Imi cer scuze daca te-am suparat. Sa stii ca eu am cele mai bune intentii. Contul de pe Publi24 este public, poate sa-ti scrie oricine are cont P24 si vrea sa-ti afle numele din cont. Am crezut ca iti face placere sa stim ca simpatizezi cu Kim Kimberly. Lista ta de servicii nu este absolut clara. Scrii ca ai servicii incluse in pret dar nu chiar clar care sunt incluse. La FK nu e clar deloc daca este inclus sau extra. 

Este mai mult decat clar !

Screenshot_20220422-204920_Firefox.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Tg. Mures
  • Oras:Tg. Mures

Multumesc. Aici este clar ca pt 150 finalizarea este FK inclus functie de igiena, dar la 250 ora nu mai scrii de FK. La CIM (pentru varianta cu o finalizare) nu este clar. O finalizare poate fi in 20 sau 30 de minute (cat acorzi pt 150), sau intr-o ora la 250, daca atata vrea, sau atata poate clientul. Am intalnit doua fete care mi-au spus ca au avut un client care statea o ora si nu voia sa ejaculeze. Barbatul ca si femeia poate avea orgasm si fara ejaculare. De asta te-am rugat sa clarifici daca la 250 ora oferi FK si CIM. De obicei fetele ofera mai mult pt o ora decat pt o finalizare. Numai bine.

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg. Mures
  • Oras:Tg. Mures

M-am uitat mai bine si am vazut ca la 250 ora este si finalizare orala (CIM). Se poate deduce ca CIM este si la 150 finalizarea si la 250 ora. Eu presupun ca si FK este la fel, funtie de igiena. Scuze pt sacaieli, dar cred ca te-ai putea inspira de la alte fete care prezinta serviciile mai simpla si clar. Sper ca nu te superi pe mine ca te aduc mereu in fata. Toate cele bune.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 27 minute, nelu19 a spus:

M-am uitat mai bine si am vazut ca la 250 ora este si finalizare orala (CIM). Se poate deduce ca CIM este si la 150 finalizarea si la 250 ora. Eu presupun ca si FK este la fel, funtie de igiena. Scuze pt sacaieli, dar cred ca te-ai putea inspira de la alte fete care prezinta serviciile mai simpla si clar. Sper ca nu te superi pe mine ca te aduc mereu in fata. Toate cele bune.

Tuuuuuu esti singurul care nu a inteles ! Scrie clarrrrrrrrr !!!!

Negru pe albbbbbb!!!!!

Nu ma inspir de la nimeni !

Daca nu pricepi tu este fix problema ta !

doar in capul tau se deduce ca CIM intra la o finalizare cand jos este scris mareee  EXTRA !

NU MA MAI DERANJA ! ESTI SINGURUL CARE NU A FOST CAPABIL SA CITEASCA ASTA !

SIMPLU !!!! O SEARA BUNAAAA

Link spre comentariu
  • Oras:Tg. Mures
  • Oras:Tg. Mures

Te rog sa nu te superi pe mine. Am vrut sa-ti testez putin caracterul. Eu respect ft mult fetele, nu negociez niciodata si totdeauna dau mai mult decat cer ele. Asa ma simt eu bine. Sunt convins ca totul ar merge perfect la o intalnire. Multumesc pt companie. Nu te mai deranjez. Toate cele bune.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 10 ore, nelu19 a spus:

Te rog sa nu te superi pe mine. Am vrut sa-ti testez putin caracterul. Eu respect ft mult fetele, nu negociez niciodata si totdeauna dau mai mult decat cer ele. Asa ma simt eu bine. Sunt convins ca totul ar merge perfect la o intalnire. Multumesc pt companie. Nu te mai deranjez. Toate cele bune.

Da ce esti tu ? Psiholog ? Ia vezi de treaba ta !

Nu e cazul sa imi testezi mie nimic , e cazul doar sa iti vezi de treaba ta ok ? Deja ai facut prea mult deranj pe topicul meu ...iar tu sa ma intalnesti pe mine ? Niciodată !!!!!!!!!!!!

Baietii meii stiu ce inseamna ala respect , stiu ce inseamna bun simt ...ceea ce in cazul tau lipseste cu desavarsire !

Nu ma ia nimeni pe mine la banii marunti, si mai ales tu !

NU MA MAI DERANJA!!!!

Link spre comentariu
Acum 22 minute, RenataR a spus:

Da ce esti tu ? Psiholog ? Ia vezi de treaba ta !

Nu e cazul sa imi testezi mie nimic , e cazul doar sa iti vezi de treaba ta ok ? Deja ai facut prea mult deranj pe topicul meu ...iar tu sa ma intalnesti pe mine ? Niciodată !!!!!!!!!!!!

Baietii meii stiu ce inseamna ala respect , stiu ce inseamna bun simt ...ceea ce in cazul tau lipseste cu desavarsire !

Nu ma ia nimeni pe mine la banii marunti, si mai ales tu !

NU MA MAI DERANJA!!!!

Vezi draga sa nu te pisi pe tine de nervi (cred ca rechinul ei s-a enervat)

Colegu nelu19, nu te injosi sa iti cer scuze ptr o prostituata care isi schimba pretul cum vrea. 

Apropo fata si-a aratat prin comportament adevarata fata de mahala.... 

Sa stii ca nu avem nevoie de tine in Mures

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 19 minute, boy084 a spus:

Vezi draga sa nu te pisi pe tine de nervi (cred ca rechinul ei s-a enervat)

Colegu nelu19, nu te injosi sa iti cer scuze ptr o prostituata care isi schimba pretul cum vrea. 

Apropo fata si-a aratat prin comportament adevarata fata de mahala.... 

Sa stii ca nu avem nevoie de tine in Mures

Se vede cine esti prin spamurile care le ai 🤣🤣🤣🤣.

🤮🤮🤮

Link spre comentariu
  • Oras:Tg. Mures
  • Oras:Tg. Mures
3 hours ago, boy084 said:

Vezi draga sa nu te pisi pe tine de nervi (cred ca rechinul ei s-a enervat)

Colegu nelu19, nu te injosi sa iti cer scuze ptr o prostituata care isi schimba pretul cum vrea. 

Apropo fata si-a aratat prin comportament adevarata fata de mahala.... 

Sa stii ca nu avem nevoie de tine in Mures

Multmesc boy084. Ai dreptate. M-am lamurit si eu ca nu am ce cauta la o fata care foloseste asemenea limbaj. Totusi dupa duritatea limbajului si eu tind sa cred ca e "opera" unui barbat, adica a pestelui. Fiecare face cum il ajuta capul, dar cu asemenea limbaj are numai de pierdut. La informatia ceruta de mine initial se putea raspunde in cateva cuvinte, daca era o atitudine pozitiva. Cunosc destule fete amabile si dragute cu care pot coresponda civilizat si pe P24 si in particular. Tot scrie ca e FULL PROGRAMARI PE AZI !, dar nu vad sa apara vreo recenzie noua. Sper sa vedem pareri si de la baietii activi pe forum, care o cunosc si au scris ca o asteapta. Placeri maxime si numai bine.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 43 minute, nelu19 a spus:

Multmesc boy084. Ai dreptate. M-am lamurit si eu ca nu am ce cauta la o fata care foloseste asemenea limbaj. Totusi dupa duritatea limbajului si eu tind sa cred ca e "opera" unui barbat, adica a pestelui. Fiecare face cum il ajuta capul, dar cu asemenea limbaj are numai de pierdut. La informatia ceruta de mine initial se putea raspunde in cateva cuvinte, daca era o atitudine pozitiva. Cunosc destule fete amabile si dragute cu care pot coresponda civilizat si pe P24 si in particular. Tot scrie ca e FULL PROGRAMARI PE AZI !, dar nu vad sa apara vreo recenzie noua. Sper sa vedem pareri si de la baietii activi pe forum, care o cunosc si au scris ca o asteapta. Placeri maxime si numai bine.

Inca nu incetezi sa ma lasi in pace ?

Nu ma cunosti si iti dai cu parerea , oamenii care ma cunosc stiu cine sunt !!!

Nu am nevoie de persoane a tot stiutoare cum te prezinti si tu!

La information ceruta de tine era deja scrisa pentru cine avea ochii sa vada !

Asa ca LASA-MA IN PACE !

Link spre comentariu
Acum 5 ore, nelu19 a spus:

Multmesc boy084. Ai dreptate. M-am lamurit si eu ca nu am ce cauta la o fata care foloseste asemenea limbaj. Totusi dupa duritatea limbajului si eu tind sa cred ca e "opera" unui barbat, adica a pestelui. Fiecare face cum il ajuta capul, dar cu asemenea limbaj are numai de pierdut. La informatia ceruta de mine initial se putea raspunde in cateva cuvinte, daca era o atitudine pozitiva. Cunosc destule fete amabile si dragute cu care pot coresponda civilizat si pe P24 si in particular. Tot scrie ca e FULL PROGRAMARI PE AZI !, dar nu vad sa apara vreo recenzie noua. Sper sa vedem pareri si de la baietii activi pe forum, care o cunosc si au scris ca o asteapta. Placeri maxime si numai bine.

Ii suparata ca nu are clienti si chiria ii scumpa, iar pestele a pierdut la pacanele banii.

S-a trezit si ea sa ceara clasicul 150 / 250, dar nu stie ca la majoritatea fetelor se mai poate negocia.

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0

Bucuria vine din lucruri mărunte. Liniştea vine din suflet. Lumina vine din inima fiecăruia

Paşte Fericit!

Ne vedem maine de la 10;00 😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...