Sari la conținut

0758169277❤❤❤❤Renata prima data la Targu Mures ❤❤❤❤❤


Vizitator RenataR

Postări Recomandate

Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 3 ore, RenataR a spus:

Programari de la 13:00 va pupacesc.

Azi e ultima zi la voi 😘😘😘😘🥰🥰

Mai am cateva locuri de la 17 :00 pupici 🥰

 

Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 19 ore, RenataR a spus:

VIZITA MEA LA VOI SA INCHEIAT !!!!

VA MULTUMESC PENTRU PRIMIRE !

Pupici🥰😘😘😘😘😘😘

 

 

DE MAINE 14:00 NE REVEDEM DIN NOU

 

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureș
  • Oras:Târgu Mureș
Acum 4 minute, RenataR a spus:

 

 

DE MAINE 14:00 NE REVEDEM DIN NOU

 

Te asteptam Renata!!!

La ultima vizită a am reușit sa te "prind" de doua ori,sper ca acum vizita o sa fie mai lungă sa am timp de mai multe întâlniri:ești ce trebuie😉😘 iar pentru cine nu a vizitat această fata, tot ce pot sa spun e ca puteți merge cu încredere,daca ai un comportament adecvat o sa fii tratat super ok iar pe partea de "zbenguială" de la mine are numai note de 10 pe linie.

Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 2 minute, viomar a spus:

Te asteptam Renata!!!

La ultima vizită a am reușit sa te "prind" de doua ori,sper ca acum vizita o sa fie mai lungă sa am timp de mai multe întâlniri:ești ce trebuie😉😘 iar pentru cine nu a vizitat această fata, tot ce pot sa spun e ca puteți merge cu încredere,daca ai un comportament adecvat o sa fii tratat super ok iar pe partea de "zbenguială" de la mine are numai note de 10 pe linie.

Iti multumesc frumos pentru vorbele frumoase ...eii ...nu trebuia eu sa plec dar aia e ...Maine sunt din nou ca si acasa ❤🥰

Te puppppp

Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0

Hello dragutii mei 🥰

Astazi am liber la programari incepand cu 12:30 pana la 00:00 ... am incercat sa imi extind putin programul sa pot onora cererile voastre .

Va pup si nu lasati vremea de afara sa va incomodeze 😇😘😘😘😘

 

6d85ecaf-3faa-4d54-9c4e-f772afc77e39_thumb_420.jpg

Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0

Va rog din tot sufletul meu : daca nu stiti sa respectati o femeie egal ca este in meseria asta sau oricate alta sa se abtina sa ma contacteze!!!

!!!!!! Inca odata nu primesc clienti agresivi !!!!!!!!

Inca o data daca nu a fost de inteles nu se accepta 100 de lei !!!!! 

Cam atat am avut de spus !!!!

Multumesc !

 

Link spre comentariu
  • Telefon: popescuandrei8888
  • Oras:Targu-Mures
  • Telefon: popescuandrei8888
  • Oras:Targu-Mures
Acum 2 ore, RenataR a spus:

Va rog din tot sufletul meu : daca nu stiti sa respectati o femeie egal ca este in meseria asta sau oricate alta sa se abtina sa ma contacteze!!!

!!!!!! Inca odata nu primesc clienti agresivi !!!!!!!!

Inca o data daca nu a fost de inteles nu se accepta 100 de lei !!!!! 

Cam atat am avut de spus !!!!

Multumesc !

 

Da tu la randul tau stii sa respecti???Cand pui lumea pe drumuri inutil si cand ajunge sa nu-l mai primesti....atata gargarã si vrajeala ieftina incredibil...vrei sa te trateze lumea ca pe o printesa si tu nu dai o flegma pe noi😡

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 2 minute, boyyy123 a spus:

Da tu la randul tau stii sa respecti???Cand pui lumea pe drumuri inutil si cand ajunge sa nu-l mai primesti....atata gargarã si vrajeala ieftina incredibil...vrei sa te trateze lumea ca pe o printesa si tu nu dai o flegma pe noi😡

Da imi confirmai aseara prin mesaj ca vi . . Nu exista situatia asta !

 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
1 oră în urmă, boyyy123 a spus:

Da tu la randul tau stii sa respecti???Cand pui lumea pe drumuri inutil si cand ajunge sa nu-l mai primesti....atata gargarã si vrajeala ieftina incredibil...vrei sa te trateze lumea ca pe o printesa si tu nu dai o flegma pe noi😡

Este una dintre femeile care are un mare mare caracter dar trebuie sa stie fiecare dintre noi barbatii sa o respectam,asa ne respecta si ea. 

Este o femeie pe care multi ar vrea sa fie alaturi de ei.

  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Am vizitat titulara topicului.

Important pentru cei ce intentioneaza sa o bifeze - pozele NU reflecta realitatea! E multa! Daca in poze pare feminina, la fata locului nu i-am gasit nimic nimic sa exprime asa ceva.

Am intrat, mi-am zis ca raman daca tot venisem... sa vad pretatia macar.

Oral scurt, fara vecinatati, doar cat sa am o erectie, iar de normal nu pot scrie mare lucru, dar nici nu avem pretentii pentru asta. In fine, bine ca n-am plecat neterminat.

Marcat 150ron.

Nu revin, nu recomand nici la 100ron/fin. De recomandat poate celor ce prefera pufoasele doar ca din interactiunea cu ea nu stiu ce sa zic.

Vad ca acum cateva luni cerea 200ron/fin. Probabil ca nu stie ce colege mai are prin jur.

Daca cineva are ceva de obiectat, astept aici pe forum un set de poze din fata, spate, lateral cu titulara in picioare si topless si pe urma mai vorbim. Nu bascalii de poze sa ma faci sa-mi pierd timpul. Intentia de tepuire mi-e evidenta si a trebuit sa subliniez acest aspect.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 6 ore, rcapablanca a spus:

Am vizitat titulara topicului.

Important pentru cei ce intentioneaza sa o bifeze - pozele NU reflecta realitatea! E multa! Daca in poze pare feminina, la fata locului nu i-am gasit nimic nimic sa exprime asa ceva.

Am intrat, mi-am zis ca raman daca tot venisem... sa vad pretatia macar.

Oral scurt, fara vecinatati, doar cat sa am o erectie, iar de normal nu pot scrie mare lucru, dar nici nu avem pretentii pentru asta. In fine, bine ca n-am plecat neterminat.

Marcat 150ron.

Nu revin, nu recomand nici la 100ron/fin. De recomandat poate celor ce prefera pufoasele doar ca din interactiunea cu ea nu stiu ce sa zic.

Vad ca acum cateva luni cerea 200ron/fin. Probabil ca nu stie ce colege mai are prin jur.

Daca cineva are ceva de obiectat, astept aici pe forum un set de poze din fata, spate, lateral cu titulara in picioare si topless si pe urma mai vorbim. Nu bascalii de poze sa ma faci sa-mi pierd timpul. Intentia de tepuire mi-e evidenta si a trebuit sa subliniez acest aspect.

Țepuirea este la ea acasă , ca în majoritatea cazurilor , ce să mai vorbim despre aspectul pozelor și realitate !? Nu vezi ce comportament are , frustrările și conplexitatea o însoțesc peste tot ! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 8 ore, rcapablanca a spus:

Am vizitat titulara topicului.

Important pentru cei ce intentioneaza sa o bifeze - pozele NU reflecta realitatea! E multa! Daca in poze pare feminina, la fata locului nu i-am gasit nimic nimic sa exprime asa ceva.

Am intrat, mi-am zis ca raman daca tot venisem... sa vad pretatia macar.

Oral scurt, fara vecinatati, doar cat sa am o erectie, iar de normal nu pot scrie mare lucru, dar nici nu avem pretentii pentru asta. In fine, bine ca n-am plecat neterminat.

Marcat 150ron.

Nu revin, nu recomand nici la 100ron/fin. De recomandat poate celor ce prefera pufoasele doar ca din interactiunea cu ea nu stiu ce sa zic.

Vad ca acum cateva luni cerea 200ron/fin. Probabil ca nu stie ce colege mai are prin jur.

Daca cineva are ceva de obiectat, astept aici pe forum un set de poze din fata, spate, lateral cu titulara in picioare si topless si pe urma mai vorbim. Nu bascalii de poze sa ma faci sa-mi pierd timpul. Intentia de tepuire mi-e evidenta si a trebuit sa subliniez acest aspect.

In primu rand pozele sunt exact cu realitatea !

Da tie totul nu ti se pare " mare lucru " iar refertor la pret ... nush ce 200 fin qi vazut tu .

Stai linistit ca pot sa iti pun 10 seturi nu 1 !

Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 2 ore, notoriusxxx a spus:

Țepuirea este la ea acasă , ca în majoritatea cazurilor , ce să mai vorbim despre aspectul pozelor și realitate !? Nu vezi ce comportament are , frustrările și conplexitatea o însoțesc peste tot ! 

M ai vizitat tu cumva ?

Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 1 minut, RenataR a spus:

In primu rand pozele sunt exact cu realitatea !

Da tie totul nu ti se pare " mare lucru " iar refertor la pret ... nush ce 200 fin qi vazut tu .

Stai linistit ca pot sa iti pun 10 seturi nu 1 !

Ah si by the way . Eu nu am spus niciodata ca as fi o femeie slaba , slim sau etc ok ? !

Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 8 ore, rcapablanca a spus:

Am vizitat titulara topicului.

Important pentru cei ce intentioneaza sa o bifeze - pozele NU reflecta realitatea! E multa! Daca in poze pare feminina, la fata locului nu i-am gasit nimic nimic sa exprime asa ceva.

Am intrat, mi-am zis ca raman daca tot venisem... sa vad pretatia macar.

Oral scurt, fara vecinatati, doar cat sa am o erectie, iar de normal nu pot scrie mare lucru, dar nici nu avem pretentii pentru asta. In fine, bine ca n-am plecat neterminat.

Marcat 150ron.

Nu revin, nu recomand nici la 100ron/fin. De recomandat poate celor ce prefera pufoasele doar ca din interactiunea cu ea nu stiu ce sa zic.

Vad ca acum cateva luni cerea 200ron/fin. Probabil ca nu stie ce colege mai are prin jur.

Daca cineva are ceva de obiectat, astept aici pe forum un set de poze din fata, spate, lateral cu titulara in picioare si topless si pe urma mai vorbim. Nu bascalii de poze sa ma faci sa-mi pierd timpul. Intentia de tepuire mi-e evidenta si a trebuit sa subliniez acest aspect.

Si ca sa te potolesti cu aberatiile tale trebuie sa te uiti si la recenzii . . Scrie clar ...femeie cu forme ...si sa acuzi ptr ce ? In fine ...o zi buna si tie ...nu pot fi pe placul tuturor

Link spre comentariu

Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 3 ore, notoriusxxx a spus:

Țepuirea este la ea acasă , ca în majoritatea cazurilor , ce să mai vorbim despre aspectul pozelor și realitate !? Nu vezi ce comportament are , frustrările și conplexitatea o însoțesc peste tot ! 

 

2c534aba-f573-44d9-9250-93af254d5535_profile.jpg.6f26dbe3cde3f0a186c4e1ee8ff61647.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...