Sari la conținut

0750776359 Anda


Postări Recomandate

  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

Salutare! 
 

Acum 5 min am plecat de la eaC nu dau detalii despre actiune, insa actul in sine a fost de nota 8, deoarece am avut emotii, a fost prima oara pt mine.

Lucrul de nota 10 insa a fost atitudinea. Am stat putin de vorba, mi-a spus sa ma linistesc, etc. La final a fost curioasa cum a fost.

 

prosop curat, asta am apreciat. 
 

feminina si ok, am apreciat ca nu a fost brutala, a avut grija, si are o pula chiar frumoasa si groasa! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 14 ore, v3kt0r1 a spus:

Salutare! 
 

Acum 5 min am plecat de la eaC nu dau detalii despre actiune, insa actul in sine a fost de nota 8, deoarece am avut emotii, a fost prima oara pt mine.

Lucrul de nota 10 insa a fost atitudinea. Am stat putin de vorba, mi-a spus sa ma linistesc, etc. La final a fost curioasa cum a fost.

 

prosop curat, asta am apreciat. 
 

feminina si ok, am apreciat ca nu a fost brutala, a avut grija, si are o pula chiar frumoasa si groasa! 

Pupici 💋 Te mai aștept 😁 ești un scump 😁😜

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 09.09.2022 la 8:04, big boy 90 a spus:

Nu cred ca e de vină orasul, problema sunt cele 20 de anuțuri false cu transexuale care sunt actuvate de cateva zile. Data trecuta cand ai fost ziceai ca nu faci față la atatia clienti. De data asta este de vină o asa zisă ,,colegă" de a ta care a împânzit site-ul cu poze false.

Exact ce spui 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am stabilit o programare Sambata la pranz, pentru sambata spre duminica noapte (01:30). M-a rugat sa-i dau un semn cu 10 minute inainte.
I-am scris cu 10 minute inainte, nimic (eu fiind pe drum deja). Trimis si SMS, nimic. Am asteptat pana la 01:40, sunat, nimic. M-a sunat inapoi la 01:45 spunand ca "a avut treaba" si ca nu ne mai putem vedea.
Trageti voi concluziile. Eu unul nu pot recomanda. Nu mai spun ca abia daca intelegi ce spune (fie vocal pe whatsapp, fie in apel telefonic).

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 8 ore, zabielo a spus:

De ce nu se intelege ce spune? Nu vorbeste bine romaneste??😂

😅 Stalceste cuvintele, la greu!

@rcamble 🤷‍♂️ de ce nu? Era stabilit de comun acord, pana la urma...
Poate ca in timpul zilei ar fi o alegere mai inspirata, nu zic nu, dar asta nu schimba cu nimic deznodamantul

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...