Sari la conținut

0750776359 Anda


Postări Recomandate

Vizitator ionutilie
Reputație: 0

Salut baieti. In vizita prin Bucuresti am zis sa imi fac putin de cap si am primit vizita lu Mini😍. Ce va pot spune este ca tipa arata foarte bine si are un fund numai bun de lins si 👉👌 incat nu stiu daca a durat 10 minute de cand am intrat in el  dupa un oral si deja am explodat 😉. Ca si note 10 pe linie.

Te sarut si sper sa ne mai vedem cat mai stau prin Bucuresti. 😘😍

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 2 minute, ionutilie a spus:

Salut baieti. In vizita prin Bucuresti am zis sa imi fac putin de cap si am primit vizita lu Mini😍. Ce va pot spune este ca tipa arata foarte bine si are un fund numai bun de lins si 👉👌 incat nu stiu daca a durat 10 minute de cand am intrat in el  dupa un oral si deja am explodat 😉. Ca si note 10 pe linie.

Te sarut si sper sa ne mai vedem cat mai stau prin Bucuresti. 😘😍

Kiss you Baby 💋😈

Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești
Acum 11 ore, andapop20 a spus:

Disponibilă București! 💋 Zona Mall Vitan 

200f

400h 

0754773106!  Servici fără graba! Activa dacă e cazul fără nici o problema! Detalii Whatsapp 💋

Aratane poze cu trupul sa te vedem 😶

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dupa cateva luni de la ultima vizita, am trecut pe la Anda acum doua zile. Acum sta intr-un apt intre timpuri noi si calea vitan, foarte ok locatia.

Ce sa zic… nus-a schimbat nimic… asta in sensul foarte bun. Anda e de viata, vorbareata, arata misto si actiunea a fost de nota 10. Mersi Anda, m-am bucurat ca te-am vazut! Big like!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 23.06.2022 la 20:21, brevulpe a spus:

Dupa cateva luni de la ultima vizita, am trecut pe la Anda acum doua zile. Acum sta intr-un apt intre timpuri noi si calea vitan, foarte ok locatia.

Ce sa zic… nus-a schimbat nimic… asta in sensul foarte bun. Anda e de viata, vorbareata, arata misto si actiunea a fost de nota 10. Mersi Anda, m-am bucurat ca te-am vazut! Big like!

💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Buna! Buna! Disponibilă București 

200f 

400h

Servici totale fără graba Pasiva si activa dacă este cazul masaj pot fi luată și mai multe ore! Party 💋😈 Nu mai răspund la numărul cel vechi așa ca ma găsiți la Nr 0754773106 💋

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Dragilor mi-am făcut și eu puțin prezenta pe la Constanta in aceasta seara aceasta din păcate dacă va uitați vedeți ca cineva mi-a copiat nr de telefon  in 2 anunțuri sa știți ca nu-s eu dar cine ma știe își da seama ca nu sunt Eu! 
 Mai multe detalii pe Whap! 
200f 

400h 

Zona Ciresica! 💋

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
Quote

Nu recomand!

Tigancusa, maxim 1.6m inaltime, muuulte basini. Am fost acum vreo 3 saptamani seara pe la ora 21. Desi vorbisem mai devreme si i-am confirmat ca ajung in 20 de minute, cand am ajuns a mai trebuit sa stau 30 de minute, luase pe altcineva. Locatie centrala pe Magheru. Va arunca de pe geam cheile de la scara.

Apartament de 2 camere mare, mai sta cu cineva. I-am dat banii pentru 1 ora, 300 lei. Am fost poftit la dus, a facut si ea cu mine, apoi in camera a facut fix 1 minut de oral. I-am spus sa mai faca, a mai facut inca 1 minut:))

Trecem la anal, fara nici o exagerare, dupa 10 minute nu mai avea chef. Probabil si din cauza ca erau 5000 de grade in camera, sufocant de cald facuse. Prima pozitie capra, la a doua umeri-craci a inceput cu arhicunoscutul "dar tu iti dai drumul greu?". Mi-au venit spumele, nu e prima data cand sunt luat de prost. Am zis asta e, teapa, m-am ridicat si a inceput cu cele specifice rasei: "imi pare rau, data viitoare ma recompensez, sa nu-mi lasi recenzie proasta". Mi-a dat inapoi 100 din 300.

Nu arata rau, e ingrijita si curata. In timpul analului i se sculase, cred ca are 7-8 cm lungime. La fel la cur, curata si epilata.

Eu o consider teapa, si nu cred ca sunt singurul caruia ii face asa.

https://nimfomane.com/forum/topic/180310-anda-pop/

  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
1 hour ago, andapop20 said:

Eu cred ca ești un Fustrat Un cont fals sau cine oi fi tu ca văd ca nu ai loc de mine bai Nene 😅😅 ai mai postat odată ce probleme ai ?

Nu e niciun cont fals, am probleme cu teparii ca tine.

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...