Sari la conținut

Ioana 0764298538


Ioana05

Postări Recomandate

Va las impresiile dupa vizita la Ioana :

Programare telefonica respectata de ambele parti .

Aspect : 9 Este inalta si  subtirica, sani fermi si care se potrivesc bine in palme …. Mi se pare ca arata foarte bine atat la fata cat si la corp ! Nu am dat 10 deoarece eu prefer sani ceva mai mari si forme un pic mai conturate, insa revin cu precizarea … arata foarte bine, dupa parerea mea !

Locatie – 8 ( combinatia de Gavana cu colega …nu mi s-a parut niciodata de maxim success)

Servicii : am luat combinatia OP/NP .

OP – 8..  bine insa nu exceptional, nu am insistat prea mult aici ….

NP – 9  - Arata foarte bine in orice pozitie si chiar te lasa sa iti gasesti pozitiile favorite, fara discutii.

Atitudine  6...7. Aici trebuie sa detaliez un pic … povestindu-va cate ceva. Intru in apartament si pana sa apuc sa zic ca as vrea sa ma spal pe maini ..eram déjà in camera, cu usa inchisa ( nu am vazut, ca n-am avut timp, insa parea ca ar fi doar o baie in apartament) . Lucrurile se petrec in continuare ca la o sedinta de afaceri …toata lumea serioasa, cu aplecare catre eficienta …dezbracat repede, mangaieri pe sponci, pus repede balonul …si trecut la prima parte, oralul.  Dupa oral, trecem la normal, unde , asa cum am scris mai sus ….a mers bine deoarece ea arata foarte bine …insa contributia ei …cam la atata s-a rezumat. Intre doua pozitii pune si mana pe telefon si mai butoneaza scurt …. La sfarsit, nici nu apuc sa aflu ca am terminat , ca sunt si cu prezervativul scos !!! Cand am iesit nici nu m-am uitat la ceas , ca-mi era ca vad ca am iesit inainte sa intru !!! Am oftat si am plecat ! Am mai vazut fete pe fast fuck, insa Ioana a dus asta la noi culmi ...gen super fast fuck ...sau turbo, in cazul de fata nu neaparat referitor la timpul activ, ci la timpii aditionali ..ca sa zic asa !

GFE  : 0 Nu i-a reusit nici macar un zambet cat am stat eu, initiative zero, atentii zero.

Tarif : aici as da o nota buna 9 ….pentru ca, cel putin in teorie la 150 lei are 25 minute …ceea ce mi-as dori si la alte fete  ( la 30 de minute i-as fi dat 10) !! 

….

 

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Haha 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
La 06.01.2022 la 15:06, Ioana05 a spus:

Buna dragilor mai am de stat la voi doar 3 zile aștept mesajul vostru pe wapp va pupacesc ❤️

2764821F-2A90-4716-A1BB-26C4CF7BD762.jpeg

57B12570-73A4-4E1D-9C49-E360AF113412.jpeg

Mare frumusete esti …..Te -am ratat de data aceasta…..Am fost plecat

Poate ne sincronizam next time!

❤️
 

Link spre comentariu
Vizitator pizdosul99
Reputație: 0
La 31.01.2022 la 12:48, Ioana05 a spus:

🔴Salutare Dragilor azi ma întorc in Pitesti aștept mesajul vostru pe wapp pentru programari ajung in jurul orei 16:00 vă sarut 🔴💋

C25D50B7-911C-42AA-A83C-35CA4B21C18C.jpeg

4728A87B-7B07-4058-8FA8-8350619F4EE2.jpeg

Pe la Tg-Jiu nu vrei sa mai vi?

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

🛑Buna Dragilor azi ma întorc in Pitesti o sa ajung in jurul orei 17:30  ,locația este lângă Primărie pentru programări astept mesaj pe wapp 🛑

Buna ziua tuturor !!!
Ma numesc Ioana💋
  🔹 Preturile mele sunt : 150 lei finalizarea( 25min )
 250 ( 60 min , 2 finalizari ) 
🔴 Serviciile sunt : 
▪️ Oral protejat ( finalizare pe corp) 

▪️ON  (in funcție de igiena)

▪️Normal ( 🔻 Doar protejat 🔻 )
▪️69
▪️mangaieri, atingeri 
▪️ Sarut ( in functie de igiena si compatibilitate

1DE162B5-8A6C-40E6-BC82-325B81A2E555.jpeg

8E09F3F4-340D-4DA9-BF04-C53E1B140327.jpeg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 5 ore, Ioana05 a spus:

🛑Buna Dragilor azi ma întorc in Pitesti o sa ajung in jurul orei 17:30  ,locația este lângă Primărie pentru programări astept mesaj pe wapp 🛑

Buna ziua tuturor !!!
Ma numesc Ioana💋
  🔹 Preturile mele sunt : 150 lei finalizarea( 25min )
 250 ( 60 min , 2 finalizari ) 
🔴 Serviciile sunt : 
▪️ Oral protejat ( finalizare pe corp) 

▪️ON  (in funcție de igiena)

▪️Normal ( 🔻 Doar protejat 🔻 )
▪️69
▪️mangaieri, atingeri 
▪️ Sarut ( in functie de igiena si compatibilitate

1DE162B5-8A6C-40E6-BC82-325B81A2E555.jpeg

8E09F3F4-340D-4DA9-BF04-C53E1B140327.jpeg

❤❤❤🤗😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-

Salut !

Am vizitat o aseara . Este fata din poze , arata destul de ok , este slim fit .
Locatie curata , igiena corespunzatoare , programare respectata de ambele parti, atitudine ok , este foarte comunicativa.
Platit o ora (250) , oral Np , normal - diferite pozitii. 
 

  • Like 2

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0

Va salut dragi colegi

Am revizitat si eu pe Ioana @Ioana05 asta seara programare facuta de ieri, respectata oarecum cu o amanare in prima faza din partea mea apoi din partea ei, in fine ne am sincronizat intr un final 

Ajuns la locatie deocamdata la croitorie alcadibo 😁 a zis ca se muta in Gavana vineri, era doar intr un halat am mers in camera si am stat un pic de vorba apoi m am bagat la dus pt refresh si ne am apucat de treaba

A inceput cu un oral nep relativ ok zic relativ ca n a fost cu deep sau scuipat etc dar repet un oral ok, apoi am trecut la normal si am inceput cu Capra, ideea este ca este cam stramta am incercat sa am grija cu ea, apoi am schimbat misionar si am revenit la Capra unde am si terminat in balon.

Tin sa mentionez ca in timpul intrevederii si actiunii am executat si fk este foarte frumoasa mie imi place de ea, si dupa ce am terminat in pozitia Capra, n a sarit din pla ci a stat un pic asa o luasem un pic in brate ce sa zic a fost frumos cu ea 😊 

Dupa actiune am facut un dus pt refresh am mai stat de vorba un pic si am plecat, dupa ce am achitat 150 lei pt o fin cca 30 min. 

Te pup @Ioana05 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 11 ore, daniel312 a spus:

Va salut dragi colegi

Am revizitat si eu pe Ioana @Ioana05 asta seara programare facuta de ieri, respectata oarecum cu o amanare in prima faza din partea mea apoi din partea ei, in fine ne am sincronizat intr un final 

Ajuns la locatie deocamdata la croitorie alcadibo 😁 a zis ca se muta in Gavana vineri, era doar intr un halat am mers in camera si am stat un pic de vorba apoi m am bagat la dus pt refresh si ne am apucat de treaba

A inceput cu un oral nep relativ ok zic relativ ca n a fost cu deep sau scuipat etc dar repet un oral ok, apoi am trecut la normal si am inceput cu Capra, ideea este ca este cam stramta am incercat sa am grija cu ea, apoi am schimbat misionar si am revenit la Capra unde am si terminat in balon.

Tin sa mentionez ca in timpul intrevederii si actiunii am executat si fk este foarte frumoasa mie imi place de ea, si dupa ce am terminat in pozitia Capra, n a sarit din pla ci a stat un pic asa o luasem un pic in brate ce sa zic a fost frumos cu ea 😊 

Dupa actiune am facut un dus pt refresh am mai stat de vorba un pic si am plecat, dupa ce am achitat 150 lei pt o fin cca 30 min. 

Te pup @Ioana05 😘😘😘

Multumesc si eu Te pup 🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

O recenzie despre Ioana .

Aspect 9 , înaltă pielea fina , tatuaje inutile zic nu au expresivitate , sânii mici dar nu deranjează , cu silicoane ar juca in alta liga , fresh

oral 7 - are un singur stil de supt , nu vrea sa audă de lins coaie , fără cim fără cof însă dacă intri in filmul ei nu e o experiența rea 

Normal 8- dau nota asta pentru ca nu comentează la poziții , cum o pui așa sta , câteodată mai și geme in principiu o experiența ok dar nu memorabila 

anal nu face 

concluzii 

este o fata cu potențial însă nu cred ca aceasta meserie este făcută pentru ea , nu i face plăcere filmul in care este , pare trista și obosita , cearcăne etc plus ca sunt convins ca are foarte mulți clienți zilnic și asta o epuizează fizic și psihic , in rest sta bine la corp este încă strâmtă in pizda 

Ca și civilă și dacă cunoștea pe cine trebuie in viața avea un potențial deosebit sa se realizeze , are trăsături frumoase corp mișto însă nu o mai Cunoșteam noi 

sa aveți ciocane tari și Ioana sa stea cât mai mult in Pitesti 

 

 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 7 ore, Darius_9 a spus:

O recenzie despre Ioana .

Aspect 9 , înaltă pielea fina , tatuaje inutile zic nu au expresivitate , sânii mici dar nu deranjează , cu silicoane ar juca in alta liga , fresh

oral 7 - are un singur stil de supt , nu vrea sa audă de lins coaie , fără cim fără cof însă dacă intri in filmul ei nu e o experiența rea 

Normal 8- dau nota asta pentru ca nu comentează la poziții , cum o pui așa sta , câteodată mai și geme in principiu o experiența ok dar nu memorabila 

anal nu face 

concluzii 

este o fata cu potențial însă nu cred ca aceasta meserie este făcută pentru ea , nu i face plăcere filmul in care este , pare trista și obosita , cearcăne etc plus ca sunt convins ca are foarte mulți clienți zilnic și asta o epuizează fizic și psihic , in rest sta bine la corp este încă strâmtă in pizda 

Ca și civilă și dacă cunoștea pe cine trebuie in viața avea un potențial deosebit sa se realizeze , are trăsături frumoase corp mișto însă nu o mai Cunoșteam noi 

sa aveți ciocane tari și Ioana sa stea cât mai mult in Pitesti 

 

 

Multumesc frumos 💋

Link spre comentariu

Am facut programare cu o zi înainte. Stabilit ora cand sa ne vedem in locația ei. N a mai răspuns nici pe Whatsapp și nici pe telefon. Nici măcar nu a dat un motiv ulterior din ce cauză n a mai răspuns. Jenant, dar știm că nu toate respectă clienții

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
Acum 1 oră, bullhorn a spus:

Am facut programare cu o zi înainte. Stabilit ora cand sa ne vedem in locația ei. N a mai răspuns nici pe Whatsapp și nici pe telefon. Nici măcar nu a dat un motiv ulterior din ce cauză n a mai răspuns. Jenant, dar știm că nu toate respectă clienții

Dacă e adevărat, atunci foarte urât din partea ei! Nu trebuie să lași omu cu speranțe deșarte!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...