Sari la conținut

Andreea MILF 29 0712629037


Andreeax1x

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Bună tuturor,sunt în vizita în Alba Iulia, începând de astazi ptr 3 zile,pana vineri inclusiv.Preturile sunt 150 RON ptr 30 de min sau 250h.Servicii totale,ON,NP,AP.Ptr orice alta informație ma puteți suna.Recenzii găsiți pe forumul din Arad,cele mai recente,(Andreea 0749931478)sau Oradea unde găsiți și poze(Andreea 0749471912).Va pup și va aștept pe la mine.Ca locație sunt pe Bulevardul Revoluției,la un bloc turn vizavi de Flanco,dar o sa stabilim astea la telefon.

Link spre comentariu
Acum 23 minute, Andreeax1x a spus:

Bună tuturor,sunt în vizita în Alba Iulia, începând de astazi ptr 3 zile,pana vineri inclusiv.Preturile sunt 150 RON ptr 30 de min sau 250h.Servicii totale,ON,NP,AP.Ptr orice alta informație ma puteți suna.Recenzii găsiți pe forumul din Arad,cele mai recente,(Andreea 0749931478)sau Oradea unde găsiți și poze(Andreea 0749471912).Va pup și va aștept pe la mine.Ca locație sunt pe Bulevardul Revoluției,la un bloc turn vizavi de Flanco,dar o sa stabilim astea la telefon.

Bun venit în Alba Iulia. ..dar 3 zile e cam puțin, poate prelungești. .☺ 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Alba
  • Oras:Undeva in Alba

Salutare Shogorilor

😏

Citind anunțul Andreei, impulsionat de AP, stabilit o întâlnire.

Respectată de amândoi la minut

Locația vizavi de Flanco

Ajuns, facem cunoștință, stăm la o poveste, o țigară, servit un pahar de apă.

Fata e vorbăreață, jovială, mi- a plăcut.

M am cerut la duș, o baie curată, primit prosop curat, gel de duș totul ok

Revenit de la duș, invitat în cameră de lucru unde fata și-a îndepărtat halatul rămânând într-un body negru și dresuri

Frații mei în păcate

Mi-a arătat o pereche de sâni, mari, frumoși, demult nu am avut parte de așa ceva.

Început cu mici sărutări, fk, apoi l-am luat pe junior la dezmierdat, dar ce dezmierdat 

Umed, Deep, pervers, cu grijă la sateliți, cu bătăi peste gură , un oral așa de bun încât am uitat că eram acolo pt AP, am și finalizat in CIM.

Să fie recenzia completă, urmează jurizarea

Locația 10

Aspect 8/9

ON 10

Normal,anal data viitoare

Halatul 150/250

De revenit ? Cu siguranță

Spor in toate !!!

 

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

La 08.12.2021 la 14:04, Andreeax1x a spus:

Bună tuturor,sunt în vizita în Alba Iulia, începând de astazi ptr 3 zile,pana vineri inclusiv.Preturile sunt 150 RON ptr 30 de min sau 250h.Servicii totale,ON,NP,AP.Ptr orice alta informație ma puteți suna.Recenzii găsiți pe forumul din Arad,cele mai recente,(Andreea 0749931478)sau Oradea unde găsiți și poze(Andreea 0749471912).Va pup și va aștept pe la mine.Ca locație sunt pe Bulevardul Revoluției,la un bloc turn vizavi de Flanco,dar o sa stabilim astea la telefon.

Buna pe la Baia Mare nu mai ajungi!? 😊

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...